Tenisistiem divas otrās vietas kausa izcīņas posmā

BIRKAS:
Dāvis Rolis , Tenisa sporta skola , teniss , Alise Vindiga

No 8.līdz 10.martam Ādažos notika LTS kausa 3.posms U-18 vecuma grupai. Meiteņu konkurencē 2.vietu izcīnīja liepājniece Alise Vindiga, savukārt, zēnu konkurencē otrais bija Dāvis Rolis.

Enija Paula Aploka (pa kreisi) un Alise Vindiga (pa labi).

Liepājai pirmās divas vietas LTS kausa izcīņas posmā

BIRKAS:
Enija Paula Aploka , Tenisa sporta skola , teniss , Alise Vindiga

No 1.līdz 3.februārim Jelgavā notika LTS kausa 2.posms U-18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja četras jaunās sportistes.

Liepājas vīriešu čempionāta laureāti.

Par Liepājas čempioniem tenisā kļūst Jaunzems un Vindiga

BIRKAS:
teniss , Mārtiņš Jaunzems , Alise Vindiga , Patrīcija Špaka

15.un 16.septembrī Liepājas kortos norisinājās pilsētas čempionāts pieaugušajiem. Vīriešu konkurencē uzvaru turnīrā izcīnīja Mārtiņš Jaunzems (Liepājas Tenisa sporta skola).

Meiteņu U-14 grupas medaļnieces.

Liepājas tenisistiem medaļas Latvijas jauniešu čempionātā

BIRKAS:
teniss , Evelīna Ķīvīte , Renārs Grodskis , Alise Vindiga , Dāvis Rolis , Tenisa sporta skola

No 12.līdz 17.augustam Rīgā aizvadīts Latvijas Jauniešu čempionāts tenisā U-12, U-14, U-16 un U-18 vecuma grupās. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja 29 dalībnieki.

Elza Tomase

Liepājniece Elza Tomase uzvar tenisa turnīrā Vācijā

BIRKAS:
Elza Tomase , teniss , Tenisa sporta skola , Alise Vindiga

No 21.līdz 29.jūlijam septiņi Liepājas jaunie tenisisti Vaiblingenā (Vācija) piedalījās starptautiskajā turnīrā "TCW-Academy Junior International" U-14 un U1-6 vecuma grupām.

Alise Vindiga

Tenisistei Alisei Vindigai otrā vieta kausa izcīņas posmā

BIRKAS:
teniss , Alise Vindiga

No 2 līdz 4.martam Ādažos tika aizvadīts Latvijas Tenisa savienības kausa izcīņas posms sievietēm un vīriešiem, kurā Liepājas sportiste Alise Vindiga ieņēma otro vietu.