Jānis Preiss ceturtdien Portugālē izcīnīja bronzas medaļu pasaules čempionātā vindsērfingā "Formula" klasē. Dalībnieki vēja trūkuma dēļ veica vien trīs no ieplānotajiem sešiem braucieniem.

Preiss pirmajā startā bija ceturtais, otrajā braucienā ieņēma trešo vietu, bet trešajā ierindojās piektajā pozīcijā, kas viņam ar 12 punktiem ļāva ieņemt trešo vietu 29 dalībnieku vidū, ziņo LETA.

Par uzvarētāju kļuva Stīvens Alens no Austrālijas, kurš uzvarēja visos trīs braucienos, bet otrais palika francūzis Aleksandrs Kozēns.

Tikmēr 21.vietu ieņēma Romualds Zelčs, bet 24.vietā palika Mārtiņš Dzirnieks.

Savukārt pasaules čempionātā "Raceboard" klasē dalībnieki veica sešus braucienus, uzvarot mājiniekam Žuau Rodrigesam, kamēr 19.vietā palika Aldis Šuriņš, bet četras pozīcijas zemāk bija Juris Dreimanis.

Pērn Preiss pasaules čempionātā bija astotais, bet triumfēja "Formula" klases sacensībās veterāniem.