Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Stiprā vēja dēļ atceļ čempionāta braucienus


atlikušas 250 zīmes


Stiprā vēja dēļ atceļ čempionāta braucienus

Piektdienā, 24. augustā, 2012 | BIRKAS: vindsērfings , čempionāts , Jānis Preiss , pludmale
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Aigars Prūsis

Pārāk stiprā vēja dēļ ceturtdien Liepājā pasaules čempionātā vindsērfingā "Formula" klasē atcelti paredzētie braucieni, informē BNS.

Šādu lēmumu sacensību organizatori pieņēma, galvenokārt domājot par sportistu drošību. Sacensību galvenais tiesnesis Kerijs Vilijamss ziņoja, ka vēja vidējais stiprums ceturtdien ir 25 knoti jeb 15 m/s, kas esot par stipru, lai droši dotos jūrā. Savukārt sērferi, taujāti par laiku, sacīja, ka tas esot izaicinājums, un cerēja uz oficiālajiem braucieniem, tomēr starts trešās dienas sacensībām netika dots.

Jau ziņots, ka pēc četriem kvalifikācijas braucieniem otrdien un trešdien līderi ir Arnons Dagans no Izraēlas un Agņeška Bilska no Polijas. Pēc kvalifikācijas braucieniem sportisti tika sadalīti trijās flotēs – zelta, sudraba un bronzas. Labākie no Latvijas zēģelētājiem – Jānis Preiss un Jānis Rencis – ieņem attiecīgi 21. un 24. vietu 107 burātāju konkurencē.

Vēl pēc trešā kvalifikācijas brauciena sievietēm līdere bija Marta Ozola, taču pēc ceturtā brauciena viņa palaida garām trīs polietes, no kurām labākā ir Bilska. Sieviešu konkurencē cīnās 12 sportistes.

"Formula Windsurfing" ir universālākais vējdēļu veids, ar kuru iespējams burāt vienlīdz labi gan lēnos, gan ātros vējos. Tas ir īpaši labi piemērots vidēja līmeņa un pieredzējušiem braucējiem.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki