Birka: Depo

Līdzās "Depo" vēlas teritoriju "ar ražošanas funkciju" (12)

BIRKAS:
Rameka , Aloizs Norkus , Depo , detālplānojums , Zemnieku 30

Ar domes lēmumu plānots nodot publiskai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai lokālplānojumu, kas groza pilsētas teritorijas plānojumu vairākiem zemes gabaliem Zemnieku ielā.

Tramvajs: Liela efekta vienkāršai rokturu pārkrāsošanai nav (3)

BIRKAS:
tramvajs , Depo , vai tā tam ir jābūt

Pirmdien portāls rubrikā "Vai tā tam ir jābūt" rakstīja par vizuāli ļoti nepievilcīgu tramvaja salonu. Atbildi par šo tēmu sniedz "Liepājas tramvaja" preses pārstāve Dace Gruntmane.

Atrakcijas un HK "Liepāja" himnas pirmatskaņojums (video) (2)

BIRKAS:
hokejs , HK Liepāja , Depo , Red Sun Buffet

Sestdien Ātruma festivāla ietvaros sevi plašākai publikai atrādīja HK " Liepāja" hokejisti. Dienas sākumā bija tikšanās ar līdzjutējiem, bet vakarā himnas pirmatskaņojums.

Hokejistiem šonedēļ vēl trīs pārbaudes spēlēs (1)

BIRKAS:
HK Liepāja , hokejs , rallijs Kurzeme , Depo , Emīls Dreiblats

Septembrī sezonu uzsāks jaunā hokeja komanda HK "Liepāja". Šobrīd notiek gatavošanās sezonai, ir aizvadītas pārbaudes spēles un vairākas vēl tiek plānotas.

Kā nekļūt par zagli jeb veikals "DEPO" atvainojas pircējai (22)

BIRKAS:
Depo , Gunta Skudrovska

Portālā vērsās kāda liepājniece, kura pēc veikala "DEPO" apmeklējuma jutusies aizvainota, jo tur noturēta par zagli. Kā izrādās, pašu veikala darbinieku vainas dēļ.

Traģēdija

"Depo" par drošību savos veikalos informāciju nesniedz (14)

BIRKAS:
Depo , drošība , Būvvalde , būvinspekcija , VUGD , glābšana

Neskatoties uz to, ka "Depo" veikalam jumts Liepājā iepriekš iebrucis pat vairākkārt, uzņēmums uz mediju jautājumiem atbildes par drošību Liepājas un citos veikalos nesniedz.

Lai pārbaudītu drošību, būvvalde Liepājā apsekojusi 14 objektus (4)

BIRKAS:
Būvvalde , drošība , Depo

Būvinspekcija Liepājā apsekojusi 14 ēkas, lai pārliecinātos, vai to būvkonstrukcijas nerada draudus apmeklētājiem, kā arī – vai šīs ēkas tiek izmantotas atbilstoši ekspluatācijas noteikumiem.

Veikala

Pieprasa pārtraukt jumta renovācijas darbus veikalā "Depo" (10)

BIRKAS:
Būvvalde , Depo , drošība , Agrita Kulvanovska

Šonedēļ Liepājas būvinspekcijas būvinspektori pabeidza pārbaudes piecos objektos Liepājā, kuros pašlaik notiek būvdarbi un vienlaikus ēkas tiek ekspluatētas.

Signalizācija rada satraukumu "Depo". Iemesls – apkopējas rīcība (1)

BIRKAS:
Depo , VUGD , glābšana , Evita Virbule

Veikalā „Depo” otrdien, 26.novembrī, pulksten 13.07 pēkšņi sāka skanēt trauksmes zvans. Apmeklētāji un personāls pameta veikalu un notikuma vietā ieradās glābēji.

Nākamajā rītā pēc negadījuma.

Veikala darbinieks: Pirms Zolitūdes bija „Depo”. Vai arī pēc? (24)

BIRKAS:
Depo , sniegs , glābšana

Kāds lasītājs, kurš vēlas palikt anonīms, saistībā ar Zolitūdes traģēdiju atcerējies ne tik senu notikumu Liepājā, kad iebruka lielveikala „Depo” jumts, kurš esot bīstams joprojām.

Būvinspekcijas pārstāvji Ivars Čīma un Uldis Cērps (pa kreisi) Reģionālajā slimnīcā tiekas ar būvsabiedrības RBSSKALS pārstāvjiem, kas veic slimnīcas telpu rekonstrukcijas 3. un 4. kārtas būvdarbus.

Nekonstatē pārkāpumus slimnīcas un 1. ģimnāzijas ēkās (5)

BIRKAS:
Slimnīca , Depo , 1.ģimnāzija

Piektdien, 22.novembrī, Būvinspekcija Liepājā apsekoja divus objektus, kuros pašlaik notiek būvdarbi un vienlaikus ēkas tiek ekspluatētas. Bīstamas situācijas netika konstatētas.

Sabrukušais veikala

Divi no četriem jumtu iebrukšanas gadījumiem – Liepājā (6)

BIRKAS:
Depo , drošība , Būvvalde , Maxima

Latvijā pēc neatkarības atgūšanas ir bijuši vismaz četri oficiāli konstatēti negadījumi, kad dažādu iemeslu dēļ iegruvuši ēku jumti, liecina LETA arhīvs. Divi no tiem fiksēti Liepājā.

Portāla rīcībā esošā informācija liecina, ka šajā kasē, kas sabrukšanas laikā atradās nojumē, bija kasiere, kurai notikušais sagādāja pamatīgu šoku.

Notiek izmeklēšana, kādēļ sabruka "Depo" jumts (11)

BIRKAS:
Depo , sniegs

Kā portālu informēja uzņēmuma mārketinga direktore Vineta Atvare, eksperti šobrīd veic izmeklēšanu, lai noskaidrotu apstākļus un cēloņus, kādēļ sabruka veikala "Depo" jumts. Papildināts.

Ēku apsaimniekotāji atbildīgi par jumtu tīrīšanu

BIRKAS:
sniegs , Depo , VUGD , ziema

Liepājas dome un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde atkārtoti atgādina un brīdina par nepieciešamību tīrīt sniegu arī no māju jumtiem.

Veikala "Depo" nojumes iegruvumā cietušo nav (8)

BIRKAS:
Depo , sniegs , glābšana , VUGD

Nenotīrītā sniega dēļ iebrukušā veikala "Depo" nogruvumā cietušo nav, aģentūru LETA šorīt informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) dežūrdaļā.

Veikalam "Depo" no nenotīrīta sniega iebrucis jumts. Iespējams, cietuši vairāki cilvēki (14)

BIRKAS:
Depo , VUGD , sniegs , glābšana

Kā portālu informēja Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests, šodien pulksten 19.51 veikala "Depo" ēkai Zemnieku ielā 22, no sniega segas biezuma iebrucis jumts. Papildināts.