Birka: A9

Arī uz Rīgas – Liepājas šosejas pārbaudē atklātas nepilnības (4)

BIRKAS:
A9 , Latvijas valsts ceļi

"Latvijas Valsts ceļi" (LVC) šogad veicis 863 dažādus autoceļu būvdarbos izmantojamo materiālu un izbūvētā seguma paraugu testus, aģentūrai BNS pavēstīja uzņēmuma pārstāvji.

Policija rīt uz ceļiem atsāks izmantot fotoradarus

BIRKAS:
fotoradari , A9 , Brīvības 146a , Policija , drošība

Valsts policija (VP) rīt, 29.maijā, atsāks izmantot uz ceļiem savus četrus pārvietojamos fotoradarus. Liepājā paredzēta viena tā atrašanās vieta, uz šosejas pie Grobiņas – divas.

No automašīnas uz Rīgas šosejas izņem narkotikas

BIRKAS:
narkotikas , A9

Pagājušā mēneša sākumā uz autoceļa Rīga – Liepāja, apturot vieglo automašīnu un veicot apskati, Valsts policijas darbinieki tajā konstatēja narkotisko vielu klātbūtni.

Stacionāro fotoradaru izvietojuma karte.

No Liepājas uz Rīgu – pagaidām bez fotoradariem (3)

BIRKAS:
A9 , fotoradari

Lielākā daļa no 20 jaunajiem stacionārajiem fotoradariem atradīsies Rīgā un tās apkārtnē, liecina Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) publiskotā karte.

Uz Liepājas šosejas nolaupīta krava ar sieviešu veļu (1)

BIRKAS:
zādzība , A9

Tukuma novadā uz Liepājas šosejas, iespējams, nolaupīta kravas automašīna ar sieviešu veļas kravu. Policija ceturtdienas rītā vēl nezināja par tās piederību kādam no Liepājas ražotājiem.

Liepājas domnieku Rīgas braucieni izmaksā ap 37 eiro (3)

BIRKAS:
Dome , vizīte , A9

Lai taupītu, Liepājas dome iespēju robežās cenšas transportu uz Rīgu organizēt vairākiem darbiniekiem vienlaikus, informē Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne.

Saeimas deputāte Elīna Siliņa.

Brauciens no Rīgas uz Liepāju ar Saeimas auto maksā 820 eiro (7)

BIRKAS:
Saeima , A9

Pie esošās iekšējo pakalpojumu organizācijas brauciens no Rīgas uz Liepāju ar Saeimas autobāzes transportu valstij izmaksā aptuveni 820 eiro.

Turpinās remontēt Rīgas – Liepājas šoseju

BIRKAS:
A9 , Latvijas valsts ceļi , rekonstrukcija

Noslēdzies iepirkuma konkurss par tehniskā projekta izstrādi autoceļa Rīga – Liepāja remontam. Uzvarējusī firma – SIA „Projekts 3” – arī bija vienīgā, ka pieteicās konkursam.

Trīs cietušie automašīnas sadursmē ar alni uz Rīgas šosejas (5)

BIRKAS:
autoavārija , A9 , Slimnīca

Pirmdien, 4.novembrī, pulksten 17.35 uz Rīgas šosejas Durbes novada Tadaiķu pagastā 1960.gadā dzimusi sieviete, vadot "Honda Civic" uzbrauca alnim.

Ceturtdien atklās rekonstruēto autoceļa Rīga – Liepāja posmu

BIRKAS:
satiksme , A9 , rekonstrukcija

Ceturtdien, 24. oktobrī, pulksten 12 satiksmes ministrs Anrijs Matīss atklās autoceļa Rīga –Liepāja rekonstruēto 18,3 kilometru garo posmu no 79,30. līdz 97,58. km.

LVC: Autoceļa rekonstruējamā posma būvdarbi veikti kvalitatīvi (1)

BIRKAS:
A9 , Aizputes ceļinieks , Valdis Dombrovskis

"Latvijas valsts ceļu" (LVC) ceļu laboratorija veica pārbaudi autoceļa Rīga-Liepāja rekonstruējamā posmā, un tagad konstatēts, ka darbi tiek veikti atbilstošā kvalitātē.

Kurzemnieki ministrus sagaida ar asfalta urbi un uguni (1)

BIRKAS:
A9 , vizīte , Aizputes ceļinieks , Valdis Dombrovskis

Ministru prezidenta Valda Dombrovska un satiksmes ministra Anrija Matīsa vizīte Liepājā sākās ar ceļu būves kvalitātes kontroli Rīgas – Liepājas šosejas 163.kilometrā, raksta db.lv.

Pasažieri komfortablā

"Lux Express": komfortabli autobusi piesaistītu arī biznesa cilvēkus (1)

BIRKAS:
pasažieru pārvadājumi , Lux Express , A9

Daļēji atverot un liberalizējot sabiedriskā transporta tirgu Latvijā, palielinātos to cilvēku īpatsvars, kas izmanto sabiedrisko transportu, jo komfortabli autobusi piesaistītu arī biznesa cilvēkus.

Pārvadātājs "Lux Express": Interese par akciju ir ļoti augsta (1)

BIRKAS:
Lux Express , A9 , pasažieru pārvadājumi , Liepājas autobusu parks

Kopēja iedzīvotāju interese par "Lux Express" akciju vest pasažierus bez maksas uz Liepāju un Rīgu ir ļoti augsta, un jau pirmajās dienās pieteikušies 11 000 cilvēku.

Ar motociklu radaram patraucas garām ar ātrumu 153 km/h (1)

BIRKAS:
huligānisms , A9 , fotoradari

Ātrākais motociklists, kas šosezon uz Latvijas ceļiem fiksēts ar vienu no policijas pārvietojamajiem fotoradariem, aiztraucies pa Liepājas šoseju ar ātrumu 153 kilometri stundā (km/h).

Turpinās remontdarbi uz Liepājas - Rīgas šosejas

BIRKAS:
A9 , ielu remonts

Liepājas virzienā turpinās ceļu remontdarbi posmā no Blīdenes līdz Brocēniem, liecina VAS "Latvijas valsts ceļi" aktuālā informācija, raksta aģentūr LETA.

Remontēs Rīgas šoseju bijušajā Liepājas rajonā (7)

BIRKAS:
A9 , ielu remonts , Aizputes ceļinieks

"Latvijas Valsts ceļi" (LVC) izsludinātajā konkursā par autoceļa A9 Rīga – Liepāja posma rekonstrukciju uzvarējuši uzņēmumi "Aizputes ceļinieks" un SIA "8 CBR"".

Šodien biļetes uz Rīgu būs par vienu santīmu (6)

BIRKAS:
Bezrindas.lv , A9 , 5.vidusskola , Gatis Sprūds

Biļesu serviss "BezRindas.lv" šodien no pulksten 10 rīko īpašu momentakciju, kuras laikā autobusa biļetes no Liepājas uz Rīgu būs nopērkamas par 1 santīmu.

Neatjaunos ikdienas dīzeļvilciena satiksmi uz Rīgu (6)

BIRKAS:
vilciens , A9 , pasažieru pārvadājumi

Autotransporta direkcijas (ATD) informācija par pasažieru plūsmu liecina, ka nav ekonomiskā pamatojuma ikdienas dīzeļvilcienu satiksmes atjaunošanai starp Rīgu un Liepāju.

No Liepājas uz Rīgu – par vienu santīmu?! (1)

BIRKAS:
A9 , Bezrindas.lv , akcija , Gatis Sprūds

Biļešu serviss "BezRindas.lv" rīko Latvijā vēl nebijušu akciju, piedāvājot iegādāties starppilsētu autobusu biļetes tikai par 1 santīmu. Tas plānots arī starp Liepāju un Rīgu.

Uz Rīgas šosejas atkal būs plaši remontdarbi

BIRKAS:
ielu remonts , A9

"Latvijas Valsts ceļi" izsludinājuši konkursu par autoceļa A9 Rīga – Liepāja posma rekonstrukciju, kur prognozētā līgumcena ir 7,246 miljoni latu.

Neapmierina informācija par iecerētajiem remontdarbiem

BIRKAS:
A9 , ielu remonts

Domi neapmierina no "Latvijas Autoceļu uzturētāja" saņemtā atbilde par jau paveiktajiem un plānotajiem darbiem, lai novērstu katastrofālo seguma stāvokli autoceļa A9 posmā pie Grobiņas.

Izkusis Rīgas – Liepājas šosejas segums pie Grobiņas (3)

BIRKAS:
A9 , Aizputes ceļinieks , ielu remonts

Paaugstinoties gaisa temperatūrai, sācis kust Rīgas–Liepājas šosejas posms pie Grobiņas. Ceļu segumu pirms četriem gadiem tur izbūvēja "Aizputes ceļinieks".

Trim ārzemniekiem fiziski, morāli un materiāli zaudējumi (3)

BIRKAS:
autoavārija , A9 , Slimnīca

Valsts policija ziņo, ka svētdien uz Rīgas šosejas Grobiņas pagastā avarēja automašīna ar dzērušu sievieti pie stūres un trīs ārzemniekiem stopētājiem, kas devās prom no Liepājas.

Liepājai tuvākais stacionārais fotoradars – pie Brocēniem

BIRKAS:
fotoradari , A9

Šodien Rīgā un arī ārpus galvaspilsētas darbību sākuši 23 stacionārie fotoradari, aģentūru LETA informēja Valsts policijas preses pārstāve Lita Juberte.

Liepājas šoseja - viens no autoceļu gada objektiem

BIRKAS:
A9 , ielu remonts

Laikraksta "Autoceļu Avīzes" gada balvas nominācijās "Gada objekts" šogad par vienu no uzvarētājiem atzīts SIA "Strabag" rekonstruētais Liepājas šosejas posms.

Rekonstruējamais šosejas A9 posms.

Turpināsies Rīgas – Liepājas šosejas rekonstrukcija (1)

BIRKAS:
ielu remonts , A9

Iestājoties labvēlīgiem laika apstākļiem, ir atsākusies aktīva ceļu būvdarbu sezona. Latvijā šogad darbi notiks aptuveni 20 ceļu vietās, arī uz Rīgas – Liepājas šosejas.

Par sešiem miljoniem latu atjaunos šosejas posmu (6)

BIRKAS:
A9 , remonts

Uz Rīgas–Liepājas šosejas atjaunos 18 kilometrus garu ceļa posmu, un šim mērķim paredzēti vairāk nekā seši miljoni latu, raksta db.lv.