Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tenisistei Elzai Tomasei otrā vieta turnīrā Varšavā

atlikušas 250 zīmes

Pirmdienā, 11. februārī, 2019 | BIRKAS: teniss , Elza Tomase
Izdrukāt Ziņot

No 6.līdz 10.februārim Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Elza Tomase piedalījās starptautiskajā "ITF Juniors" turnīrā "Warsaw Cup 2", kas norisinājās Polijas galvaspilsētā Varšavā.

Ar 6.numuru izsētā Elza Tomase 1.kārtā ar 6-0, 6-1 guva vieglu uzvaru pār Nikolu Paļeceku (Serbija), bet 2.kārtā ar 6-2, 6-4 tika uzvarēta Agata Cerna (Čehija). Ceturtdaļfinālā Elzai pretim stājās ar 1.numuru izsētā Sofija Ročeti (Itālija) un ar 7-6(6), 6-4 Elza bija pārāka pār itālieti. Pusfinālā Elzai bija jāsacenšas pret ar 4.numuru izsēto Terēzi Pluharovu (Čehija). Elza izcīnīja sev vietu turnīra finālā, gūstot pārliecinošu uzvaru ar 6-1 6-2. Finālā Tomasei bija jāsacenšas pret ar 3.numuru izsēto Alesandru Simoni (Itālija). Visnotaļ līdzīgā un saspringtā cīņā Elza ar 6-7(4) 6-7(7) bija spiesta atzīt itālietes pārsvaru un turnīra noslēgumā ierindojās 2.vietā.

Elza Tomase kopā ar Helēnu Narmontu (Igaunija) piedalījās arī dubultspēļu turnīrā. 1.kārtā Elza ar Helēnu izcīnīja uzvaru pār Nikolu Paļeceku (Serbija) un Hannu Vinagradavu (Baltkrievija) ar 6-3, 6-3. Taču cīņā par iekļūšanu pusfinālā Elza ar Helēnu līdzvērtīgā cīņā bija spiestas atzīt Polijas pāra Karolīnas Čerovskas un Olgas Golas pārākumu ar 6-2, 6-7(2), 12-14 un no dubultspēļu turnīra izstājās, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.