Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Šēns: "Ir klubs, kur pirms mača novicina naudas paciņu"


atlikušas 250 zīmes


Šēns: "Ir klubs, kur pirms mača novicina naudas paciņu"

Autors: Edmunds Novickis, Sportacentrs.com
Trešdienā, 26. septembrī, 2012 | BIRKAS: Ilgvars Šēns , Liepājas metalurgs , futbols , futbols Liepājas metalurgs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Aigars Prūsis

„Liepājas metalurga” ģenerāldirektors Ilgvars Šēns intervijā „Sporta Avīzei” ļāvis ielūkoties gan kluba, gan visas Virslīgas aizkulisēs.

Runājot par „Liepājas metalurga” nākotni Ilgvars Šēns atzīst, ka daudz kas atkarīgs no tā, kā ies galvenajam sponsoram (metalurģijas pārstrādes rūpnīcai): „Mums ir tikai viens sponsors. Kā ies tam, tā ies arī mums. Mūsu sponsors ir pabeidzis rekonstrukciju, paņēmis lielus kredītus, un tie ir jāatdod. Iekārta ir unikāla, taču arī tā neiet bez aizķeršanās. Vai tā attaisnosies, rādīs laiks. Tas būs atkarīgs no situācijas pasaulē. Ja būs pieprasījums pēc produkcijas, viss notiks. Ja ne, produkcija gulēs noliktavā… Abramčika atgriešanās? Tādu domu nepieļauju. Mūsu finansiālais stāvoklis to tagad diezin vai ļautu. Beigu beigās mums jāsāk kaut ko vairāk gaidīt arī no savējiem.”

Tāpat Šēns ļauj ielūkoties Virslīgas virtuvē: „Kādas algas maksā citos klubos? Zinu tik, cik dzirdu no spēlētājiem. Neteikšu, kas tas par klubu, bet esot tā – pirms spēles ienāk ģērbtuvē ar paciņu naudas un saka – ja uzvarēsiet, sadalīsiet! Cik tajā paciņā naudas, to gan nezinu. Mums tādas sistēmas nav. Mums viss ir zināms. Mēs ar paciņām nekrāmējamies. Vai mūsu algas ir gana solīdas uz vienkāršo Latvijas iedzīvotāju fona? Oi, pavisam solīdas [smaida]. Piemēram, Mihadjuks (pagājušā gada labākais aizsargs) arī Rīgā būtu konkurētspējīgs.

Es nezinu, kā ir citiem. Tik vien, cik pa ausu galam dzirdēts. Nezinu sistēmu Daugavpilī, bet, cik esam runājuši ar Ventspili, viņiem ir apmēram tas pats, kas mums. Runāju arī ar Lietuvas kolēģiem. Piemēram, Marijumpoli, kas tagad iet pa trešo vietu. Viņiem arī ir gandrīz tas pats."

Pilnu interviju lasiet šīs nedēļas „Sporta Avīzē” drukātajā versijā vai elektroniskajā versijā šeit.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki