Birka: Erasmus

Pirmo reizi notiek LiepU Starptautiskā nedēļa

BIRKAS:
LiepU , vizīte , Erasmus

Liepājas Universitātes (LiepU) Ārzemju sakaru daļa no 15. līdz 18.maijam pirmo reizi organizē Starptautisko nedēļu, informē LiepU mārketinga speciāliste Zane Jansone.

LMMDV iepazīstina ārvalstu sadarbības partnerus ar Liepāju

BIRKAS:
mūzikas vidusskola , mākslas vidusskola , Erasmus , vizīte , Grēta Girvaite , Ilze Vitrupa

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā (LMMDV) no 7. līdz 10. maijam projekta "Erasmus+" ietvaros viesojās 17 dalībnieki (pedagogi un audzēkņi) no Itālijas, Grieķijas un Somijas.

Var piedalīties jauniešu apmaiņas projektā

BIRKAS:
Jauniešu māja , Erasmus

No 23. līdz 31.jūlijam viesu namā "Ērgļi" norisināsies starptautisks jauniešu apmaiņas projekts "Your Health, Your Wealth" ("Tava veselība, Tava labklājība"), ko organizē Jauniešu māja.

Universitātē diskutē par izglītības kapacitātes stiprināšanu

BIRKAS:
LiepU , Erasmus , projekts , Inta Klāsone

Šonedēļ Liepājas Universitātē (LiepU) notiek Erasmus+ augstākās izglītības kapacitātes stiprināšanas partnervalstīs – RUECVET – projekta dalībnieku tikšanās.

Jauniešu mājā notiks spēļu vakars "English Game Night"

BIRKAS:
Jauniešu māja , Erasmus

Piektdien, 20.aprīlī, no pulksten 17 Jauniešu mājā interesenti vecumā no 13 līdz 25 gadiem aicināti uz spēļu vakaru "English Game Night", kurā izspēlēs dažādas spēles angļu valodā.

Liepājas Jūrniecības koledža aicina uz Atvērto durvju dienu

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , atvērto durvju diena , Erasmus

20.aprīlī pulksten 12 interesenti aicināti apmeklēt Liepājas Jūrniecības koledžu, lai Atvērto durvju dienā iepazītu skolu un saņemtu atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Liepājas Universitātē mācās gandrīz simts ārzemju studentu (4)

BIRKAS:
LiepU , Erasmus

Liepājas Universitātē (LiepU) šajā mācību gadā studē gandrīz simts pilna laika ārzemju studentu, portālu informēja mācību iestādē.

Aicina pieteikties brīvprātīgā darba projektam Portugālē

BIRKAS:
Erasmus , brīvprātīgie , Jauniešu māja

Nevalstiskā organizācija "GAIAC" Portugālē sadarbībā ar Liepājas Jauniešu māju aicina pieteikties jauniešus laika posmā no aprīļa līdz oktobrim veikt brīvprātīgo darbu Portugālē.

Topošās loģistikas speciālistes Jana Makarova (no kreisās), Oļesja Baumane, Karīna Kokovihina, Baiba Strazdiņa un Alise Zube ir apmierinātas ar praksē iegūtām zināšanām un pieredzi.

Topošie loģistikas speciālisti atgriezušies no prakses Maltā (2)

BIRKAS:
prakse , Jūrniecības koledža , Erasmus

Izmantojot "Erasmus+" projekta "Studentu un LJK darbinieku mobilitāte” sniegtās iespējas, vairāki Liepājas Jūrniecības koledžas studenti praktizējās Maltā.

Jauniešu mājā notiks pasākums par "Erasmus+" iespējām

BIRKAS:
seminārs , Jauniešu māja , Erasmus

Otrdien, 6.februārī, no pulksten 16.30 līdz 18 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24 sadarbībā ar biedrību "Radi Vidi Pats" notiks informatīvs pasākums "Kas tas ir – Erasmus+?".

LMMDV pedagogi un audzēkņi gūst starptautisku pieredzi

BIRKAS:
mākslas vidusskola , Erasmus , dizains

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) programmas "Erasmus+" īstenotā projekta "Mācies, dari, audz!" ietvaros gūta vērtīga starptautiska pieredze.

Noslēgušās "Liepājas Jauno Vanagu" apmācības (2)

BIRKAS:
Jaunie Vanagi , Erasmus , brīvprātīgie

Ir noslēgušās Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ar programmas "Erasmus+" atbalstu rīkotās starptautiskās apmācības "Inclusion+EVS+...= make it possible!"

Ieradušies projekta "Viena komanda, viens gars!" jaunieši

BIRKAS:
Jaunie Vanagi , Erasmus , brīvprātīgie

Biedrība "Liepājas Jaunie Vanagi" augustu iesāk ar projektu "One team, one spirit". Šī projekta ietvaros, Liepājā ir ieradušies 12 brīvprātīgie jaunieši no dažādām Eiropas valstīm.

"Liepājas enerģijā" viesojas "Erasmus" programmas jaunieši

BIRKAS:
Liepājas enerģija , vizīte , Erasmus

Ceturtdien "Liepājas enerģijas" lielākajā siltumavotā TEC viesojās jaunieši, kas "Erasmus+" programmas ietvaros piedalās starptautiskā projektā "Chasing footprints of climate change".

Liepājas jaunieši var piedalīties apmaiņas projektā Itālijā

BIRKAS:
Jauniešu māja , Erasmus

Līdz 28. jūnijam ir iespēja pieteikties starptautiskā apmaiņā "Discovering Cultures Through Media", kas norisināsies no 1. augusta līdz 12. augustam Trappeto, Sicīlijā. 

Zēnu koris, vokālisti un junioru bends koncertē Vācijā (1)

BIRKAS:
mūzikas vidusskola , Erasmus , koncerts , Jānis Ivuškāns , Normunds Kalniņš , Ilze Balode

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) zēnu ansamblis, vidusskolas vokālisti un Melngaiļskolas junioru bends no 18. līdz 26.maijam sniedza vairākus koncertus Vemdingā, Vācijā.

Profesionālo pilnveidi noslēgs ar "Vai esi gatavs dzīvei?"

BIRKAS:
mākslas vidusskola , profesionālā izglītība , Erasmus , NVA , LiepU

Trešdien, 17. maijā, pulksten 12 Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) zālē Alejas ielā 18 notiks pasākums "Vai esi gatavs dzīvei?"

Izstrādāts materiāls angļu valodas apguvei

BIRKAS:
Liepājas Jaunie Vanagi , Erasmus

Aizvadīto piecu mēnešu laikā biedrībā "Liepājas Jaunie Vanagi", sadarbojoties ar ārzemju jaunietēm, izstrādāts materiāls angļu valodas apguvei neformālās izglītības metodēm

LiepU Ārzemju sakaru daļa koordinēs starptautisku projektu (1)

BIRKAS:
LiepU , Erasmus , Patriks Morevs

Universitātes Ārzemju sakaru daļa, kura nodarbojas ar "Erasmus" programmu īstenošanu, tagad ir arī projekta, kurš vērsts uz kapacitātes stiprināšanu starp augstskolām, realizētāja.

LiepU studenti izvēlas zināšanas smelties ārvalstīs

BIRKAS:
Erasmus , LiepU , studenti

Liepājas Universitātes (LiepU) 19 studenti "Erasmus+" apmaiņas programmas ietvaros ir nolēmuši pavasara semestrī studijas turpināt kādā no Eiropas partneraugstskolām.

Liepājas Universitāte uzņem sešu valstu studentus (2)

BIRKAS:
LiepU , Erasmus , studenti

Pavasara semestrī Liepājas Universitāte (LiepU) uzņēmusi deviņus apmaiņas studentus no Vācijas, Lietuvas, Taivānas, Serbijas, Dienvidkorejas un Turcijas.

Topošiem jūrniekiem būs iespēja praktizēties Šanhajā

BIRKAS:
Erasmus , Jūrniecības koledža , Vladimirs Dreimanis , Jekaterina Zalomova

Liepājas Jūrniecības koledžas (LJK) direktors Vladimirs Dreimanis un projektu speciāliste Jekaterina Zalomova atgriezušies no Ķīnas, informē LJK preses pārstāve Indra Grase.

Koledžā "Erasmus" apmaiņa īstenota visos mācību virzienos

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , Erasmus

Liepājas Jūrniecības koledža (LJK) 2015./2016. mācību gadā aktīvi iesaistījusies "Erasmus+" programmā, informē LJK sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Studenti izmanto "Erasmus+" piedāvātās iespējas

BIRKAS:
LiepU , Erasmus , studenti


Liepājas Universitātē populāras ir programmas "Erasmus+" piedāvātās iespējas. Šajā mācību gadā desmit studenti izmanto iespēju turpināt studijas kādā no Eiropas augstskolām.

Jūrniecības koledžas studenti gūst vērtīgu pieredzi Portugālē (1)

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , prakse , Erasmus

Liepājas Jūrniecības koledžas audzēkņi atgriezušies no Portugāles, kur, programmas "Erasmus+" ietvaros izgāja praksi Lisabonā un Sīnē uz kompānijas SVITZER ostas velkoņiem.

Andra Jurgelāne praksē Islandē.

Arvien vairāk LiepU studentu prakses aizvada ārzemēs

BIRKAS:
LiepU , Erasmus , Baiba Rudzroga , Ērika Lauberga , Andra Jurgelāne

Ar katru gadu vairāk Liepājas Universitātes studentu dodas starptautiskās "Erasmus+" piedāvātajās praksēs, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Tehnikumā noslēdzies "Erasmus+" prakšu projekts (1)

BIRKAS:
tehnikums , Erasmus , prakse

Liepājas Valsts tehnikumā noslēdzies "Erasmus+" projekts "Starptautiska pieredze – nākotnes perspektīva", kuras laikā 65 tehnikuma audzēkņi devās praksēs uz ārzemēm.

Mākslas vidusskolas diplomdarbu rāda modes skatē Itālijā (1)

BIRKAS:
Anna Gelmane , mākslas vidusskola , dizains , mode , Erasmus

Projekta "Erasmus+" ietvaros Apģērbu dizaina izglītības programmas 4. kursa audzēkne Anna Gelmane izveidojusi tērpu kolekciju – diplomdarbu "Recycle, Reuse, Remind".

Tatjana Šarija (pirmā no kreisās) Anita Biliņeca, un Anete Vugule.

Topošie loģistikas speciālisti piedalās "Erasmus+" programmā

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , Erasmus

No Liepājas Jūrniecības koledžas pirmo reizi jauniešu apmaiņas programmā "Erasmus+" piedalās loģistikas specialitātes audzēknes, informē preses pārstāve Indra Grase.

Jaunieši veco ļaužu mājā iepazīstina ar Eiropas kultūras mantojuma daudzveidību (1)

BIRKAS:
Veco ļaužu dzīvojamā māja , Erasmus

Biedrība "Reģionālās attīstības un sociālo iniciatīvu organizācija "Perspektīva"" Liepājā īstenoja jauniešu apmaiņas projektu “Unity in Diversity" ("Vienotība dažādībā").