Atgādina par drošību uz ielas tumšajā laikā (video)

BIRKAS:
drošība , satiksme , Esi redzams

Kad klāt ir rudens un tumsas laukā ir vairāk nekā gaismas, kā ik katru gadu,  Valsts policija kopā ar sadarbības partneriem aicina iedzīvotājus domāt par savu drošību.

Ejot tumsā bez atstarotājiem, vīrietis nonāk Liepājas slimnīcā

BIRKAS:
Esi redzams , autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

24.septembrī pulksten 0.40 1959. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Volkswagen" Grobiņas pagastā pa autoceļu Rīga – Liepāja, uzbrauca gājējam, 1957.gadā dzimušam vīrietim.

Aizvadīts reids velosipēdistu un gājēju drošībai

BIRKAS:
drošība , reids , Esi redzams

Vakar policija rīkoja reidu ar mērķi pievērst pastiprinātu uzmanību mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem – gājējiem un velosipēdistiem diennakts tumšajā laikā.

Ceturtdien CSDD turpinās "tumšo gājēju glābšanas misiju"

BIRKAS:
CSDD , akcija , drošība , Esi redzams

Lai mudinātu iedzīvotājusrūpēties par sevi un līdzcilvēkiem, uzvelkot atstarojošu vesti vai apģērbu, Ceļu satiksmes drošības direkcija turpina gājēju drošības reidus.

"Gjenisdige": Liepājnieki stilīgumu vērtē augstāk par drošību

BIRKAS:
Gjensidige , drošība , Esi redzams , Aigars Lēvalds , Ainars Virga

Gada laikā no 16% uz 13% samazinājies to Liepājas iedzīvotāju skaits, kas ikdienā savas drošības uzlabošanai lieto atstarotājus, informē kompānija "Gjensidige Baltic".

CSDD kopā ar partneriem glābs "tumšos gājējus" (video)

BIRKAS:
drošība , CSDD , Sarkanais krusts , akcija , Esi redzams

Lai mudinātu iedzīvotājusdiennakts tumšajā laikā lietot gaismu atstarojošās vestes vai apģērbu ar atstarojošajiem elementiem, CSDD turpina reģionālos gājēju drošības reidus.

Policija pieskata "neredzamos" gājējus un riteņbraucējus.

BIRKAS:
reids , drošība , Esi redzams

Ceturtdien Valsts policija darbinieki veica profilaktisko reidu, kura viens no mērķiem - skaidrot iedzīvotājiem atstarojošo vestu un citu atstarojošo elementu izmantošanas nozīmi.

Policija aiztur vairākus gājējus bez atstarotājiem (1)

BIRKAS:
drošība , Esi redzams

6.februāra laika posmā no 18.00 – 22.30 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki Liepājas apkārtnē (Grobiņas, Nīcas tuvumā, kā arī Pāvilostā) aizturēja vairākus gājējus.

Kontrolē gājēju un velosipēdistu redzamību tumsā

BIRKAS:
reids , Esi redzams , Policija

Šonedēļ, diennakts tumšajā laikā, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas  darbinieki devās profilaktiskā  reidā Liepājā, kā arī ārpus tās.

CSDD veicināšanas balvas saņem četri "Liepiņas" bērni

BIRKAS:
CSDD , drošība , Esi redzams , bērnudārzs Liepiņa

Ar vairāk nekā 140 bērnudārzu grupiņu piedalīšanos noslēdzies Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) radošais konkurss "Gaismas bērni", panākumi arī liepājniekiem.

Jekste: Par drošību jāpiedomā arī gājējiem pilsētās

BIRKAS:
Arnis Jekste , drošība , CSDD , Esi redzams

Aptuveni puse ceļu satiksmes negadījumu, kas gājējiem beigušies letāli, notikusi pilsētu teritorijās, tādēļ par savu drošību jāpiedomā arī pilsētās dzīvojošajiem cilvēkiem.

CSDD sāk "tumšo gājēju glābšanas misiju"

BIRKAS:
CSDD , drošība , Esi redzams

Lai uzlabotu dramatisko situāciju un skaidrotu atstarojošo vestu un elementu nozīmi, CSDD sākusi satiksmes drošības kampaņu un "tumšo gājēju glābšanas misiju" "Redzams, tātad dzīvs!".

Policija atgādina: Esi redzams un drošs arī tumsā! (1)

BIRKAS:
drošība , Esi redzams

Valsts policija informē par drošību ceļu satiksmē, atgādinot, ka no 1.oktobra, pārvietojoties ārpus apdzīvotām vietām un tumšām ietvēm, gājējam mugurā jābūt gaismu atstarojošai vestei.

Arnis Jekste: Arī pilsētās gājējiem vajadzīgi atstarotāji (1)

BIRKAS:
Arnis Jekste , CSDD , akcija , Esi redzams

Skaudrā statistika par krēslas un tumsas laikā cietušajiem un mirušajiem gājējiem parāda nepieciešamību rīkot gājējus izglītojošas akcijas un reidus par atstarotāju lietošanu.

Ingus Ukstiņš

Atstarotāji vajadzīgi gan gājējiem, gan velosipēdistiem (video) (3)

BIRKAS:
satiksmes drošība , gājēji , drošība , Policija , Esi redzams , video , Ingus Ukstiņš

Līdz ar Mārtiņdienu aizvadīts vairāk vai mazāk saulainais rudens un sācies tumšākais un drūmākais gadalaiks – ziema. Vismaz tāds tas būs līdz pirmajam sniegam.