Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Punte tiek pirmajā divdesmitniekā PČ vindsērfingā

atlikušas 250 zīmes

Pirmdienā, 13. augustā, 2018 | BIRKAS: vindsērfings
Izdrukāt Ziņot

Latvijas burātāja Annija Punte šajā nedēļas nogalē Liepājā 20.vietā noslēdza jauniešu sacensības pasaules čempionātā (PČ) "Techno 293+" klasē.

Par čempioni šajā klasē kļuva itāliete Džordžija Speciāle, bet vēl no Latvijas piedalījās Elizabete Meņģele, kura bija 26.vietā 32 sportistu konkurencē, ziņo LETA.

Jauniešu puišu sacensībās šajā klasē uzvarēja itālis Nikolo Renna, kamēr Latvija nebija pārstāvēta.

Tikmēr "Techno 293" klasē junioriem Edijs Bušmanis bija 21.vietā, Jēkabs Čeče ierindojās 24.pozīcijā, Dāvids Mazais ieņēma 32.vietu, Rolands Lovnieks bija 34., bet Valters Videnieks noslēdza pirmo piecdesmitnieku. Vēl šajā klasē startēja Matīss Punte (53.vieta), Artūrs Sprindžuks (60.), Miks Bušmanis (62.), Gustavs Beķeris (64.), Andris Pietkevičs (66.), Jurģis Vaivods (69.) un Kārlis Tomsons (70.).

Par čempionu 72 sportistu konkurencē kļuva itālis Alesandro Gracioti.

Juniorēm šajā klasē Viktorija Gailuma bija 24.vietā, Marta Kļaviņa ieņēma 29.pozīciju, kamēr Sima Aškinezere bija priekšpēdējā starp 32 burātājām. Par čempioni kļuva izraēliete Mika Kafri.

Jauniešiem "Techno 293" klasē Kārlis Atāls palika pēdējais 81 sportista konkurencē, uzvaru svinot Danielam Basikam-Taštašam no Izraēlas. Jaunietēm šajā klasē uzvarēja vēl viena izraēliete Nāma Grīnberga, kamēr Latvija nebija pārstāvēta.

Pirms trim gadiem turpat Liepājā norisinājās Eiropas čempionāts "Techno 293" un "Techno 293+" klasēs.