Birka: Elvi

Vai tā tam ir jābūt – nebaudāmai dzirai Liepājas vārds? (42)

BIRKAS:
Dome , reklāma , Elvi , alus , Ģirts Kronbergs , Zita Lazdāne , vai tā tam ir jābūt

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks tūrisma un investīciju jautājumos Ģirts Kronbergs savā facebook.com profilā izsaka viedokli par "Elvi" veikalā nopirkto dzērienu "Liepājas alus".

Naktī uz sestdienu Talsu ielā apzog veikalu "Elvi"

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi , Elvi , autoavārija

23.janvārī pulksten 1.10 Talsu ielā, izsitot durvju logu, ir iekļūts veikalā "Elvi" tajā un nozagtas dažādas mantas. Vainīgo personu un nodarītos zaudējumus noskaidro, uzsākts kriminālprocess.

Starp labākajiem ELVI darbiniekiem – arī Santa Ozola

BIRKAS:
Elvi , konkurss , Santa Ozola

Noslēdzies mazumtirgotāja ELVI darbinieku konkurss "Savējie par savējiem", kas notika jau trešo gadu pēc kārtas un kura ietvaros tika noskaidroti aizvadītā gada labākie ELVI darbinieki.

''Elvi'' Liepājā atver renovēto veikalu Talsu ielā (galerija)

BIRKAS:
Elvi , Talsu 47

Papildināts. Piektdien, 14.februārī, Talsu ielā 47, Liepājā, durvis vēra renovētais veikals ''Elvi'', atgriežoties ar jaunu vizuālo tēlu un augstiem produkcijas un apkalpošanas standartiem.

Liepājniece Dagnija Steda starp labākajiem ELVI darbiniekiem (3)

BIRKAS:
Dagnija Steda , Elvi

Mazumtirgotāja ELVI darbinieku konkursa "Savējie par savējiem" balsojumā noskaidroti labākie darbinieki 2013.gadā. Tituls ticis arī liepājniecei Dagnijai Stedai.

Veikalā "Elvi" pieķer pārdodam alkoholu nepilngadīgajam (1)

BIRKAS:
nepilngadīgie , reids , nelegālais alkohols , sals , Elvi , Ganību 69/71

Pašvaldības policijas Nepilngadīgo lietu nodaļas darbinieki veica reidu tirdzniecības vietās, lai noskaidrotu vai nepilngadīgām personām tiek tirgots alkohols vai tabaka.

ELVI veikalā Talsu ielā 47 varēs izņemt arī eiro

BIRKAS:
Elvi , eiro , Talsu 47

Kopš šā gada aprīļa nacionālais mazumtirgotājs ELVI ir iesaistījies sociālajā iniciatīvā, piedāvājot pircējiem skaidras naudas izņemšanu veikalos pie kases.

No šodienas Liepājā jau seši ELVI veikali (1)

BIRKAS:
Elvi , Elana A , Talsu 47

Šodien, 25.aprīlī, pulksten 14 Talsu ielā 47 durvis ver jauns ELVI veikals. Jaunais veikals pieder franšīzes partnerim SIA "Elana A", kam tas ir pirmais ELVI zīmola veikals.

Rīgas ielā durvis vēris jauns ELVI veikals (3)

BIRKAS:
Elvi , Rīgas 10

22.novembrī Liepājā, Rīgas ielā 10, savas durvis apmeklētājiem vēris jauns Latvijas nacionālā mazumtirgotāja ELVI veikals. Tas ir piektais ELVI veikals Liepājā.

Portāla sekotāja Iveta Ķerve saņem biļetes uz kino (5)

BIRKAS:
Iveta Ķerve , portāls , irLiepaja.lv , Kino Balle , Elvi

Kā mūsu portāla profila draugiem.lv sekotāja un ieteicēja divas biļetes uz kino "Balle" šodien saņēma liepājniece Iveta Ķerve.