Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Rallijā ''Liepāja'' nogāzies helikopters, viens bojāgājušais


atlikušas 250 zīmes


Rallijā ''Liepāja'' nogāzies helikopters, viens bojāgājušais (8)

Svētdienā, 08. oktobrī, 2017 | BIRKAS: rallijs , rallijs ERC , nāve , negadījums
Izdrukāt Ziņot
Helikopters "Robinson R44".
Helikopters "Robinson R44".
FOTO: Airplane-Pictures.net

Papildināts 2. Priekules novada Gramzdas pagastā, rallija "Liepāja" laikā nogāžoties civilajam helikopteram, viens cilvēks gājis bojā, bet trīs cietuši, ziņo aģentūra LETA.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja "RA Events" pārstāvis Jānis Unbedahts, helikopters nogāzies netālu no 11.ātrumposma finiša, līdz ar to šis dops ticis apturēts.

Notikuma vietā strādā glābēju un mediķu brigādes.

Valsts policijas preses pārstāve Ilze Jurēvica aģentūrai LETA apstiprināja, ka policija informāciju par nokritušu helikopteru saņēma ap pulksten 13.25. Pēc policijas rīcībā esošās sākotnējās informācijas, negadījumā cietušas četras personas.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses pārstāve Inta Palkavniece aģentūrai LETA pastāstīja, ka glābēji uz notikuma vietu – Gramzdas pagastu – izbrauca pulksten 13.14. Ierodoties pie nokritušā lidaparāta, no tā tika atbrīvoti četri cilvēki, kurus glābēji nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD).

NMPD preses pārstāve Ilze Bukša zināja teikt, ka viens no negadījumā iesaistītajiem cilvēkiem ir gājis bojā. No pārējiem trijiem viens guvis traumas, bet divi ir ievainoti un patlaban nav pie samaņas.

Kā vēsta "Kurzemes radio", negadījums noticis, helikopteram paceļoties.

Papildināts. Civilo helikopteru, kas šodien rallija "Liepāja" laikā avarēja Priekules novada Gramzdas pagastā, pilotēja Polijas pilsonis, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa priekšnieks Gints Ešenvalds.

Viņš gan neatklāja, ka vai šis Polijas pilsonis negadījumā ir gājis bojā vai cietis.

Ešenvalds norādīja, ka par negadījumu ir sākts kriminālprocess, un patlaban notikuma vietā tiek gaidīti pārstāvji, kas nodarbojas ar civilās aviācijas izmeklēšanas procesu.

Kā ziņots, šodien Priekules novada Gramzdas pagastā, rallija "Liepāja" laikā nogāžoties civilajam helikopteram, gājis bojā viens cilvēks un trīs cietuši. No cietušajiem divi guvuši smagas traumas.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja "RA Events" pārstāvis Jānis Unbedahts, helikopters nogāzies netālu no 11.ātrumposma finiša, līdz ar to šis dops ticis apturēts.

Civilās aviācijas aģentūras direktors Māris Gorodcovs aģentūrai LETA atklāja, ka helikopters avarējis, aizķerot elektropārvades līniju. To apstiprināja arī uzņēmumā "Sadales tīkls".

Pēc Gorodcova teiktā, avarējušais lidaparāts ir četrvietīgais "Robinson R44", kas ražots 2006.gadā un Latvijā reģistrēts 2014.gada 7.februārī ar nacionālās reģistrācijas zīmi YL-HBH.

Lidot un arī iegādāties šo helikopteru piedāvā kompānija "Baltijas helikopters". "Firmas.lv" dati liecina, ka 2000.gada beigās Jelgavas novada Glūdas pagastā reģistrētā SIA "Baltijas helikopters" pilnībā pieder 1964.gadā dzimušajam Aldim Paugam, kurš ir arī šī uzņēmuma vienīgais valdes loceklis.

Ar "Baltijas helikoptera" pārstāvjiem aģentūrai LETA pagaidām nav izdevies sazināties.

Papildināts 2. Šodien Priekules novada Gramzdas pagastā rallija "Liepāja" laikā notikušajā helikoptera avārijā gājis bojā Polijas pilsonis, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes preses pārstāve Signe Šteinberga.

Precizējot iepriekš izskanējušo informāciju, Šteinberga uzsvēra, ka pagaidām vēl īsti nav skaidrs, vai tieši bojāgājušais Polijas pilsonis ir pilotējis helikopteru.

Par trim negadījumā cietušajiem policijas pārstāve pagaidām sīkāku informāciju nevarēja sniegt.


Sludinājums

Ko?
14:29 | 08/10/17
ZIŅOT
(-12)
(35)
+

Cik cilvēkiem vēl jānomirst, lai Liepājas dome beidzot pārstātu atbalstīt šo dārgo un bīstamo Seska hobiju?

labrīt
17:13 | 08/10/17
ZIŅOT
(-6)
(14)
+

Sesks ir darījis ko grib dara un darīs, ne jau velti viņa krēsls ir pārvērties par rodeo objektu uz ko mazais vīriņs turas kā bullim uz muguras, seska darba novērtejums slēpjas pēc iespejas ilgāk noturēties amatos, tā ka ne Liepajas sabrukums un stagnacija ne arī šadas nieka avārijas nav nekāds radītājs un neko nevar iespaidot

Apskaužama operativitāte
14:30 | 08/10/17
ZIŅOT
(-3)
(22)
+

Beidzot arī irliepaja.lv pamodās. Centrālie mediji jau sen par to informē, bet vietējie portāli kā vienmēr guļ.

Liepājnieks
15:12 | 08/10/17
ZIŅOT
(-8)
(26)
+

Normāli būtu, ja Mērs atkāptos no amata šādos apstākļos. Kā nekā viņa angažēts pasākums. Slabo?

Dullajam viltvārdim
15:27 | 08/10/17
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Divas lietas- tas nav viens un tas pats- bojāgājušie un saule. Tavs salīdzinājums galīgi nevietā.

DullāIndra
15:19 | 08/10/17
ZIŅOT
(-18)
(6)
+

Liepājāā nespīd saule. sesks vainīgs. atkāpies...Slabo?

xt
15:39 | 08/10/17
ZIŅOT
(-4)
(28)
+

To rallijā izmesto pilsētnieku naudu labāk būtu ieguldījuši kanālmalas sakopšanā, citādi tur izskatās tā it kā karš būtu beidzies vakar

mudzis
17:35 | 08/10/17
ZIŅOT
(-10)
(8)
+

Pat šeit rallijs priekšā, pakaļā! Par to, ka vakar notika III Vispasaules diktāts latviešu valodā - ne vārda! Labi - par liepajniekiem.lv viss skaidrs, irliepaja jau varēja "saņemties"..... Dīvaini mazliet...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki