Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vieglatlēti piedalās Lietuvas čempionātā senioriem

atlikušas 250 zīmes

Autors: Marija Multane
Trešdienā, 13. martā, 2019 | BIRKAS: vieglatlētika
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 9.martā, Klaipēdā norisinājās Lietuvas vieglatlētikas čempionāts telpās senioriem, kurā Liepāju pārstāvēja arī 10 Liepājas senioru sporta kluba atlēti.

Klaipēdā šādas sacensības vieglatlētikā senioriem tiek rīkotas marta sākumā jau vairākus gadus. Liepājnieki no Liepājas senioru sporta kluba vienmēr tiek aicināti uz šim sacensībām.

Šogad medaļas tika izcīnītas vairākās disciplīnās: 60 m, 200 m, 1000 m, 3000 m skrējienos, tāllēkšanā, trīssoļlēkšanā, augstlēkšanā un lodes grūšanā. Rezultāti tika iegūti pielietojot Starptautiskās vieglatlētijas federācijas (IAAF) koeficientus. Tas nozīmē, ka, lai iegūtu rezultātu, visas vecumu grupas pa disciplīnām tiek vērtētas kopā, bet reālais rezultāts tiek reizināts ar IAAF koeficientu.

1000 m – Irīna Štūla-Pankoka (W35) ar rezultātu 3:24,37 (koef. 3:24,28) izcīnīja 1. vietu.

3000 m – Kaspars Tūbelis (M50) ar rezultātu 10:47,64 (koef. 9:40,02) izcīnīja 1. vietu.

Tāllēkšana – Marija Multane (W60) ar rezultātu 3,66m (koef. 5,27) izcīnīja 2. vietu.

Augstlēkšana – Marija Multane (W60) ar rezultātu 1,30 (koef. 1,79) izcīnīja 2. vietu.

200 m – Guntis Grantiņš (M50) ar rezultātu 27,00 (koef. 23,80) izcīnīja 2. vietu. Šai pašā disciplīnā  Dainis Šteinbergs (M40) ar rezultātu 26,57 (koef. 25,02) izcīnīja 4. vietu.

400 m – Ivars Katkevičs (M35) ar rezultātu 1:02,40 (koef. 1:00,24) izcīnīja 2. vietu. Šai pašā disciplīnā Albīns Markaitis (M70) ar rezultātu 1:36,07 (koef. 1:09,91) izcīnīja 4. vietu.

60 m – Guntis Grantiņš (M50) ar rezultātu 7,94 (koef. 7,04) izcīnīja 3. vietu.