Birka: Darmštate

Darmštate.

Draudzības ar Darmštati pirmsākumus atceroties (9)

BIRKAS:
Darmštate , vizīte , Valtraute fon Tīzenhauzena , vēsture , Dome , Gunārs Borgs , Ilga Martinsone , Imants Vismins , Emīlija Celmiņa

Šajā nedēļā Liepājas ielās, "Lielajā dzintarā" un citur biežāk dzirdama vācu valoda. Nejauši satikos un sasveicinājos ar bieži redzēto fon Tīzenhauzenas kundzi, kura man pazīstama nu jau 25 gadus.

Atzīmē 25. sadraudzības gadadienu ar Darmštati

BIRKAS:
vizīte , jubileja , Darmštate

Liepājā no 17. līdz 22.septembrim viesosies sadraudzības pilsētas Darmštates sabiedriskās organizācijas grupa "Darmštates iniciatīva" un pašvaldības pārstāvji.

Jau var pieteikties Darmštates Ziemassvētku tirdziņam

BIRKAS:
Darmštate , gadatirgus , Ziemassvētki

Liepājas sadraudzības pilsēta Darmštate (Vācija), kā ik gadu, arī šogad aicina māksliniekus, amatniekus un uzņēmējus piedalīties Ziemassvētku tirdziņā, informē pašvaldība.

Saņemot ziedojumu, katedrāles atjaunošanas fonda vadītāja Kristīne Liepa (no labās) un bīskapa kancelejas sekretāre Ilze Vitāle, pateicas par atbalstu Darmštates arhitektu un inženieru apvienības pārstāvēm.

Pasniedz 1000 eiro ziedojumu katedrāles ērģeļu atjaunošanai

BIRKAS:
ziedojums , Sv. Trīsvienības katedrāle , ērģeles , rekonstrukcija , vizīte , Darmštate

Piektdien, 10.jūnijā, arhitektu un inženieru apvienības pārstāvji no sadraudzības pilsētas Darmštates Sv. Trīsvienības katedrālei pasniedza 1000 eiro lielu ziedojumu ērģeļu atjaunošanai.

Tikšanās laikā plānots pasniegt ziedojumu Sv. Trīsvienības katedrāles rekonstrukcijas darbiem.

Viesosies Darmštates arhitekti un būvinženieri (1)

BIRKAS:
Darmštate , vizīte , Sv. Trīsvienības katedrāle

Piektdien, 10. jūnijā, Liepājā viesosies arhitektu un inženieru apvienības 32 pārstāvji no sadraudzības pilsētas Darmštates Vācijā. Liepājā šī delegācija ierodas jau ceturtdien.

Universitāte Darmštatē pārstāvēta izstādē "HOBIT 2015"

BIRKAS:
Liepāja , izstāde , Darmštate , Patriks Morevs

No 27. līdz 29. janvārim Liepājas Universitāti augstākās izglītības informācijas apmaiņas izstādē "HOBIT 2015" pārstāvēs Ārzemju sakaru daļas galvenais speciālists Patriks Morevs.

Sv.Trīsvienības katedrālē muzicēs Darmštates kantorāta koris (1)

BIRKAS:
Vācu kultūras centrs , Sv.Trīsvienības katedrāle , koncerts , Darmštate

Otrdien, 21.oktobrī, pulksten18 Sv.Trīsvienības katedrālē Darmštates kantorāta koris, kas viesosies Liepājā, sniegs labdarības koncertu „Psalmu pārdomas”.

Ziemassvētku tirdziņš Darmštatē.

Aicina pieteikties Ziemassvētku tirdziņam Darmštatē

BIRKAS:
Darmštate , Ziemassvētki , gadatirgus

Liepājas sadraudzības pilsēta Darmštate aicina māksliniekus, amatniekus un uzņēmējus piedalīties Ziemassvētku tirdziņā.  Tas notiks no 24.novembra līdz 23.decembrim.

Pasniedz liepājniekiem ziedojuma čeku 3000 eiro vērtībā

BIRKAS:
Darmštate , ziedojums , Karostakids , Velo

Ceturtdien, 5. jūnijā, Liepājas domē viesojās Liepājas sadraudzības pilsētas Darmštates (Vācija) velobraucēji, kuri liepājniekiem pasniedza ziedojuma čeku 3000 eiro vērtībā.

Ar ziedojumu Liepājā ieradīsies velobraucēji no Darmštates

BIRKAS:
Darmštate , velobrauciens

Sestdiena Liepājas sadraudzības pilsētā Darmštatē vienkopus pulcējās gandrīz 40 labdarības un sportisku mērķu vadīti velobraucēji, lai uzsāktu vairāk kā 1850 km garo ceļu uz Liepāju.

No Darmštates dāvinājumā saņem jaunu mikroautobusu

BIRKAS:
labdarība , Darmštate , Valtraute fon Tīzenhauzena , VSAC Kurzeme

Organizācija "Darmštates iniciatīva Liepājai" un baronese Valtraute fon Tīzenhauzena VSAC "Kurzeme" filiāles "Liepāja" rīcībā nodeva jaunu mikroautobusu.

Aicināti pieteikties Darmštates Ziemassvētku tirdziņam

BIRKAS:
Darmštate , Ziemassvētki , gadatirgus

Kā katru gadu, Liepājas sadraudzības pilsēta Darmštate (Vācija) aicina māksliniekus, amatniekus un uzņēmējus piedalīties Ziemassvētku tirdziņā, informē mūsu pašvaldība.

Apskatāma izstāde par Liepājas un Darmštates sadraudzību

BIRKAS:
izstāde , Darmštate , sadraudzības pilsētas

Piektdien, 24.maijā, atzīmējot Liepājas un Darmštates sadraudzības 20. gadadienu un 2. Baltvācu dienas Liepājā, domē būs apskatāma fotogrāfiju izstāde.

Darmštates viesi sajūsmināti par jaunajām velonovietnēm

BIRKAS:
Dome , Darmštate , vizīte

Ceturtdien, 23. augustā, Liepājas domē ieradās Darmštates delegācija mēra Johena Parča vadībā, lai noskatītos pilsētas prezentāciju un pārrunātu abu pilsētu sadarbību.