Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Treniņā izskries daļu jaunās Liepājas pusmaratona trases


atlikušas 250 zīmes


Treniņā izskries daļu jaunās Liepājas pusmaratona trases

Trešdienā, 03. aprīlī, 2019 | BIRKAS: promenāde , Skrien Latvija , vieglatlētika
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Sense Media

Sestdien, 6. aprīlī, pulksten 10.30 promenādē pie Dzintara pulksteņa notiks otrs koptreniņš pirms seriāla "Bigbank Skrien Latvija" 9. sezonas atklāšanas sacensībām Liepājā.

Šoreiz organizatoriem treniņā pievienosies biedrības "Skrienam Liepājā" pārstāvji, lai kopā izskrietu daļu Liepājas pusmaratona jaunās trases.

Arī šim koptreniņam Liepājas pusmaratona organizatori piesaistījuši sporta kluba "Ballistic Boxing Club" personālu, kā arī atbalstītājus ar balvām dalībniekiem.
Pulcēties koptreniņa vietā kur jau 13. aprīlī skries Liepājas pusmaratona dalībnieki, tiek aicināti gan skriešanas entuziasti, gan ikviens aktīva dzīvesveida atbalstītājs. Treniņa starta vieta Tirdzniecības kanāla promenādē būs iezīmēta ar organizatoru karogiem un citiem aksesuāriem.

Šī Liepājas pusmaratona koptreniņa dalībniekus iesildīs un atsildīs cīņu un fitnesa kluba "Ballistic boxing club" treneri. Treniņa vidusdaļā ikviens varēs izvēlēties pievienoties vienai no divām slodzes un distances treniņgrupām, lai kluba "Skrienam Liepājā" skriešanas entuziastu pavadībā izskrietu ~4 vai ~7 kilometrus pa trotuāriem un gājēju pārējām, iezīmējot jauno trasi.

6. aprīļa koptreniņa dalībniekiem organizatori būs sarūpējuši dabīgo minerālūdeni "Mangaļi" un iespēju tikt pie Sportland, Liepājas Olimpiskā centra un Bolt balvām. Tiem skrējējiem, kuri tika reģistrējušies arī iepriekšējā treniņā, būs iespēja veiksmes gadījumā tikt pie īpašās Sportland balvas.

Koptreniņa programma:
• 10.45 – pulcēšanās;
• 11.00 – iesildīšanās elementi, vingrinājumi pirms skrējiena "Ballistic boxing club" vadībā;
• 11.20 – Liepājas pusmaratona jaunās trases daļas izskriešana ar tempa turētājiem no biedrības "Skrienam Liepājā";
• 12.00 līdz 12.20 – atsildīšanās pēc skrējiena kopā ar "Ballistic boxing club".

Koptreniņu organizē Liepājas pusmaratona rīkotāji – biedrība "Baltic Events" kopā ar vietējiem sadarbības partneriem "Ballistic boxing club", "VP Fitness and Beauty", "Skrienam Liepājā" un Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldi.

Jau vēstīts, ka 13.aprīlī notiks skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija 9. sezonas starts. Atklāšanas posmā Liepājā skriešanas seriāls apvienos skrējējus ar dažādām gaumēm un spējām, kā arī šajā, 2019. gada sezonā, uz starta pulcēs piecu, desmit, divdesmit viena kilometra skrējiena dalībniekus. Savukārt jaunākajiem dalībniekiem tiks piedāvāts piedzīvojums Bērnu skrējiena vai Mazuļu rāpošas sacensību ietvaros. Šis būs trešais gads, kad Liepājas pusmaratons atgriezies starp skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija posmiem un, lai sniegtu dalībniekiem arvien jaunas emocijas un pieredzi, šajā aprīlī skrējēji Liepājas vēju un īpašo gaisotni varēs baudīt jaunā trases posmā.

Aktuālā informācija, sacensību nolikums un reģistrācija. www.bigbanskrienlatvija.lv


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki