Birka: 9.maijs

Būs gan Vienības brauciens, gan "Ģeņ pobedi" (10)

BIRKAS:
Vienības brauciens , 9.maijs , Krievu kopiena , Nacionālā apvienība , komisijas , Dome , Romans Miloslavskis , Didzis Jēriņš

Lai gan vēl jānoslēdz līgumi un jāsaņem dažu institūciju saskaņojums, tomēr ir skaidrs, ka maijā būs gan gadskārtējā "Uzvaras dienas" atzīmēšana, gan Vienības brauciens.

Krievu kopiena Liepājā rīkos koncertu un uguņošanu (9)

BIRKAS:
9.maijs , Krievu kopiena , koncerts , piemineklis , 2.pasaules karš

Pašvaldība devusi atļauju biedrībai "Liepājas Krievu kopiena" 9.maijā Liepājā rīkot koncertu un uguņošanu, informēja Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja Zita Lazdāne.

Krievu kopiena 9.maijā rīko mītiņu, koncertu un uguņošanu (23)

BIRKAS:
9.maijs , Krievu kopiena , uguņošana

Pašvaldība ir devusi atļauju biedrībai "Liepājas Krievu kopiena" 9.maijā Liepājā rīkot koncertu un uguņošanu, informē aģentūra LETA.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Hadarovičs (no labās) un Saeimas deputāts (Saskaņa) Valērijs Agešins 9.maijā pie pieminekļa Liepājas aizstāvjiem.

Hadarovičam 9.maijs – apmaksāta brīvdiena (29)

BIRKAS:
Dome , Jurijs Hadarovičs , 9.maijs

Vicemērs Jurijs Hadarovičs, kurš pirmdien, 9.maijā, piedalījās tā sauktās Uzvaras dienas svinībās, nav darījis to darba laikā.Tomēr par šo dienu tik un tā saņems atlīdzību.

Krievu kopienas rīkotie pasākumi noris mierīgi (galerija) (15)

BIRKAS:
9.maijs

Liepājas Krievu kopienas pasākumi par godu 9.maijam noris mierīgi, aģentūru LETA informēja Liepājas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Ušakovu nesodīs, bet par Hadaroviču sākta pārbaude (1)

BIRKAS:
VVC , Jurijs Hadarovičs , valsts valoda , 9.maijs

Par Rīgas mēra Nila Ušakova (SC) 9.maija jeb tā dēvētās uzvaras dienas uzrunu krievu valodā sodīt var tikai pasākuma organizatorus, aģentūrai LETA paskaidroja Valsts valodas centrā (VVC).

Pasākums pie aizstāvju pieminekļa 2013.gada 9.maijā.

Otrā pasaules kara beigu atceres pasākumi būs arī Liepājā (5)

BIRKAS:
9.maijs , piemineklis , koncerts

Otrā pasaules kara beigu atceres pasākumi pieteikti arī ārpus Rīgas, kur gaidāma gan ziedu nolikšana, gan koncerti, noskaidroja ziņu aģentūra BNS. Tie notiks arī Liepājā.

Pie aizstāvju pieminekļa atzīmē 9.maiju (galerija) (30)

BIRKAS:
9.maijs , piemineklis

Papildināts. Piektdiens pie pieminekļa Liepājas aizstāvjiem notika ziedu un vainagu nolikšana, kurā piedalījās arī Krievu kopienas pārstāvji, kā arī pašvaldības un Saeimas deputāti.

Arī pērn 9.maijs tika nosvinēts Kūrmājas prospekta galā.

Tāpat kā pērn 9.maijā Liepājā būs koncerts un uguņošana (9)

BIRKAS:
9.maijs , Krievu kopiena

Liepājas krievu kopiena 9.maijā Liepājā organizēs ziedu nolikšanu pie pieminekļa Liepājas aizstāvjiem, kā arī koncertu un uguņošanu Kūrmājas prospekta galā.

Uzvaras diena nosvinēta bez starpgadījumiem (galerija) (10)

BIRKAS:
9.maijs , zādzība , dzērājšoferi , narkotikas , huligānisms

Kaut arī 9.maijs dažādās vietās Liepājā vakar svinēts gandrīz visas dienas garumā, valsts policija informē, ka Uzvaras dienas svinības aizritējušas bez starpgadījumiem.

9.maija svinēšanā pie pieminekļa piedalās ap 150 cilvēku (12)

BIRKAS:
9.maijs , Valērijs Kravcovs , Vjačeslavs Nikolajevs , Elita Kosaka , Romans Miloslavskis , Jevgeņijs Osipovs , Par dzimto valodu

Aptuveni 150 cilvēku šodien pulksten 10 pulcējās Liepājas Krievu kopienas organizētajā ziedu un vainagu nolikšanas pasākumā pie Liepājas aizstāvju pieminekļa Jaunajā ostmalā.

1945.gada maijs Kurzemē. Kam svētki, kam traģēdija (76)

BIRKAS:
9.maijs , vēsture , Vilis Siksna

Kā ik gadu, arī šogad Liepājas ielās taurēs Georga lentītēm greznoti automobiļi, šaus raķetes, bet vēlāk mikrorajonos kompānijas auros „Ģeņ pobedi”. 9.maijs…

Policija pastiprināti uzmanīs pieminekļus un svinētājus (4)

BIRKAS:
drošība , Policija , 9.maijs , 2.pasaules karš

Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību Nacisma sagrāves un Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienā, 8.un 9.maijā policija strādās pastiprinātā režīmā, informē likumsargi.

Aptuveni 250 cilvēku pulcējas Uzvaras svētku mītiņā (9)

BIRKAS:
9.maijs , 2.pasaules karš , piemineklis , Valērijs Agešins , Valērijs Kravcovs , Sergejs Zaharjins , Sergejs Dikterjovs

Liepājā trešdienas rītā pie pieminekļa pilsētas aizstāvjiem Uzvaras svētkiem veltītajā mītiņā pulcējās aptuveni 250 cilvēku, novēroja aģentūra BNS.

Liepājā 9.maiju svinēs ar ziedu nolikšanu, dejām un uguņošanu (9)

BIRKAS:
2.pasaules karš , 9.maijs , svētki , piemineklis

Liepājas pašvaldībā pieteikti divi Uzvaras dienas pasākumi – 9.maija rīta pusē tradicionāli iecerēta ziedu nolikšana, bet vakarā – dziesmas, dejas un uguņošana.