Komersantiem izsolīs teritoriju Dienvidu kapsētā

BIRKAS:
Kapsētu pārvalde , nekustamais īpašums , Dienvidu kapi , Māris Egmanis , Klaipēdas 150

Dienvidu kapsētā, Klaipēdas ielā 150, atbrīvojusies vieta, kas tika nomāta kapu pieminekļu, apmaļu un citu piederumu tirgotājam. Ar domes lēmumu tā un vēl citas tiks nodotas izsolei.

"JM Properties" grib izcirst 288 kokus, sola iestādīt 550

BIRKAS:
Apstādījumu uzraudzības komisija , koki , Komunālā pārvalde , bērnudārzs Saulīte , bērnudārzs Sauleszaķis , JM Properties , Kalpaka 58 , Vites 8 , Virssardzes 11 , Pērkones 32 , Bārtas 3 , Ezera 44 , Kandavas 6 , Ganību 122/128 , Ezermalas 11A , Pampāļu 9 , Stārķu 38 , Aldaru 31/33 , Dienvidu kapi

Piedāvājam iepazīties ar Apstādījumu uzraudzības komisijas 11. oktobra sēdes lēmumiem. Protokola izrakstu sagatavoja domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.  

Garnizona kapu rekonstruētā daļa.

Kapavietu vēl netrūkst, bet paplašināties vajadzēs (10)

BIRKAS:
Kapsētu pārvalde , Ivo Pavlušenko , Līvas kapi , centrālkapi , Dienvidu kapi , Ziemeļu kapi , Vecie kapi , Garnizona kapsēta , rekonstrukcija , Berči

Liepājas Kapsētu pārvaldes direktors Ivo Pavlušenko apliecina, ka pagaidām nav pamata satraukumam par to, ka pilsētas kapsētas ir pārpildītas.

Simti izvada pēdējā gaitā dziesminieci Austru Pumpuri (12)

BIRKAS:
Austra Pumpure , Sv. Trīsvienības katedrāle , Pēteris Kalks , bēres , Dienvidu kapi

Sestdien, 7.janvārī, Sv.Trīsvienības katedrālē liepājnieki un viesi no tuvākām un tālākām vietām atvadījās no Austras Pumpures, cilvēka, kurš citus darīja laimīgus, kā teica mācītājs Pēteris Kalks.

Izsolīs nomas tiesības uz īpašumiem kapsētās

BIRKAS:
Finanšu komiteja , centrālkapi , Dienvidu kapi , Garnizona kapsēta , Līvas kapi , Ziemeļu kapi

Pašvaldība grasās izsolīt virkni tai piederošo nekustamo īpašumu – neapbūvētu zemesgabalu un neapdzīvojamo telpu – nomas tiesības. Īpašumi atrodas kapsētās.

Koki Jaunā ielā 17.

Grib nozāģēt dižkoku pie koncertdārza “Pūt, vējiņi!” (3)

BIRKAS:
koki , Apstādījumu uzraudzības komisija , Nodarbinātības projekti , Siguldas 17 , Liepājas enerģija , Dārza 42A , Atslēdznieku 23 , Šķēdes 7 , Komunālā pārvalde , Kviešu 21 , Nākotnes 5 , Spīdolas 16 , Matrožu 12 , Dienvidu kapi , Jaunā 17

Piedāvājam iepazīties ar Apstādījumu uzraudzības komisijas 11.aprīļa sēdē pieņemtajiem lēmumiem. Protokolu sagatavoja Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Pēdējā gaitā izvadīs mūziķi, pedagogu Tālivaldi Romānu (8)

BIRKAS:
Tālivaldis Romāns , LSO , mūzikas vidusskola , nāve , Dienvidu kapi

27.marta rītā šās zemes gaitas beidzis trompetists, mūzikas pedagogs Tālivaldis Romāns. Izvadīšana notiks piektdien, 1.aprīlī, pulksten 13 no Dienvidu kapsētas kapličas.

Sāk darbotie otrs eksperimentālais autobusa maršruts (11)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , LST , Dienvidu kapi , Kalpaka tilts , Karosta

No šodienas, 17.jūlija, ieviests jauns eksperimentāls autobusa maršruts "Atmodas bulvāris-Dienvidu kapi", kas savienos Karostu ar pilsētas Dienvidrietumu mikrorajonu.

Autobuss savienos Karostu ar Dienvidrietumu mikrorajonu (5)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , LST , Dienvidu kapi , Atmodas bulvāris , Kalpaka tilts

No trešdienas, 17.jūlija, tiks ieviests jauns eksperimentāls maršruts "Atmodas bulvāris – Dienvidu kapi", kas savienos Karostu ar pilsētas Dienvidrietumu mikrorajonu.

Uzraksts uz plāksnes dzīvnieku kapsētā

Dzīvnieku kapsēta neatrisinās nelegālo apbedījumu problēmu (1)

BIRKAS:
Dzintars Tīds , dzīvnieku kapsēta , Liepājas RAS , Dienvidu kapi

Tas, cik daudzi liepājnieki izvēlēsies apbedīt savus mājdzīvniekus topošajā dzīvnieku kapsētā Grobiņas novadā, lielā mērā būs atkarīgs no šī pakalpojuma cenas.

Atvadīšanās no Mārtiņa Rozes notiks ceturtdien Dienvidu kapos (2)

BIRKAS:
Mārtiņš Roze , bēres , Dienvidu kapi

Atvadīšanās no sestdien pēkšņi mirušā Mārtiņa Rozes notiks 13.septembrī Dienvidu kapos, portālu informēja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) biroja vadītāja Ilona Jurševska.

Arhitekta Agra Padēļa - Līna projektētā Dienvidu kapu kapliča.

Lai atgūtu piecus tūkstošus, gatavi maksāt 120 tūkstošus (20)

BIRKAS:
kapi , Garnizona kapsēta , Kapsētu pārvalde , Dienvidu kapi , Ciedrs 1 , Karosta

Apstiprinot Liepājas kapsētu attīstības programmu, deputāti nobalsoja arī par zemesgabala iegādi no privātīpašnieka par Ls 119 500.