Kafijā ar ekspertu "Vai viegli strādāt ģimenes uzņēmumā?"

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti

Piektdien, 7.aprīlī, pulksten 16 Kurzemes Biznesa inkubators rīko ikmēneša tikšanos biznesa uzsācējiem "Kafijā ar ekspertu". Šajā reizē runās par to vai viegli strādāt ģimenes uzņēmumā.

Biznesa rīts pirmo reizi notiks "Red Sun Buffet" Pasta ielā (1)

BIRKAS:
Biznesa rīti , KBI , Red Sun Buffet

Kurzemes Biznesa inkubators otrdien, 11.oktobrī, ielūdz uz Biznesa rītu par vienmēr aktuālo tematu – pārdošanu. Pirmo reizi to uzņem kafejnīca "Red Sun Buffet", Pasta ielā 2.

Biznesa rītā Ziemeļu ielā runās par motivējošu vadību (1)

BIRKAS:
Biznesa rīti , KBI , SEZ , Lauma Fabrics

Kurzemes Biznesa inkubators piektdien, 3.jūnijā, ielūdz uz kārtējo Biznesa rītu par aktuālu tematu – motivējošu vadību. Tas notiks "Lauma Fabrics" telpās Ziemeļu ielā 19.

Biznesa rītā par valdes locekļu personisko atbildību (1)

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti , Mols L

Kurzemes Biznesa inkubators piektdien, 11.martā, ielūdz uz Biznesa rītu par valdes locekļu personisko atbildību. Pasākums norisināsies konferenču zālē "Amber Hall", Lielā ielā 11.

Ko no jaunajiem uzņēmējiem sagaida biznesa enģeļi?

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti

Kurzemes Biznesa inkubators (KBI), nākampiektdien, 13.novembrī, ielūdz uz ikmēneša Biznesa rītu, kas šoreiz norisināsies sadarbībā ar Latvijas Biznesa eņģeļu tīklu.

Biznesa rītā runās par ārējā tirgus apgūšanu (6)

BIRKAS:
Biznesa rīti , LiepU , KBI

Kurzemes Biznesa inkubators ceturtdien, 15.oktobrī, ielūdz uz Biznesa rītu par ārējā tirgus apgūšanu. Pasākums šoreiz norisināsies Liepājas Universitātes aktu zālē.

Biznesa rīti atgriežas ar Kurzemes biznesa attīstības kontakttirgu

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti , LOC

Pēc lielā vasaras pārtraukuma atgriežas Kurzemes Biznesa inkubatora (KBI) rīkotie ikmēneša Biznesa rīti, kas šoreiz tiek rīkoti mazliet neierastā formātā.

Biznesa rītā par to, kā uzbūvēt F1 cienīgu komandu (1)

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti , Jauniešu māja

Kurzemes Biznesa inkubators 17. jūnijā ielūdz uz Biznesa rītu par to, kā uzbūvēt Formula 1 cienīgu komandu. Pasākums norisināsies Liepājas radošā kvartāla Jauniešu mājā.

Biznesa rītā stāstīs par finansējuma piesaisti

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti

Kurzemes Biznesa inkubators 21.maijā ielūdz uz Biznesa rītu par finansējuma piesaisti. Pasākums norisināsies LSEZ "Trelleborg Wheel Systems Liepaja" telpās – Kapsēdes ielā 2.

Biznesa rītā runās par biznesa vadības stratēģijām

BIRKAS:
Biznesa rīti , Liepājas papīrs

Kurzemes Biznesa inkubators 16.aprīlī ielūdz uz Biznesa rītu par biznesa vadības statēģijām. Biznesa rīts norisināsies AS "Liepājas papīrs" telpās – Pļavu ielā 17.

Izstādē "Ražots Liepāja" būs arī mentoru konsultācijas

BIRKAS:
Ražots Liepājā , KBI , Biznesa rīti , uzņēmējdarbība

6. un 7.martā izstādes "Ražots Liepājā" ietvaros Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Liepājas domi rīko bezmaksas mentoru konsultācijas jaunajiem ideju autoriem un uzņēmējiem.

Biznesa rītā par Google risinājumiem biznesam

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti , internets , IT , viesnīca Līva

Kurzemes Biznesa inkubators (KBI ) ceturtdien, 19.februārī, ielūdz uz Biznesa rītu par Google risinājumiem biznesam un meklēšanas resursu optimizāciju (SEO).

Biznesa rītā uzņēmējus informēs par "Lean" sistēmu

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti , viesnīca Līva

Kurzemes Biznesa inkubators ceturtdien, 15.janvārī, ielūdz uz Biznesa rītu par "Lean" sistēmu – uzņēmuma procesu efektivitātes uzlabošanai, informē projektu vadītāja Rolita Vaidila.

Vēl var pieteikties biznesa rītam par budžeta plānošanu

BIRKAS:
Biznesa rīti , KBI , viesnīca Līva

Kurzemes Biznesa inkubators 18.decembrī ielūdz uz Biznesa rītu – šoreiz par budžetu un tā plānošanu. Interesenti tam var pieteikties vēl tikai šodien, informē projektu vadītāja Līga Cērpa.

Biznesa rītā runās par Biznesa Rūnām

BIRKAS:
uzņēmējdarbība , KBI , Biznesa rīti

Kurzemes Biznesa inkubators (KBI) ceturtdien, 13. novembrī, ielūdz uz Biznesa rītu. Pasākuma tēma ir biznesa rūnas – alternatīva vai papildinājums biznesa plāna rakstīšanai.

Biznesa rītā runās par klientu servisu un tā kvalitāti

BIRKAS:
Biznesa rīti , KBI

Kurzemes Biznesa inkubators (KBI) ceturtdien, 16.oktobrī, pulksten 10 ielūdz uz Biznesa rītu viesnīcas "Līva" telpās. Pasākuma tēma – klientu serviss un tā kvalitāte.

Biznesa rītā – par mārketingu un tā tendencēm

BIRKAS:
Biznesa rīti , KBI , Mikus Austers , Sanita Giptere

Kurzemes Biznesa inkubators piektdien, 19.septembrī, ielūdz uz Biznesa rītu, kas notiks jaunajās telpās – Pļavu ielā 17. Šoreiz Biznesa rītā par mārketingu un tā tendencēm.

Ingus Palapis.

Ingus Palapis: KBI reputācija ir pietiekami laba (3)

BIRKAS:
KBI , Ingus Palapis , Biznesa rīti , Pļavu 17

Papildināts.Kurzemes Biznesa inkubators (KBI), augustā pārcēlies uz savām jaunajām mājām Pļavu ielā 17, sāk jaunu posmu savā attīstībā. Vairāk – sarunā ar KBI direktoru Ingu Palapi.

Biznesa rītā – par tēla un atpazīstamības veidošanu

BIRKAS:
Biznesa rīti , KBI , SEB banka , Ulrika Gēce , Kārlis Strautiņš , Elīna Štobe

Kurzemes Biznesa inkubators 19.jūnijā ielūdz uz Biznesa rītu – šoreiz par uzņēmuma tēla un atpazīstamības veidošanu, informē projektu vadītāja Rolita Vaidila.

Biznesa rītu jubilejā stāstīs par muitu un loģistiku

BIRKAS:
Biznesa rīti , muita , Ivo Koliņš

Kurzemes Biznesa inkubators ceturtdien, 15.maijā, ielūdz uz Biznesa rītu – šoreiz par muitu un loģistiku, informē projektu vadītāja Rolita Vaidila.

Gaidāmajā Biznesa rītā – par efektīvu komunikāciju

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti , Kurzemes Vārds , viesnīca Līva

Kurzemes Biznesa inkubators 10.aprīlī no pulksten 10 līdz 12 viesnīcas "Līva" "Amber" zālē ielūdz uz Biznesa rītu – šoreiz par efektīvu komunikāciju ar klientiem un partneriem.

Ceturtdien Biznesa rītā runās par iepirkumiem

BIRKAS:
iepirkumi , KBI , Biznesa rīti , viesnīca Līva , SEB banka

Kurzemes Biznesa inkubators ceturtdien, 13.martā, ielūdz uz Biznesa rītu par iepirkumiem. Tiks stāstīts, kā palielināt uzņēmuma peļņu samazinot izmaksas.

KBI sola uzņēmēju iedvesmošanas rītus turpināt (2)

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti , Promenade Hotel , Andris Lanka , Andris Vanags , Ingus Palapis , Aija Raudiņa , AR Module Factory , SEB banka

Kurzemes Biznesa inkubatora (KBI) rīkotie ikmēneša Biznesa rīti jaunajiem uzņēmējiem būs arī turpmāk, sola KBI direktors Ingus Palapis

Biznesa rītā uzņēmēji stāstīs par pieredzi pārdošanā

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti , Promenade Hotel

Kurzemes Biznesa inkubators 13.februārī viesnīcā "Hotel Promenade" aicina uz devīto Biznesa rītu par pārdošanu. Tajā uzņēmēji stāstīs par pieredzi pārdošanā

KBI turpina Biznesa rītus. Nākamā tēma – darba drošība

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti , Promenade Hotel

Arī šogad Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar SEB banku, Liepājas Universitāti, Tirdzniecības un rūpniecības kameru turpina pērn aizsākto Biznesa rītu organizēšanu.

Novembra Biznesa rītā runās par eksportu uz Krieviju

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti , Promenade Hotel

Ceturtdien, 7.novembrī, notiks jau sestais Kurzemes Biznesa inkubatora sadarbībā ar SEB banku, Liepājas Universitāti, Tirdzniecības un rūpniecības kameru organizētais Biznesa rīts.

Biznesa rītā – kā eiro ieviešana ietekmēs uzņēmējus (1)

BIRKAS:
Biznesa rīti , KBI , SEB banka , Ulrika Gēce , Jānis Vilnītis , eiro

Jau 12. septembrī pulksten 10 notiks Biznesa rīts, lai uzklausītu speciālistus un dalītos pieredzē dažādos nozīmīgos, praktiskos, ar uzņēmējdarbību saistītos jautājumos.

Ceturtajā Biznesa rītā diskutēs par privātajiem investoriem

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti

Ceturtdien, 8.augustā pulksten 10 klāt kārtējais Biznesa rīts, lai uzklausītu speciālistus un pie kafijas tases dalītos pieredzē ar uzņēmējdarbību saistītos jautājumos.

Biznesa rītā diskusijas par publiskā finansējuma piesaisti

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti , Promenade Hotel

Ceturtdien, 11.jūlijā, pulksten 10 uzņēmēji atkal tiek aicināti uz Kurzemes Biznesa inkubatora rīkoto Biznesa rītu. Pasākuma tēma – "Publiskā finansējuma piesaiste".

Biznesa rīts mārketinga un sociālo mediju skaņās

BIRKAS:
KBI , Promenade Hotel , Biznesa rīti

Ceturtdien Biznesa rīts pulcēja 56 uzņēmējus, kuri bija ieradušies, lai uzzinātu jaunākās tendences e-mārketingā un dalītos pieredzē sociālo mediju izmantošanā sava biznesa paplašināšanā.