Birka: AIDS

Jaunieši aicināti diskutēt par AIDS un smēķēšanu

BIRKAS:
Jauniešu māja , diskusija , AIDS , smēķēšana

Lai rosinātu jauniešus aizdomāties par savu veselību un stiprināt atbildību par savu labsajūtu, decembra sākumā Jauniešu mājā norisināsies divas diskusijas.

Sestdien jau 30. reizi atzīmēs pasaules AIDS dienu

BIRKAS:
Atkarību centrs , AIDS , Jauniešu māja

Sestdien, 1.decembrī ,visā pasaulē atzīmēs pasaules AIDS dienu, šogad – ar saukli "Uzzini savu HIV statusu”, informē Liepājas Atkarību profilakse centra vadītāja Madara Lapsa.

Atkarību profilakses centrs Flotes ielā 7

Eiropas testēšanas nedēļā aicina pārbaudīt veselību

BIRKAS:
AIDS , Atkarību centrs

Eiropas testēšanas nedēļa ir iniciatīva, kas uzsākta 2013. gadā ar mērķi palielināt sabiedrības informētību par to, cik svarīgi ir savlaicīgi un regulāri veikt HIV un hepatītu B un C testu.

Piektdien arī Liepājā atzīmēs starptautisko AIDS dienu

BIRKAS:
Atkarību centrs , AIDS

Piektdien, 1.decembrī, visā pasaulē jau 29. reizi atzīmēs Pasaules AIDS dienu, šogad – ar saukli "Ikviens ir nozīmīgs", informē Atkarību profilakse centra vadītāja Madara Lapsa.

Var veikt testus darba vietā HIV un hepatītu nedēļas ietvaros

BIRKAS:
AIDS , Atkarību centrs

Jau piekto gadu novembra nogalē vairāk kā 40 Eiropas valstīs norisināsies HIV un hepatītu testēšanās nedēļas pasākumi, informē Liepājas Atkarību profilakses centrs.

Ar piemiņas pasākumiem atzīmēs pasaules AIDS dienu

BIRKAS:
AIDS

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību HIV/AIDS problemātikai, ik gadu 1.decembrī tiek atzīmēta pasaules AIDS diena, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Ar piemiņas pasākumiem atzīmēs pasaules AIDS dienu

BIRKAS:
AIDS

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību HIV/AIDS problemātikai, ik gadu 1.decembrī tiek atzīmēta pasaules AIDS diena, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

1. decembrī arī Liepājā atzīmē Pasaules AIDS dienu

BIRKAS:
Atkarību centrs , AIDS

1.decembrī Liepājā jau 14. gadu tiks atzīmēta Pasaules AIDS diena. Atkarību profilakses centrs ar Krusta baznīcu rīkos aizlūgumu, bet pašā centrā notiks Atvērto durvju dienu.

Dzintars Hmieļevskis: Par ko satraucamies (27)

BIRKAS:
Dzintars Hmieļevskis , imigranti , narkotikas , AIDS

Skatos interneta portālos un sociālajos tīklos, kas patiesi satrauc mūsu sabiedrību, par ko ar putām uz lūpām līdz asinīm pa degunu esam gatavi cīnīties?

Klāt starptautiskā AIDS upuru piemiņas diena

BIRKAS:
AIDS , Atkarību centrs

Ik gadu maija trešajā svētdienā, jau 32.reizi, visā pasaulē tiks iedegtas svecītes un ar klusuma brīdi pieminēti cilvēki, kuri miruši no AIDS. Šogad Starptautisko AIDS dienu atzīmēs 17.maijā.

Šodien notiks aizlūgums par visiem, kuri cieš no HIV/AIDS

BIRKAS:
AIDS , Atkarību centrs , Krusta baznīca

Katru gadu 1. decembrī tiek atzīmēta AIDS diena. Šogad – jau 26.reizi pasaulē un 13.reizi Liepājā. Visā pasaulē ar diagnozi "HIV inficēts" dzīvo vairāk kā 35 miljoni cilvēku.

Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punktā Flotes ielā 7

Arī Liepājā varēs veikt bezmaksas HIV eksprestestu

BIRKAS:
AIDS , Flotes 7 , Atkarību centrs

No 21.līdz 28. novembrim, tieši nedēļu pirms Pasaules AIDS dienas, ko atzīmē 1.decembrī, vairāk kā 40 Eiropas valstīs norisināsies HIV testēšanās nedēļas pasākumi.

Informēs par tuberkulozi un veiks HIV testus

BIRKAS:
tuberkuloze , AIDS , profilakse , Atkarību centrs , Madara Lapsa

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību saslimstībai ar tuberkulozi, tās ātrai diagnostikai un ārstēšanai, šā gada 24. martā pasaulē un Liepājā tiks atzīmēta Pasaules Tuberkulozes diena.

Liepājā AIDS dienu atzīmēs ar lāpu gājienu

BIRKAS:
AIDS , sociālais dienests

1.decembrī tiek atzīmēta Pasaules AIDS diena. Šī ideja radās 1988.gadā, lai mazinātu sabiedrības aizspriedumus un naidu pret HIV inficētiem cilvēkiem un AIDS pacientiem.

Arī Liepājā notiks HIV testēšanas nedēļa

BIRKAS:
AIDS , Atkarību centrs

No 22. līdz 29. novembrim Liepājā, tāpat kā vairāk kā 30 Eiropas valstīs, norisināsies Eiropas HIV testēšanas nedēļa, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Informē par tuberkulozi un veic bezmaksas HIV testus

BIRKAS:
narkotikas , AIDS , tuberkuloze , Madara Lapsa , sociālais dienests

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību saslimstībai ar tuberkulozi, tās ātrai diagnostikai un ārstēšanai, 24.martā – pasaulē un Latvijā tiks atzīmēta Pasaules Tuberkulozes diena.

No lielajām pilsētām Liepājā AIDS mazāk izplatīts (2)

BIRKAS:
AIDS , profilakse , veselības aprūpe

Salīdzinot ar citām lielākajām Latvijas pilsētām, Liepājā ir mazāka AIDS izplatība. Šogad vēl nav reģistrēti jauni saslimšanas gadījumi.

1.decembrī Liepājā atzīmēs Pasaules AIDS dienu (1)

BIRKAS:
AIDS

1.decembrī Liepājā ar dažādiem pasākumiem atzīmēs Pasaules AIDS dienu, lai pievērstu uzmanību globālajai problēmai, kas izmaina miljoniem cilvēku dzīves.

Tiek atzīmēta Pasaules AIDS diena

BIRKAS:
AIDS

Šogad jau divdesmit trešo reizi 1.decembrī pasaulē tiek atzīmēta Pasaules AIDS diena. Tās pasākumi notiks arī Liepājā.