Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sākas reģistrācija sacensībām "Liepājas spēks"


atlikušas 250 zīmes


Sākas reģistrācija sacensībām "Liepājas spēks"

Pirmdienā, 18. martā, 2019 | BIRKAS: Liepājas spēks , LOC , Power House Liepāja
Izdrukāt Ziņot

20.aprīlī Liepājas Olimpiskajā centrā notiks piektās spēka, izturības un ātruma sacensības "Liepājas spēks". Dalībnieku reģistrācija sacensībām atvērta mājaslapā powerhouse.lv.

Pirmā gatavošanās nodarbība norisināsies jau šo trešdien Sporta kluba "PowerHouse Liepāja" telpās.

Šī gada "Liepājas spēkam" būs jauns formāts un dažas izmaiņas noteikumos. Dalībnieki varēs izvēlēties startēt ielu vingrošanas vai CF (crossfit) sacensībās. Iepriecinošas izmaiņas gaida sportiskos jauniešus, jo tie šogad varēs sacensties divās vecuma grupās – no 13 līdz 15 gadiem, kā arī grupā no 16 līdz 17 gadu vecumam.

CF sacensībās klubu komandas cīnīsies par ceļojošo kausu, kuru savā īpašumā varēs iegūt uz vienu gadu. Un pats svarīgākais – CF sacensībās atgriežas "elite" klase vīriešiem, kas nozīmē lielāku ātrumu, lielākus svarus un sarežģītākus vingrinājumus.

Gatavojoties "Liepājas spēks" sacensībām, tiks organizētas "Spēka skolas" nodarbības, kuru laikā varēs apgūt pareizu vingrojumu izpildi un uzlabot rezultātus, lai pilnībā sagatavotos sacensībām. Pirmā nodarbība norisināsies 20.martā pulksten 19.30 "PowerHouse Liepāja" telpās Flotes ielā 3/5. Organizatori norāda, ka šīs nodarbības paredzētas visām dalībnieku kategorijām.

Šogad sacensību rīkošanu uzņēmusies organizācija "PowerHouse Liepāja", kas līdz šim jau rīkojusi vairākas citas sacensības ar dalībniekiem no visas Latvijas.

Pieteikties sacensībām par īpaši draudzīgu cenu varēs līdz 31.martam, pēc tam dalības maksa būs lielāka. Rīkotāji norāda, ka dalībnieku skaits ir ierobežots.

Sacensību nolikums un papildus informācija no marta ir pieejama mājaslapā powerhouse.lv un "PowerHouse Liepāja" Facebook kontā.


Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki