Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tenisa sporta skola piedāvā bezmaksas treniņus


atlikušas 250 zīmes


Tenisa sporta skola piedāvā bezmaksas treniņus (3)

Piektdienā, 11. maijā, 2012 | BIRKAS: teniss , Tenisa sporta skola , Maruta Vārpiņa , SEB banka
Izdrukāt Ziņot

Maijā visā Latvijā norisinās "SEB tenisa mēnesis", kura ietvaros ikviens var iepazīties ar tenisa spēli un izmēģināt spēkus bezmaksas treniņos.

Arī Liepājas Tenisa sporta skola ir iesaistījusies Latvijas Tenisa savienības (LTS) un SEB bankas projektā, tā mērķis ir attīstīt tenisa tradīcijas Latvijā profesionālā un amatieru līmenī.

"SEB tenisa mēneša" ietvaros tiek piedāvātas vairākas aktivitātes. Interesentiem, kuri vēlas izmēģināt tenisa spēli pirmo reizi, ir iespēja pieteikties bezmaksas tenisa nodarbībai kādā no Latvijas tenisa klubiem, tajā skaitā Liepājas Tenisa sporta skolā. Nodarbības laikā pieredzējuši tenisa treneri iepazīstinās ar spēles pamatprincipiem, sniegs informāciju par tenisa spēlei nepieciešamo apģērbu un inventāru, kā arī palīdzēs spert pirmos soļus spēles pamatu apgūšanā. Liepājas Tenisa sporta skola ir atvērta katru dienu no pulksten 7 līdz 23, un to apmeklēt tiek aicināti visi interesenti – gan tenisa profesionāļi, gan amatieri un tenisa spēles iesācēji. Lai pieteiktos bezmaksas tenisa nodarbībai, "SEB tenisa mēneša" laikā nepieciešams reģistrēties „Studenta Bankas” profilā portālā draugiem.lv.

18. maijā pulksten 18 – 19 un 19. maijā pulksten 11 – 13 Liepājas Tenisa kortos norisināsies „Prince” tenisa rakešu izmēģinājumi. Ar „Prince” tenisa raketēm uzvaras laurus plūkuši daudzi pasaules slaveni tenisisti. Liepājā visas sezonas garumā „Prince”  raketes būs iespējams iegādāties "SPORT2000" veikalā.

Liepājas Tenisa sporta skolas direktora pienākumu izpildītāja Maruta Vārpiņa uzskata, ka "SEB tenisa mēnesis" ir lielisks veids, kā liepājniekos un pilsētas viesos radīt interesi par tenisa spēli. „Teniss ir ļoti vispusīgs sporta veids, jo tas attīsta ne tikai fizisko sagatavotību, bet arī veiklību un domāšanu atbilstoši situācijai. Mēs, Liepājas Tenisa sporta skola, vēlamies parādīt, ka teniss nav tikai profesionāls sporta veids, bet arī tā ir piemērota sportiskā aktivitāte brīvajam laikam. Tenisu var spēlēt gan jauni, gan veci cilvēki.  Sports – tā nav tikai fiziska varēšana. Sports ir arī psiholoģisks un emocionāls pārdzīvojums.”

Latvijas Tenisa savienības prezidents Juris Savickis akcentē faktu, ka Latvijā katru gadu tenisa treniņus uzsāk arvien vairāk bērnu. Viņu vidū arī talanti, kuriem varētu būt potenciāls kļūt par augsta līmeņa tenisistiem. „Uzsākot sadarbību ar SEB banku, vēlamies atbalstīt talantīgākos jaunos sportistus, ”atklājot "SEB tenisa mēnesi", stāsta Savickis.


Sludinājums

Fans
15:36 | 11/05/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Visos sporta veidos vajadzētu tā.

hmamma
16:27 | 11/05/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Vai varēs arī pieteikties arī skolnieki no rajona???

SEB_Studenta_banka
16:48 | 11/05/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Jā, pieteikties var arī skolnieki no rajona!
http://www.draugiem.lv/studentabanka/api/seb-teniss

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki