Aicina pieteikties Lieldienu tirdziņam Rožu laukumā

BIRKAS:
Lieldienas , gadatirgus , Rožu laukums , Etno Liepāja

Lieldienu sestdienā, 20.aprīlī, no pulksten 10 līdz pulksten 17 Rožu laukumā Liepājā tiek organizēts lielais svētku mājražotāju un amatnieku tirgus.

Rožu laukumā būs Annas un Jēkaba dienas tirgus

BIRKAS:
gadatirgus , Rožu laukums , Annas tirgus , Etno Liepāja

Atzīmējot Annas un Jēkaba dienu, piektdien un sestdien, 27.un 28.jūlijā, Rožu laukumā līdz pieciem pēcpusdienā norisināsies amatnieku un mājražotāju tirdziņš.

Aicina pieteikties Annas dienas tirdziņam (1)

BIRKAS:
gadatirgus , Rožu laukums , Etno Liepāja

Annas diena izsenis latviešiem bijusi arī Saimnieču diena, kas iezīmēja ražas novākšanas sākumu un, kad galdā tika celti pirmo ražu labumi, kā jaunie kartupeļi, burkāni un rudzu maizes.

Rožu laukumā atkal būs Līgo svētku tirdziņš

BIRKAS:
Līgo , Rožu laukums , gadatirgus , Etno Liepāja

Tradicionāli divu dienu garumā – 21.un 22.jūnijā – Rožu laukums pārvērtīsies par vietu, kur virmo Līgo svētku noskaņa, jo no pulksten 9 līdz 17 tur varēs sarūpēt visu Līgo svētku galdam.

Rožu laukumā divas dienas notiek vasaras ražas tirdziņš (1)

BIRKAS:
gadatirgus , Rožu laukums , Etno Liepāja

Liepājnieki un viesi piektdien un sestdien aicināti uz Vasaras ražas tirdziņu, kas Rožu laukumā notiks no pulksten 10 līdz 17, informē organizatori, biedrība "Etno Liepāja".

1.maijā Rožu laukumā notiks "Pavasaris ziedos" (1)

BIRKAS:
Rožu laukums , gadatirgus , Pavasaris ziedos , Etno Liepāja

Pirmdien, 1.maijā, Rožu laukumā notiks pasākums un svētki dārzkopjiem "Pavasaris ziedos", ko organizē biedrība "Etno Liepāja". Pieteikšanās tam līdz 21. aprīlim.