Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sestdien Liepājā pulcēsies Latvijas spēcīgākie pauerlifteri


atlikušas 250 zīmes


Sestdien Liepājā pulcēsies Latvijas spēcīgākie pauerlifteri

Ceturtdienā, 18. oktobrī, 2018 | BIRKAS: LOC , spēkavīri , pauerliftings , Libava Powerlifting
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 20.oktobrī, LOC volejbola zālē pulcēsies sportisti no Latvijas un Lietuvas, lai saņemtu pēdējos punktus šī gada Latvijas kausa vērtējumā Latvijas Pauerliftinga federācijas sacensībās.

Liepājas čempionāts būs arī Latvijas kausa 18. posms (Kurzemes posms), informē Liepājas spēka sporta komandas un biedrības "Libava Powerlifting" pārstāve Karina Grigorjeva.

Sacensību organizatori norāda, ka jauniešiem līdz 18 gadu vecumam obligāti pirms dalības sacensībās jāuzrāda vecāku parakstīta atļauja, kuras paraugu ir iespējams saņemt iepriekš pie organizatoriem. Reģistrējoties sacensībām, dalībniekiem jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Sacensību vietā no pulksten 10 līdz 11.30 notiks dalībnieku svēršanās, kas ir vienlaicīgi arī reģistrācija, kurā tiks noteikta katra sportista svara kategorija. Sacensību sākums pulksten 12.

Sportisti sacensībās startē triko vai elastīgajās īsajās biksēs un vienkrāsainos t-kreklos.

Komandu vērtējumā tiek vērtēti kopā 10 labākie rezultāti, kuru sastāvā jābūt vismaz 2 jauniešiem, 2 junioriem, kā arī papildus 6 sportistiem no jebkuras grupas. Komandā var startēt neierobežots skaits dalībnieku.

Jaunieši un juniori sacentīsies deviņās svara kategorijās, seniori (40+, 50+, 60+, 70+) un "Open" grupas sportisti sacentīsies astoņās svara kategorijās, bet sievietes varēs sacensties septiņās svara kategorijās atbilstoši IPF noteikumiem.

Visās svara kategorijās ar medaļām tiks godināti trīs spēcīgākie sportisti. Absolūti labākos atlētus katrā grupā noteikts Vilksa koeficients – ņemot vērā sportista personīgā svaru un paceltos kilogramus.

Liepājas čempionāta laikā tiks apbalvotas trīs spēcīgākās komandas.

Liepājas čempionātu ar Liepājas pilsētas atbalstu organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību "Spēka Pasaule" un biedrību "Libava Powerlifting".
"Libava Powerlifting" aicina ikvienu, kurš vēlas nostiprināt savu ķermeni ar regulāriem treniņiem pauerliftingā un piedalīties sacensībās, pievienoties mūsu Liepājas spēka komandai "Libava Powerlifting". Papildus informācija Facebook @libavapowerlifting. Saziņai: Karina Grigorjeva mob.: 29853775, Arions Nazarenko mob.: 29262982, e-pasts: libavapowerlifting@gmail.com.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki