Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tenisa sporta skolas audzēkņi izcīna vairākas medaļas


atlikušas 250 zīmes


Tenisa sporta skolas audzēkņi izcīna vairākas medaļas

Pirmdienā, 08. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Marija Lauva , Tenisa sporta skola , teniss
Izdrukāt Ziņot

Aizvadītajās divās nedēļās vairāki Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi piedalījās dažādās tenisa sacensībās, informē skolas direktors Elans Zīverts.

No 29.–31.martam Ādažos tika aizvadīts LTS kausa sievietēm, vīriešiem 2.posms. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Mārtiņš Jaunzems, Matīss Šteinhards, Valērijs Vorobjovs, Toms Rolis, Justs Jakovļevs un Alise Vindiga.

Alise Vindiga pamatturnīra 1.kārtā ar 4–6, 6–3, 6–2 guva uzvaru pār Emīliju Sausverdi (Rīgas satiksmes TK). 2.kārtā ar 6–2, 6–0 tika pārspēta Aleksandra Černova (TSS Open). Cīņā par finālu Alise ar 1–6, 1–6 piekāpās Stefānijai Poļiščukai (Rīgas satiksmes TK) tādējādi ierindojoties dalītajā 3.vietā.

Vīriešu konkurencē Toms Rolis un Valērijs Vorobjovs aizcīnījās līdz pusfinālam, kurā abi bija spiesti atzīt pretinieku pārākumu, līdz ar to Toms Rolis un Valērijs Vorobjovs izcīnīja dalīto 3.vietu.

No 29.–31.martam Jelgavā norisinājās sacensības "Tenisa klubs Jelgava" U12 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Marija Lauva un Elizabete Marta Hamitova.

Elizabete Marta Hamitova diemžēl zaudējumu piedzīvoja jau pamatturnīra 1.kārtā ar 5–7, 2–6 piekāpjoties Laurai Tropai (Ādaži TC). Savukārt, Marija Lauva spēja aizcīnīties līdz finālam, kurā ar 6–4, 6–2 tika gūta uzvara pār ar 1.numuru izsēto Janu Deņisenko (Denisa Pavlova TS), līdz ar to Marija Lauva izcīnīja uzvaru turnīrā.

No 5.–7.aprīlim Jelgavā tika aizvadīts LTS Kausa 3.posms U14 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Marija Lauva, Paula Kapleite un Sabīne Vaidere. Visas trīs liepājnieces dalību turnīrā iesāka ar kvalifikācijas sacensībām, taču neviena no meitenēm nespēja kvalificēties pamatturnīram.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki