Liepājnieku "Gizzo Grill" iegūst 2.vietu izstādē ASV

BIRKAS:
Gizzo Grill , izstāde , Mārtiņš Bergholcs , Dāvis Paipa

Liepājnieku uzņēmums "Gizzo Grill" devās uz Dalasu Teksasas štatā, lai no 14. līdz 16.martam ar savu produktu, pārnēsājamu grillu, piedalītos starptautiskajā izstādē HPBExpo.

Alīna Amberlanda.

Tie, kuri "nečīkst, bet strādā, lai Latvijā ietu labāk" (26)

BIRKAS:
Juliannas pagalms , Džefrijs Česters , OVI Watch , Novus Novuss , Pasaules pieredze Latvijā , Kursas putni , Alīna Amberlanda , Vējš , Dāvis Paipa

Kultūrvietai "Kursas putni" durvis verot, pirmoreiz notika arī kustības "Ar pasaules pieredzi Latvijā" ārpus Rīgas tikšanās un neformāla saruna starp liepājniekiem un kustības pārstāvjiem.

Pulcēs liepājniekus uz pasaules pieredzes stāstu vakaru

BIRKAS:
Kursas putni , Dāvis Paipa

Sestdien, 23.septembrī, pulksten 18.30, kultūrvietā "Kursas Putni" (Kuģinieku 5) notiks stāstu un neformālu sarunu pasākums tiem, kas atgriezušies uz dzīvi Liepājā pēc darba vai mācībām ārzemēs.

Notiks tehnoloģiju uzņēmumu veidošanas 54 stundu pasākums

BIRKAS:
Dāvis Paipa , Startup Weekend , uzņēmējdarbība , Pumpura 5

Liepājā no 18.novembra līdz 20.novembrim notiks pasākums "StartUp Weekend Liepāja", kura laikā 54 stundās tiks mēģināts izveidot jaunus tehnoloģiju uzņēmumus.

Trešdien, 6. aprīlī, sveicam Zintas, Dzintas, Vīlipus un Filipus

BIRKAS:
vārdadiena , dzimšanas diena , Dāvis Paipa , OVI Watch

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem Liepājā vārda dienu svin 10 Zintas, 1 Dzinta, 28 Filipi, bet neviens Vīlips. Dzimšanas dienā sveicam Dāvi Paipu.

Būs saruna ar "Ovi Watch" pārstāvi Dāvi Paipu

BIRKAS:
OVI Watch , Jauniešu māja , Dāvis Paipa

Trešdien, 30.martā, pulksten 18 Jauniešu mājā visi interesenti aicināti uz sarunu vakaru ar par lielu mediju interesi izrasījušā projekta "Ovi Watch" pārstāvi Dāvi Paipu.

Liepājnieki gatavojas rokas koka pulksteņu ražošanai (13)

BIRKAS:
OVI Watch , Dāvis Paipa , Zintis Šnitceris , Ivo Asns , mākslas vidusskola

Liepājnieki Dāvis Paipa, Ivo Asns un Zintis Šnitceris gatavojas augstas kvalitātes koka pulksteņu "OVi Watch" ražošanai, un meklē finansējumu savai idejai.

HK "Liepāja" hokejisti Karjeras nedēļā viesojas savā skolā

BIRKAS:
HK Liepāja , 8.vidusskola , karjeras nedēļa , Bruno Zabis , Rodijs Razmus , Dāvis Paipa , Māris Diļevka

Šodien Karjeras nedēļas ietvaros savā 8. vidusskolā viesojās tās absolventi, klasesbiedri – HK "Liepāja" hokejisti Bruno Zabis, Rodijs Razmus, Dāvis Paipa un Māris Diļevka.