Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sezonas noslēdzošajā turnīrā izcīna zeltu un divus sudrabus


atlikušas 250 zīmes


Sezonas noslēdzošajā turnīrā izcīna zeltu un divus sudrabus

Otrdienā, 30. oktobrī, 2018 | BIRKAS: teniss , Tenisa sporta skola
Izdrukāt Ziņot

28.oktobrī, ar turnīru "LTS Kauss Masters" Rīgā noslēdzās jau ceturtā Latvijas Tenisa savienības (LTS) kausa izcīņas sezona, informē Liepājas Tenisa sporta skola.

Šīs ir vienspēļu sacensības, kas noris gada garumā astoņos posmos U-12, U-14 un U-18 vecuma grupās meitenēm un zēniem. Pēc astoņu posmu kopvērtējuma labākie tiek uz finālu - "LTS Kauss Masters".

No Liepājas Tenisa sporta skolas "LTS Kauss Masters" turnīram kvalificējās Dāvis Rolis, Evelīna Ķīvīte un Enija Paula Aploka U-14 vecuma grupā, kā arī Renārs Grodskis, Alise Vindiga un Elza Tomase U-18 vecuma grupā.

Ar 1.numuru izsētais liepājnieks Dāvis Rolis U-14 vecuma grupas 1.kārtā pārliecinoši ar 6-0, 6-0 pārspēja Pāvelu Petrovu (ACB/VL tenisa skola). Pusfinālā Dāvis turpināja pārliecinoši, ar 6-0, 6-1 uzvarot Mihailu Vasiljevu (TSS Open). Finālā Dāvis ar 3-6, 4-6 atzina Reiņa Kupfera (ACB/VL tenisa skola) pārākumu, līdz ar to sezonas noslēdzošajā turnīrā Dāvis Rolis izcīnīja 2.vietu.

U1-4 meiteņu grupā sacentās divas Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes – Evelīna Ķīvīte un Enija Paula Aploka, kuras abas spēja aizkļūt līdz finālam, tādējādi sarīkojot liepājnieču finālu. Evelīna līdz finālam nokļuva ar 6-2, 6-1 gūstot uzvaru pār Johannu Priedīti (ACB/VL tenisa skola) un ar 6-1, 6-7(7), 6-3 uzvarot pār ar 1.nummuru izsēto Nikolu Nikolajevu (Biedrība Tennis Rīgā). Enija, lai nokļūtu finālā, ar 6-3, 6-4 guva uzvaru pār Dārtu Vorslavu (ACB/VL tenisa skola) un ar 7-6(2), 6-0 pārspējot ar 2.numuru izsēto Sindiju Manovsku (ACB/VL tenisa skola). Saspringtā liepājnieču finālā ar 2-6, 7-5, 6-4 uzvaru turnīrā guva Enija Paula Aploka, līdz ar to Evelīna Ķīvīte ieguva 2.vietu.

U-18 zēnu konkurencē liepājnieks Renārs Grodskis diemžēl nespēja pārvarēt 1.kārtu, kurā ar 6-7(4), 1-6 atzina Ivana Trifanova (Ventspils TK) pārākumu.

U-18 meiteņu konkurencē Elza Tomase saspringtā 1.kārtas spēlē ar 5-7, 7-6(4), 3-6 zaudēja Stefānijai Poļiščukai (Rīgas satiksmes TK). Savukārt, Alise Vindiga 1.kārtā ar 6-4, 6-1 guva uzvaru pār Dārtu Daļecku (ACB/VL tenisa skola), bet pusfinālā Alise ar 3-6, 1-6 atzina Sabīnes Rutlaukas (Rīgas satiksmes TK) pārākumu. Cīņā par 3.vietu Alise ar 2-6, 2-6 piekāpās Stefānijai Poļiščukai (Rīgas satiksmes TK), līdz ar to turnīra kopvērtējumā Alise Vindiga izcīnīja 4.vietu.

Sezonas labākie pēc "Masters" fināla tika apbalvoti ar treniņu/sacensību finansējumu 500, 300 un 200 eiro apmērā, kā arī piemiņas balvām no LTS sponsoriem un atbalstītājiem.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki