Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vēl divas dienas var pieteikties sacensībām "Lielajā dzintarā"


atlikušas 250 zīmes


Vēl divas dienas var pieteikties sacensībām "Lielajā dzintarā" (1)

Otrdienā, 27. novembrī, 2018 | BIRKAS: Lielais Dzintars , orientēšanās
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Roberts Fimbauers

Vēl tikai līdz trešdienas, 28.novembra, pulksten 23.59 iespējams pieteikties telpu orientēšanās sacensībām Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars".

Sacensības notiks šajā sestdienā, 1. decembrī, un tā ir lieliska iespēja ikvienam, kurš ciena aktīvu dzīvesveidu, ne vien iepazīt orientēšanās sportu, bet arī trenēt loģisko domāšanu, atmiņu un izveicību sabiedrībā labi pazīstamā ēkā.

Sacensību organizatori sagatavojuši aizraujošas orientēšanās distances, kontrolpunktus izvietojot arī arhitektoniski krāšņās ēkas sarežģīti pieejamajās telpās. Ātrākajiem dalībniekiem Liepājas Sporta pārvalde sagatavojusi vērtīgas balvas, informē Latvijas Orientēšanās federācijas  pārstāvis Matīss Ratnieks.

Tikai pavisam nesen Liepājā atjaunotas orientēšanās sporta tradīcijas, tāpēc organizatori pilsētniekiem piedāvā izmēģināt dažādas šī sporta veida disciplīnas. Telpu orientēšanās sacensībās katram sacensību dalībniekam tiek izdalīta karte ar ēkā izvietotiem punktiem, kuros elektroniski pēc iespējas ātrāk pareizā secībā jāreģistrējas. Lai punktu meklēšanu un atrašanu sarežģītu, daļai gaiteņu būs tikai viens kustības virziens, kā arī daļa ceļu būs slēgti.

Jāpiemin, ka telpu orientēšanās sacensības "Lielajā dzintarā" notikušas jau vairākkārt. Orientēšanās entuziasti to atzinuši par vienu no interesantākajām un piemērotākajām ēkām šādu sacensību rīkošanai.

Pieteikties sacensībām var, izmantojot LOF.LV sistēmu. Kaut sacensībām varēs pieteikties arī sacensību dienā uz vietas, organizatori tomēr aicina pieteikties laikus, jo nevar garantēt, ka visiem, kuri iepriekš nav reģistrējušies, pietiks drukātās orientēšanās kartes.

Reģistrācija sacensību centrā sāksies no pulksten 13.00, bet dalībnieki startēt varēs sev ērtā laikā no pulksten 14.00 līdz pulksten 15.45. Finišs tiks slēgts pulksten 16.15, bet pulksten 16.30 notiks ātrāko dalībnieku apbalvošana. Arī tiem, kuri nepazīst orientēšanās sportu, ir iespēja apgūt nepieciešamās prasmes – pirms sacensību starta organizatori aicina piedalīties nelielā teorētiskā un praktiskā nodarbībā iesācējiem, kurai pieteikties var šeit. Nodarbība sāksies pulksten 13.30.

Sacensības rīko Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā Liepājas Sporta pārvaldi un koncertzāli "Lielais dzintars".


Sludinājums

Ha ha
12:14 | 27/11/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tā nu tiešām ir īstā vieta, kur spēlēt orientēšanās spēli!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki