Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tenisistiem divas otrās vietas kausa izcīņas posmā


atlikušas 250 zīmes


Tenisistiem divas otrās vietas kausa izcīņas posmā

Pirmdienā, 11. martā, 2019 | BIRKAS: Dāvis Rolis , Tenisa sporta skola , teniss , Alise Vindiga
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

No 8.līdz 10.martam Ādažos notika LTS kausa 3.posms U-18 vecuma grupai. Meiteņu konkurencē 2.vietu izcīnīja liepājniece Alise Vindiga, savukārt, zēnu konkurencē otrais bija Dāvis Rolis.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Dāvis Rolis, Alise Vindiga, Evelīna Ķīvīte un Paula Jankova, informē Liepājas Tenisa sporta skola direktors Elans Zīverts.

Meiteņu konkurencē Paula Jankova dalību sacensībās uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, kurā Paula diemžēl nespēja kvalificēties pamatturnīrā. Savukārt, sacensības pamatturnīrā uzsāka Evelīna Ķīvīte, kura diemžēl zaudējumu ar 2-6, 1-6 piedzīvoja jau 1.kārtā pret Lauru Plīkšu (Ādaži TC). Otra liepājniece pamatturnīrā bija ar 1.numuru izsētā Alise Vindiga. 1.kārtā Alise ar 6-1, 6-0 guva uzvaru pār Johannu Priedīti (ACB/VL tenisa skola), 2.kārtā Alise ar 6-3 guva uzvaru pirmajā setā, taču no turpmākās cīņas atteicās pretiniece Angelīna Bļinova (Denisa Pavlova TS). Pusfinālā Alise ar 7-5, 6-1 guva uzvaru pār ar 4.numuru izsēto Klaudiju Lisovsku (Centrālais TK). Finālā Alisei pretim stājās ar 2.numuru izsētā Dārta Daļecka (ACB/VL tenisa skola). Ar 5-7, 3-6 tika piedzīvots zaudējums, līdz ar to Alise Vindiga LTS kausa 3.posmā izcīnīja 2.vietu.

Zēnu konkurencē vienīgais liepājnieks Dāvis Rolis 1.kārtā pārliecinoši guva uzvaru ar 6-0, 6-0 pār Kristapu Tauriņu (Ādaži TC). 2.kārtā Dāvis ar 6-4, 6-1 aizsūtīja mājās ar 3.numuru izsēto Ruslanu Filipenko (ACB/VL tenisa skola). Pusfinālā Dāvis ar 6-2, 6-0 sagrāva Krišjāni Šulcu (ACB/VL tenisa skola). Finālā Dāvis ar 4-6, 4-6 bija spiests atzīt zaudējumu ar 4.numuru izsētajam Nikolajam Galkinam (ACB/VL tenisa skola). Līdz ar to Dāvis Rolis izcīnīja 2.vietu LTS kausa 3.posmā.

Paralēli Jelgavā norisinājās Tenisa kluba Jelgava sacensības U-12 vecuma grupai, kurās Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Elizabete Marta Hamitova un Anna Azarova.

Anna Azarova dalību sacensībās uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, kurā ar 6-0, 6-1 gūstot uzvaru pār Simonu Kusiņu (Cēsu TB) Anna nodrošināja sev vietu pamatturnīrā. 1.kārtā Anna ar 0-6, 7-6(3) 3-0 (att.) pārspēja ar 1.numuru izsēto Elīzu Kupruku (Mārupes TS), taču cīņā par pusfinālu Anna Azarova bija spiesta atzīt Kamillas Černousovas (TS Spars) pārākumu ar 0-6, 1-6. Savukārt, Elizabete Marta Hamitova sacensības sāka uzreiz ar pamatturnīru un 1.kārtā ar 6-4, 6-4 tika pārspēta Rūta Jansone (Bīriņa TK), taču cīņā par pusfinālu Elizabete Marta Hamitova ar 4-6, 2-6 atzina ar 4.numuru izsētās Stefānijas Bolēvicas (ACB/VL tenisa skola) pārākumu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki