Celtnieku ielā jādzēš apkures katls un sadzīves mantas

BIRKAS:
ugunsgrēks , Celtnieku iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Zagļi Celtnieku ielā spēj "paķert" arī ledusskapi

BIRKAS:
zādzība , Celtnieku iela , Lāčplēša iela

1.jūnijā pulksten 12.20 Celtnieku ielā konstatēts, ka garnadžiem izdevies iekļūt kādas iestādes telpās. No turienes aiznestas dažādas elektroierīces, arī dators un ledusskapis.

Svētdien dzēš paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku (1)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Celtnieku iela , kūla

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka svētdien pulksten 15.46 tika saņemts izsaukums uz Celtnieku ielu Liepājā, kur dega divstāvu neapsaimniekota ēka.

Par kokiem Lielās ielas skvērā un citur

BIRKAS:
Apstādījumu uzraudzības komisija , Komunālā pārvalde , koki , Vites 13 , Dzintaru 7 , Virsnieku 1 , Dzintaru 2/27 , Ventas 21 , Sūnu 24 , Pļavu 14A , Ganību 61 , Lielā 16/18 , Atmodas bulvāris 15 , 1905.gada 30 , Riņķu 7 , Šķēdes 12A , Pulkveža Brieža 10A , Celtnieku iela

Piedāvājam iepazīties ar Apstādījumu uzraudzības komisijas sēdē 10.jūnijā pieņemtajiem lēmumiem par koku apzāģēšanu Liepājā.

Noslēgušies rekonstrukcijas darbi Celtnieku ielā (1)

BIRKAS:
ielu remonts , Celtnieku iela

Šajā nedēļā noslēgušies visi rekonstrukcijas un labiekārtošanas darbi Celtnieku ielā, kura šobrīd brīvi atvērta gan transportam, gan kājāmgājējiem un velobraucējiem.

Slēgta satiksme Uliha un Celtnieku ielu posmos (3)

BIRKAS:
Uliha iela , Celtnieku iela , ielu remonts

Sakarā ar pilsētas apgaismojuma sistēmas rekonstrukcijas projekta ietvaros uzsāktajiem darbiem slēgti ielu posmi Uliha un Celtnieku ielā, informē "Komunālā pārvalde".