Baznīcas 3/5.

Arī "nepārdodamo īpašumu" cenas pārsvarā augušas (17)

BIRKAS:
nekustamais īpašums , Palmu 5 , Poriņš , Avotu 10A , Dzintaru 16 , Baznīcas ielā 3/5 , Liedaga 8/14

Liepājā joprojām netrūkst investīciju objektu, kuru īpašnieki tos cenšas pārdot jau gadiem. Neraugoties uz to, cenas nekrīt, bet pat pieaug.

Kaiju iela 6

Divu vēsturisku īpašumu cenas samazinātas

BIRKAS:
nekustamais īpašums , Kaiju 6 , Dzintaru 16

Sludinājumu portālā ss.lv redzams, ka divi vēsturiski nozīmīgu ēku, Kaiju ielā 6 un Dzintaru ielā 16, cenas ir samazinātas un tās vēl jo projām iespējams iegādāties.

Lai gan iepriekš komisija lēma, ka nepieciešams atlīdzināt vairāk nekā 600 koku nociršanu Pulkveža Brieža un Laboratorijas ielās, atkārtoti skatot,

"Sadales tīklam" atļauj bez atlīdzības nocirst 641 koku (2)

BIRKAS:
Apstādījumu uzraudzības komisija , koki , Sadales tīkls , Beberliņi , Komunālā pārvalde , Nodarbinātības projekti , Dzintaru 16 , Spīdolas 37 , Lazaretes 4a , Karosta , Ūdens 22

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes Apstādījumu uzraudzības komisijas 14. jūnija sēdē pieņemtajiem lēmumiem. Protokolu sagatavoja Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Uliha iela 15

Nekustamie īpašumi tie paši, cenas svārstās (1)

BIRKAS:
nekustamais īpašums , All Invest Real Estate , Uliha 25 , Uliha 15 , Baznīcas 3 , Dzintaru 16 , Apella , Avotu 5 , Peldu 56 , Republikas 26/28

Gada laikā nedaudz pieaudzis tirgoto dzīvokļu skaits, savukārt citi nekustamie īpašumi (mājas, komercplatības) tiek tirgoti jau ilgstoši, un to cenas pat pieaug.

Liepājas vasarnīcu kvartāls: Dzintaru iela 16 (8)

BIRKAS:
arhitektūra , vēsture , Dzintaru 16 , Aleksejs Zaharjins , Gunārs Silakaktiņš

Dzintaru iela ir bagāta ar daudziem arhitektoniski nozīmīgiem namiem. Nepamanīt nav iespējams arī celtni ar adresi Dzintaru iela 16 – iespaidīgu savrupnamu.