Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sesks: slēgtā futbola halle varēs uzņemt vismaz 10 000 cilvēku


atlikušas 250 zīmes


Sesks: slēgtā futbola halle varēs uzņemt vismaz 10 000 cilvēku (22)

Piektdienā, 25. maijā, 2018 | BIRKAS: futbols , futbola halle , Uldis Sesks
Izdrukāt Ziņot

Liepājas slēgtā futbola halle primāri kalpos sporta nozarei, bet nepieciešamības gadījumā to varēs izmantot kultūras sektorā un tā varēs uzņemt vismaz 10 000 apmeklētāju.

To intervijā "Rietumu radio" norādīja Liepājas Pašvaldības priekšsēdētājs Uldis Sesks ("Liepājas Partija"), ziņo LETA.

"Liepājā ir vairāk nekā 500 jauno futbolistu, kuri darbojas futbola skolā. Ziemā ne vienmēr vecāki mazos spēlētājus grib laist uz treniņiem, jo nav tādas iespējas vienmēr ziemas mēnešos treniņus aizvadīt slēgtās telpās. Lai sasniegtu augstākus rezultātus, ir vajadzīgi atbilstoši treniņu apstākļi," sacīja Sesks.

Viņš norādīja, ka slēgtā futbola halle primāri būs paredzēta treniņu procesiem un futbola mačiem, turnīriem, bet, protams, tajā varēs notikt arī kultūras pasākumi. Tā būs tādā lielumā, ka varēs uzņemt vismaz 10 000 skatītāju arī kāda koncerta gadījumā. Tā būs lielāka par "Arēna Rīga"" atklāja Sesks.

Viņš arī norādīja, ka, ja plānotie darbi noritēs pēc plāna, slēgtā futbola halle būs gatava 2020. vai 2021. gadā un pauda pateicību valstij, par sniegto lielo atbalstu šī plāna realizācijā.


Sludinājums

?
11:29 | 25/05/18
ZIŅOT
(-6)
(11)
+

varēja jau uzreiz taisīt uz 100 000!

:)
11:09 | 27/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

:)

am2
12:12 | 25/05/18
ZIŅOT
(-6)
(4)
+

Arēna Riga koncertos manuprāt sabirst ap 11tkst. ... bet nu Liepāja ar 10tkst. tomēr būs lielāka

Lopas
12:58 | 25/05/18
ZIŅOT
(-11)
(19)
+

Kur ir tie cilvēki? Liepaja ir pustukša . Fantāzijas par kūrortpilsētām attīstību un lielam kuras ir jāpiepilda ne tika ar sporta apmeklētājiem bet ar ar dažādu kulturAs un izklaides programmām.pastaigajiet pa pilsētu aprīli a plkst 16.00 - viņa ir tukša tā ka spoku pilsēta. Ber naidu jāiztērē un visi veiksmīgi dara!!!

uyyu
07:22 | 27/05/18
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Sestdienas vakars 18.00-19.00. Zivju iela līdz tiltam . Stundas laikā kamēr staigājam 4 mašinas pabrauc Satiekam no 5 līdz 8 cilvēkus Ejam gar Upe restorānu Aizņemti 2 galdiņi Nākam gar Barons Bumbieris Vai ne viena vai 2 galdiņi aizņemti .

Hujavejs
15:40 | 26/05/18
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Lopas- stāsti manim Daugaviņa par pustukšo pilsētu, īpaši pirmssvētku dienās Rimčika kasēs. kā tad. Tas, ka mēs pēc darba gribam pabūt mājās, nevis izbirst ielās, nenozīmē, ka mūs te nav.

uyyu
06:32 | 26/05/18
ZIŅOT
(-3)
(11)
+

Liepāja nav un nekad nebūs kurorta pilsēta .Nevajag murgot . Vienkārši pilsēta pie jūras Ar to arī apsveicam .

Hmm
16:08 | 25/05/18
ZIŅOT
(-15)
(15)
+

Lohiem ka nav ko teikt, tad sakas negativisms. Vai kads no jums lasit ari prot? Tur skaidri teikts ka vajadzibas gadijuma! Ta nav koncertzale, bet gan futbola arena un tur trenesies vairak ka 500 berni un notiks pilsetas un statptaustiskas sacrnsibas, jo otra sada tipa arena, tikai bez tribinem ir Rigaa Olimposkaja centra. Tatad si bus slegta arena Nr.1 Latvijaa! Mutes ciet luzeri. Ja jums gribas vajrak cilveki, tad tas to ari nodrosinas

jum
23:05 | 04/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tātad, visi Liepājas puikas būs futbolisti, un kātad ar vieglatlētiku, tenisu utjpr...

:)
11:16 | 27/05/18
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Nu ko nu vervelē par lasītprasmēm, ja pašam nav rakstītprasmes? Lai lasītu (un saprastu), pirmām kārtām ir labi jāraksta.

Hmm
16:16 | 25/05/18
ZIŅOT
(-18)
(10)
+

Un vel ari citiem tuparjiem kas kko muzigi muld par atpelnisanos. Sabiedriskam,sporta un kulturas objektiem nav nemaz tada uzdevuma nest pelnu. Tas lauj naudai neaizplust no pilsetas, ciekiem apmeklejot pasakumus tepat un piesaistu turpreti viesus. Un galvenais, tas kalpo sabiedribai, lauj berniem sportot, uzlabo veselibu, lauj skatities augstakas klases kulturas pasakumus, koncertus, bagatina kulturas dzivi, izglito cilvekus, padara pilseta par modernu un musdienigu, par dazadu pasakumu centru un ja drosi var teikt ka par 2.nozimigako Latvijas pilsetu lidzas ar turisma attistibu. Nepiecieaams attistit ari ostu, transporta, industrijas nozari, uzlabot medicinas aprupi, turponat programmu ar vesturiska centra eku restavraciju un Liepajas vards skanes vel skalak. Jau tagad ari Rigaa starp pazinam Liepajaa ir arvien popularaka, cilveki nocerte Liepajas pidavajuma daudzveidibu. Bet jaiet uz prieksu, nepieciesams gan kempongs, gan SPA, gan papildus ripnicas, gan izcilo vesturosko eku remont

izklausās pēc padomnieka
11:33 | 27/05/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Ko tad tai ``ripnicās`` ražos, padomnieka kunKs, - ripas? Un ko tie cilvēki īsti dara ar tām ``pidavajuma daudzveidibam`` - nocērt (``nocerte``). Un kam te ``kempongi`` vajadzīgi? Kas tie par pelniem (``nest pelnu``), kurus kaut kur jānes vai nav jānes? Un kas tie par ``ciekiem``, kas apmeklē pasākumus? Un vēl par poziķivu trobelē, Redzot šito poziķivu, pa nagiem gribas uzšaut.

City
17:15 | 25/05/18
ZIŅOT
(-5)
(11)
+

Futbola hallē rīkos koncertus, bet Lielajā Dzintarā spēlēs futbolu!

:)
11:17 | 27/05/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

:)

Jeblonskis
09:15 | 26/05/18
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Ģēnijs Seks, blyad.

Štangauij
07:52 | 27/05/18
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Jaunatnes futbols Liepājā ir nokliņķēts, perspektīvie futbola skolas vadības darbības rezultāti atspoguļojas Latvijas jauniešu izlašu, piem., U 17, U 19 kandidātu sastāvos, no Liepājas 1 vai neviens kandidāts !

Es...
15:05 | 27/05/18
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Būs vieta kur pēc dažiem gadiem visu liepājnieku kopsapulci rīkot - katram pat sēdvieta sanāks

Hmm
15:51 | 28/05/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Degenerati komentaros. Man pilnigi vienalga ko Sesks saka. Pats pirms daudziem gadiem trenejos un visiem bija jaskrien krosi pie minus 10, un spelet slapjdranki ar sasalusam kajam, visam cauri mitram un jaslimo. Es vnk nenovelu tadu laimi nevienam bernam musdienas un butu tikai atbilstosi laikmetam ka berni var pilnvertigi nodarboties ar sportu . Sim rakstam un komentariem nav nekada sakara ar rupnicam, algam utml. Ram vusam jabut, bet sis ir cits temats, zultainie čmošniki

Hihi
17:41 | 28/05/18
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Protams,ka bērni ir pelnijuši adekvātus sportošanas apstākļus, taču problēma jau ir tajā ka šīs sporta ēkas ir jauztur. Liepājas pašvaldībai NAV NAUDAS par ko šīs ēkas uzturēt. Donorpilsētas (pierīga) nebūs ar mieru maksāt vairāk kā līdz šim. Liepāja pati nopelnīt nespēj, neprot, negrib.

Hmm
19:01 | 28/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Te nu tu kludies. Liepaja nemaz nav tik liels izlidzinasanas budzeta sanemejs un neko daudz Riga tur nemaksa. Tani pasa laika ir viena butiska lieta: tas fonds veidojas no iedzivotaj ienakumu nodokla, bet bananrepublika Latvija kur katrai slaucejai vajag savu departamentu, atskiriba no Igaunijas visas ministrijas, agenturas un valdes izvietoja tikai riga!!! Rigai ar sim vairakiem desmitiem tukstosu "darba vietu" nav nekada sakara!Tas ir visas LV darba vietas,nevis Riga un ministrijam jabut ari Liepajaa.Ta tas ir Tartu igauniem.Lidz ar to ari nodokli kas savakti no so iestazu darbiniekiem Rigai nepienakas. Neviens neprasa viedokli tevis pieminetajai pierigai,kur sez visi rigaa stradajosie. Neskatoties uz to visu Liepaja ir daudz piemerotaka dzivei,tiesi.pateicotiea atputas, kulturas, sportosanas un kopejai infrastrukturai.Saku to tapec ka man ir dzivoklis Rigaa un Liepajaa. Tur nav neka bez paris tirgotavam un Vecrigas.tikai sabombardetas ielas ar iznicinato segumu un svaigo svina gaisu

Hmm
19:08 | 28/05/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Tiesi pilnvertiga infrastruktura ari nosaka to vai pilseta ir piemerota dzivosanai taja. Sportosanas iespejas, kulturas pasakumi un viss parejais. Kamer ir nulles ptocentu likmes kreditiem, lobijs ministrijas, eirofondi, ir jabuvr maksimali infrastrukturu, tas ir prieksnosacijums! Cilveki.nrkad nebrauks dzivot uz pilsetu kut neka nav. Katrs pats uzdodiet sev so jautajumu. Un sporta buvem jabut ergonomiskam, efektivam. Par kadu buvju uzturesanu tu runa? Vai tu gribetu lai berni maksatu simtiem nomas maksu? Kur tas ta ir? Visiem patik fanot par hokeju, bet nevirms neiedomajas ka liela dala izlases speletaju tiesi Liepajaa uzkacaja savus skillus, jo citur nebija apstaklu. Un halles uzturesana logiski ka maksa naudu. Bet ja nav finansejuma, tad nav ne sporta, ne panakumu, ne fanosanas. Tad ir purvs ka Latgalee. Vai jus gribat lai Klaipeda vai Ventspils uzbuve sadu arenu??? Bet ja.uzbuvetu tad cikstetu kaoec mums neka nav, bet citiem ir. Neviens nespej padomat ar galvu.

Hmm
19:13 | 28/05/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Ne jau tas cik maksas halles apkure ziemaa nosaka cik lielas bus pensijas vai berna pabalsts. Tadas halles izbuve nemaksa pat 1/10 dalu visu pensionaru viena menesa pensijas. Cilveku labklajiba ir atkariga no valsts efektivitates, no datba vietu skaita, no algu un izrietosi samaksato nodoklu apjoma. Tikai no ta var maksat cilveciskas pensijas ar ko var dzivot, un uznemumi ja atvers makus un nemaksas 500 eiro. Pretenzijas ja ir, tad jaizvirza saemai, tur sez likumdeveji. Un ne jusu Seskam tur kada teiksana, vai Vilnitim kas tilit parnems grozus.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki