Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tagad katrs var salīdzināt sevi ar Liepājas komandu sportistu


atlikušas 250 zīmes


Tagad katrs var salīdzināt sevi ar Liepājas komandu sportistu

Pirmdienā, 30. novembrī, 2015 | BIRKAS: LOC , akcija , Liepājas lauvas , FK Liepāja , HK Liepāja , Kurši , florbols LiepU
Izdrukāt Ziņot

No pirmdienas, 30.novembra, Liepājas Olimpiskais centrs (LOC) aicina ikvienu sporta līdzjutēju izmantot iespēju salīdzināt sevi ar vidējo Liepājas komandu sportistu.

Kā informē LOC sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Mūrniece, apmeklējot vietni www.loc.lv/lv/es-atbalstu un, ievadot datus par sevi (dzimums, augums, vecums, svars, kājas izmērs, acu krāsa, matu garums, matu krāsa), ir radīta iespēja iegūt vizuālu attēlu, kāds Tu izskatītos blakus vidējam Liepājas basketbolistam, basketbolistei, hokejistam, futbolistam, florbolistam, vai florbolistei.

Padalies ar iegūto rezultātu savā sociālo tīklu profilā, un parādi, kuru no Liepājas sporta komandām tu atbalsti- BK "Liepāja/ Triobet", BK "Vega1/ Liepāja", HK "Liepāja", FK "Liepāja", FK "Kurši", FK "Liepājas Universitāte".

Liepājas Olimpiskais centrs sadarbībā ar datorprogrammēšanas uzņēmumu SIA "Highfive" un "Voure" grafisko dizaineri, ir izveidojis interneta platformu ar mērķi popularizēt vietējos sporta klubus. Tajā ikvienam, interesantā un atraktīvā veidā, iespējams salīdzināt sevi ar Liepājas komandu sportistiem, parādot atbalstu savai mīļākajai komandai.

Sporta klubs "Liepājas Lauvas" dibināts 2006. gadā. Sākotnēji, tā sauca arī basketbola komandu, taču pateicoties sasniegumiem, 2012.gada sezonā komanda ieguva ģenerālsponsoru un jaunu nosaukumu "Liepāja/ Triobet". Sporta klubā ir arī sieviešu komanda "Vega1/ Liepāja", kura dibināta 2011.gadā. Florbola kluba "Kurši" un FK "Liepājas Universitāte" komandu vēsture aizsākusies 1997.gadā, kad tika aizvadītas pirmās oficiālās spēles. Visu šo četru iepriekšminēto sporta klubu mājvieta ir Liepājas Olimpiskais centrs. FK "Liepāja" dibināts 2014.gadā. Futbola klubs ir "pierakstīts" stadionā "Daugava". Taču jaunākais no visiem sporta klubiem, HK "Liepāja", kurš dibināts 2014.gada maijā, savus treniņus, spēles un ikdienu aizvada ledus hallē.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki