Atkarību profilakses centrs, Flotes ielā 7

Tuberkulozes dienā aicina pārbaudīt veselību

BIRKAS:
Atkarību centrs , tuberkuloze , Jaunliepājas PVAC

Kopš 1982.gada katru gadu pasaulē un arī Latvijā 24. martā tiek atzīmēta Pasaules Tuberkulozes diena, informē Atkarību profilakses centra vadītāja Madara Lapsa.

Sestdien jau 30. reizi atzīmēs pasaules AIDS dienu

BIRKAS:
Atkarību centrs , AIDS , Jauniešu māja

Sestdien, 1.decembrī ,visā pasaulē atzīmēs pasaules AIDS dienu, šogad – ar saukli "Uzzini savu HIV statusu”, informē Liepājas Atkarību profilakse centra vadītāja Madara Lapsa.

Atkarību profilakses centrs Flotes ielā 7

Eiropas testēšanas nedēļā aicina pārbaudīt veselību

BIRKAS:
AIDS , Atkarību centrs

Eiropas testēšanas nedēļa ir iniciatīva, kas uzsākta 2013. gadā ar mērķi palielināt sabiedrības informētību par to, cik svarīgi ir savlaicīgi un regulāri veikt HIV un hepatītu B un C testu.

Liepājnieki Gruzijā piedalās starptautiskā miera akcijā

BIRKAS:
Atkarību centrs , Madara Lapsa , Erasmus , ES

21.septembrī, Starptautiskajā miera dienā, Kobuleti (Gruzijā) liepājnieki starptautiskā piedalījās akcijā, lai veicinātu miera kultūras attīstību.

Mudina atmest smēķēšanu topošās un jaunās māmiņas

BIRKAS:
smēķēšana , Atkarību centrs , ES , veselības aprūpe

Liepājā un Liepājai tuvējās apkaimēs dzīvojošas topošās un jaunās māmiņas, kuras vēlas atmest smēķēšanu, aicinātas pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā.

Topošās un jaunās māmiņas aicina atmest smēķēšanu

BIRKAS:
Atkarību centrs , smēķēšana

Liepājā un Liepājai tuvējās apkaimēs dzīvojošas topošās un jaunās māmiņas, kuras vēlas atmest smēķēšanu, aicinātas pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā.

Aicina pieteikties smēķēšanas atmešanas nodarbībām (2)

BIRKAS:
Atkarību centrs , smēķēšana

"Atkarības speciālistu apvienība" aicina Liepājas un tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā.

Atkarības profilakses centrā aicina atmest smēķēšanu

BIRKAS:
Atkarību centrs

"Atkarības speciālistu apvienība" aicina Liepājas un Liepājai tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā.

Piektdien arī Liepājā atzīmēs starptautisko AIDS dienu

BIRKAS:
Atkarību centrs , AIDS

Piektdien, 1.decembrī, visā pasaulē jau 29. reizi atzīmēs Pasaules AIDS dienu, šogad – ar saukli "Ikviens ir nozīmīgs", informē Atkarību profilakse centra vadītāja Madara Lapsa.

Var veikt testus darba vietā HIV un hepatītu nedēļas ietvaros

BIRKAS:
AIDS , Atkarību centrs

Jau piekto gadu novembra nogalē vairāk kā 40 Eiropas valstīs norisināsies HIV un hepatītu testēšanās nedēļas pasākumi, informē Liepājas Atkarību profilakses centrs.

Sākas Latvijas Anonīmo alkoholiķu vasaras nometne (2)

BIRKAS:
Nīcas novads , Anonīmie alkoholiki , Atkarību centrs

Šodien Nīcas pagasta viesu namā "Šķilas" tiks atklāta Latvijas Anonīmo alkoholiķu sadraudzības vasaras nometne ģimenēm un draugiem "Gatavība atvērties pārmaiņām".

Piektdien varēs veikt bezmaksas B un C hepatīta testu

BIRKAS:
Atkarību centrs

Piektdien, 28.jūlijā, tiek atzīmēta Pasaules Hepatīta diena, kuras ietvaros Liepājas Sociālā dienesta Atkarību profilakses centrs aicina veikt bezmaksas B un C hepatīta testu.

Tiek atzīmēta Pasaules tuberkulozes diena

BIRKAS:
tuberkuloze , Atkarību centrs

Lai veicinātu izpratni un zināšanas par tuberkulozi un mudinātu cilvēkus uz savlaicīgu ārstēšanos, kopš 1982.gada pasaulē un arī Latvijā 24.martā atzīmē Pasaules tuberkulozes dienu.

Tuberkulozes dienā aicina pievērst uzmanību veselībai

BIRKAS:
tuberkuloze , Atkarību centrs

Lai veicinātu izpratni un zināšanas par tuberkulozi un mudinātu cilvēkus uz savlaicīgu ārstēšanos, kopš 1982.gada pasaulē un arī Latvijā 24.martā atzīmē Pasaules tuberkulozes dienu.

Aicina iesaistīties Tuberkulozes dienas aktivitātēs

BIRKAS:
Atkarību centrs , tuberkuloze

Lai aktualizētu saslimstību ar tuberkulozi, laika posmā no 16. līdz 23.martam "Atkarību profilakses centrs" Flotes ielā 7 piedāvās atvērto durvju dienas, informē pašvaldība.

Jauniešiem izstrādāti interaktīvi materiāli par atkarībām

BIRKAS:
Sabīne Pūķe , Go Beyond , Atkarību centrs , Sigita Čirkše

Liepājā izstrādāta darbības stratēģija un interaktīvi materiāli, kā jauniešiem stāstīt par dažādām atkarībām un atturēt viņus no kaitīgām vielām un nodarbēm, raksta LETA.

1. decembrī arī Liepājā atzīmē Pasaules AIDS dienu

BIRKAS:
Atkarību centrs , AIDS

1.decembrī Liepājā jau 14. gadu tiks atzīmēta Pasaules AIDS diena. Atkarību profilakses centrs ar Krusta baznīcu rīkos aizlūgumu, bet pašā centrā notiks Atvērto durvju dienu.

Veidos anonīmo narkomānu un spēlmaņu grupas (1)

BIRKAS:
Atkarību centrs , Anonīmo spēlmaņu kustība , Anonīmie alkoholiki

Brīvprātīgo dienu ietvaros Sociālā dienesta Atkarību profilakses centrs aicina iesaistīties savās rīkotajās aktivitātēs katru, kuru neatstāj vienaldzīgu atkarību problēmas.

Turpmāk – Atkarību profilakses centrs

BIRKAS:
Flotes 7 , Atkarību centrs , Madara Lapsa

Ar Liepājas domes lēmumu mainīts kādreizējā "Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punkta" nosaukums. Turpmāk tas sauksies "Atkarību profilakses centrs".

Notiks seminārs "Pašpalīdzības grupas Liepājā"

BIRKAS:
Atkarību centrs , seminārs , Anonīmie alkoholiki

Sestdien, 11.jūlijā, pulksten 12 Sociālā dienesta Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punktā Flotes ielā 7 notiks seminārs "Pašpalīdzības grupas Liepājā".

Var pieteikties semināram "Pašpalīdzības grupas Liepājā"

BIRKAS:
Flotes 7 , Atkarību centrs , veselības mēnesis

Sestdien, 23.maijā, pulksten 12 Liepājas pilsētas domes Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punktā Flotes ielā 7 notiks seminārs "Pašpalīdzības grupas Liepājā".

Klāt starptautiskā AIDS upuru piemiņas diena

BIRKAS:
AIDS , Atkarību centrs

Ik gadu maija trešajā svētdienā, jau 32.reizi, visā pasaulē tiks iedegtas svecītes un ar klusuma brīdi pieminēti cilvēki, kuri miruši no AIDS. Šogad Starptautisko AIDS dienu atzīmēs 17.maijā.

Sociālā dienesta Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punkts Flotes ielā 7

Arī Liepājā tiek atzīmēta Pasaules Tuberkulozes diena

BIRKAS:
tuberkuloze , Madara Lapsa , Atkarību centrs , atvērto durvju diena

Šodien visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules Tuberkulozes diena, informē Liepājas Sociālā dienesta Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punkta vadītāja Madara Lapsa.

Var tikties ar Anonīmo Narkomānu sadraudzības pārstāvjiem (2)

BIRKAS:
Atkarību centrs , Anonīmie narkomāni , Madara Lapsa

Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punkts (NPPP) aicina piedalīties atkarības profilakses jautājumiem veltītā tikšanās reizē ar Anonīmo Narkomānu sadraudzības pārstāvjiem.

Aicina ar un bez atkarībām pievienoties “Vīru grupai” (1)

BIRKAS:
narkotikas , Atkarību centrs , Guntis Ivanovskis , Flotes 7

Kopš 21.janvāra Sociālā dienesta Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punktā (NPPP) sākusi darboties atbalsta grupa vīriešiem ar un bez atkarību problēmām.

Šodien notiks aizlūgums par visiem, kuri cieš no HIV/AIDS

BIRKAS:
AIDS , Atkarību centrs , Krusta baznīca

Katru gadu 1. decembrī tiek atzīmēta AIDS diena. Šogad – jau 26.reizi pasaulē un 13.reizi Liepājā. Visā pasaulē ar diagnozi "HIV inficēts" dzīvo vairāk kā 35 miljoni cilvēku.

Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punktā Flotes ielā 7

Arī Liepājā varēs veikt bezmaksas HIV eksprestestu

BIRKAS:
AIDS , Flotes 7 , Atkarību centrs

No 21.līdz 28. novembrim, tieši nedēļu pirms Pasaules AIDS dienas, ko atzīmē 1.decembrī, vairāk kā 40 Eiropas valstīs norisināsies HIV testēšanās nedēļas pasākumi.

Atsāk darbu anonīmo alkoholiķu grupas (1)

BIRKAS:
sociālā palīdzība , Atkarību centrs , Anonīmie alkoholiki

Kopš septembra viena no Anonīmo Alkoholiķu kustības grupām – "Atveseļošanās ceļš" – atsāk pulcēties Flotes ielā 7 – Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punkta (NPPP) telpās.

Informēs par tuberkulozi un veiks HIV testus

BIRKAS:
tuberkuloze , AIDS , profilakse , Atkarību centrs , Madara Lapsa

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību saslimstībai ar tuberkulozi, tās ātrai diagnostikai un ārstēšanai, šā gada 24. martā pasaulē un Liepājā tiks atzīmēta Pasaules Tuberkulozes diena.

Trešdien jauniešu mājā notiks saruna par atkarībām

BIRKAS:
Jauniešu māja , Atkarību centrs , Iveta Mackare

Trešdien, 16.februārī, pulksten 16 Liepājas Jauniešu mājā, kungu ielā 24, notiks informatīvs pasākums par atkarībām "Atkarība vai tomēr labāk Neatkarība".