Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vieglatlētiem meistarklases sniedz Jevgēņijs Terovanesovs


atlikušas 250 zīmes


Vieglatlētiem meistarklases sniedz Jevgēņijs Terovanesovs

Pirmdienā, 29. oktobrī, 2018 | BIRKAS: Sporta spēļu skola , meistarklase , Diāna Lauva
Izdrukāt Ziņot

Dalīties savā gandrīz četrdesmit gadu ilgā vieglatlētikas trenera pieredzē sniedzot meistarklases Sporta spēļu skolas treneriem un audzēkņiem, Liepājā bija ieradies Jevgēņijs Terovanesovs.

Jevgēņijs Terovanesovs ir Latvijas labākās tāllēcējas, Latvijas Vieglatlētikas Savienības prezidentes Inetas Radēvičas treneri, kurš šobrīd strādā ar labākajiem Krievijas izlases atlētiem Maskavā.

Liepājas Sporta spēļu skolas vieglatlētikas metodiķe Diāna Lauva atzīst: "Mūsu treneriem un audzēkņiem tā bija vienreizēja iespēja iepazīt profesionālu cilvēku, kuram katrai darbībai – vingrinājumiem, to izpildei, filozofijai kā tādai, ir pamatojums un izskaidrojums. Bija iespēja parunāt individuāli, ja kas nebija skaidrs. Ņemot vērā to, ka Jevgēņijs Terovanesovs Krievijā strādā ar augstas raudzes izlašu sportistiem, sporta skolas treneriem un audzēkņiem viņš prata bāzes lietas izskaidrot saprotami."

Treneris palika apmierināts ar treniņos pavadīto laiku, atzina, ka te ir draudzīgs treneru kolektīvs un disciplinēti bērni. Visticamāk, ka Liepājā varētu notikt vēl kādas trenera Jevgēņija Terovanesova meistarklases, informē Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki