Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Preiss izcīna 3.vietu Vācijā un pārsteidz ar spēcīgu sniegumu

atlikušas 250 zīmes

Autors: Jānis Jēkabsons, Latvijas Vindsērfinga asociācijas prezidents
Pirmdienā, 02. jūnijā, 2014 | BIRKAS: Jānis Preiss , vindsērfings , čempionāts
Izdrukāt Ziņot

Svētdien, 1.jūnijā, noslēdzās funboard čempionāts "Rollei Summer Opening" Vācijas pilsētā Siltā. Liepājnieks Jānis Preiss absolūtajā kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu un 1.vietu Master grupā.

1.vietu Preiss izcīnīja vecuma grupā virs 35 gadiem.

Par čempionāta uzvarētājiem ar vienādu punktu summu kļuva dānis Sebastians Kornums un vācietis Vincents Langers.

Jāatzīmē, ka šis čempionāts tika noorganizēts pēc vācu tradīcijām un ietvēra divas vējdēļu disciplīnas, kurās sportistiem bija jāsacenšas gan Formula klasē, gan Slalomā un abu disciplīnu sniegumu skaita kopā. Formulas klasē Preiss vienpadsmit braucienu summā izcīnīja augsto 2.vietu uzreiz aiz dāņa Kornums, bet slalomā septiņos braucienos Jānis ierindojās 6.vietā, kas absolūtajā kopvērtējumā deva 3.vietu.

Vācijas prese par Preisas sniegumu Formulas klasē raksta: ”Lai gan viņš uzvarēja tikai vienā no braucieniem, tomēr viņš pārsteidza ar konstanti spēcīgu sniegumu”.

Preiss pēc sacīkstes: „Jāteic, ka sacīkstes ir izdevušās ar 11 braucieniem Formulā un 7 fināliem slalomā. Apstākļi, kā jau Siltā, ir ļoti sarežģīti. Slalomu veicām pie spēcīga vēja un lieliem viļņiem. Prieks, ka esmu labākais Masters.”

Vēl Latviju šajā čempionātā pārstāvēja jaunietis Kristaps Keidāns, kurš piedalījās tikai Formulas klasē un izcīnīja 12.vietu, kur bija labākais no jauniešiem šajā disciplīnā.

Sīkāka informācija par rezultātiem  šeit.

Nākošās sacensības, kurās startēs mūsu sportisti un Jānis Preiss būs Eiropas kausa posms Somijā no 4.līdz 7.jūnijam.