Pagalma labiekārtotā daļa, kas atrodas tieši līdzās nelabiekārtotajai.

Vai tā tam ir jābūt: Labiekārtojums līdzās postažai? (6)

BIRKAS:
labiekārtošana , Namu serviss APSE , LNA , Siguldas 13 , Dzintaru 82 , Dzintaru 84 , Dzintaru 86 , Dzintaru 88 , vai tā tam ir jābūt , iekšpagalms

"Namu serviss APSE" ar divām īpašnieku biedrībām (pārstāve Evija Zemele) šovasar labiekārtoja lielu Siguldas un Dzintaru ielas pagalmu. Trešais apsaimniekotājs – LNA – projektā nepiedalījās.

Ierodas energoefektīvāko māju konkursa žūrija (3)

BIRKAS:
energoefektivitāte , konkurss , LNA , Krūmu 49 , Dzintaru 84 , Dzintaru 88 , Klaipēdas 70 , Klaipēdas 88 , Klaipēdas 126 , Bāriņu 8/10 , Dorupes 34 , Dzērves 25

Ceturtdien, 2.jūlijā, Liepājā ierodas konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2016" žūrija, lai apskatītu konkursam pieteiktās un otrajai kārtai izvirzītās daudzdzīvokļu ēkas.

Dzintaru 84 renovācija – par 40 000 lētāka

BIRKAS:
renovācija , MK Būvniecība , LNA , iepirkums , Dzintaru 84

Noslēdzies atkārtotais iepirkuma konkurss par mājas renovāciju Dzintaru ielā 84. Šis bija viens no iepirkumiem, kura rezultāti tika anulēti, lai pārveidotu tehnisko specifikāciju.

Dzintaru iela 95

Atcelti iepirkumu rezultāti trīs māju siltināšanai (1)

BIRKAS:
LNA , iepirkums , siltināšana , Dzintaru 84 , Krūmu 49 , Dzintaru 95 , MK Būvniecība

Saskaņā ar Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā atrodamo informāciju, pārtraukti trīs SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" izsludinātie iepirkumu konkursi par ēku siltināšanu.

Operators "Baltcom" atceļ plānus ienākt Liepājā (3)

BIRKAS:
Baltcom , Dzintaru 84 , internets , televīzija

Pērn vienam no Latvijas lielākajiem telekomunikāciju uzņēmumiem „Baltcom” tika izsniegta atļauja veikt darbus elektronisko sakaru tīklu izbūvei no Dzintaru līdz Siguldas ielai.

Ēka Dzintaru 88 izskatās ļoti noplukusi.

"MK Būvniecība" vienlaikus uzvar četros namu renovāciju konkursos (14)

BIRKAS:
iepirkums , renovācija , MK Būvniecība , Klaipēdas 88 , Dzintaru 84 , Dzintaru 88 , Dzintaru 95 , siltināšana , Matīss Kisnics

Noslēgušies SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" izsludinātie iepirkuma konkursi par trīs māju Dzintaru ielā un vienas mājas Klaipēdas ielā renovācijas darbiem.

Uzņēmums "Baltcom" plāno sākt darbību Liepājā

BIRKAS:
Baltcom , Gints Kiršteins , internets , televīzija , Dzintaru 84

Viens no Latvijas lielākajiem telekomunikāciju uzņēmumiem „Baltcom” ir izsniegta atļauja veikt darbus no Dzintaru līdz Siguldas ielai, un uzņēmums plāno nākotnē darboties arī Liepājā.