Būs darbnīca "Jauniešu iespējas Brīvprātīgā darba veikšanā"

BIRKAS:
Jauniešu māja , ES , Europe Direct , brīvprātīgie

"Europe Direct" informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar Liepājas Jauniešu māju 11. maijā pulksten 14 piedāvā darbnīcu "Jauniešu iespējas Brīvprātīgā darba veikšanā".

Jauniešu mājā notiks pirmais debašu turnīrs

BIRKAS:
Jauniešu māja , debates , Europe Direct

Sestdien, 8.decembrī, no pulksten 15 Jauniešu mājā (Kungu 24) jaunieši un interesenti aicināti uz pirmo debašu turnīru starp Liepājas skolām un citām komandām.

Notiks bezmaksas seminārs par kritisko domāšanu

BIRKAS:
seminārs , Europe Direct , Latviešu biedrības nams , LTRK

"Europe Direct" informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar LTRK Kurzemes nodaļu 7.novembrī pulksten 11 Liepājas Latviešu Biedrības  namā piedāvā bezmaksas semināru par kritisko domāšanu.

Liepājā notiks ikgadējās Brīvprātīgā darba dienas

BIRKAS:
brīvprātīgie , Europe Direct

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā no 11. līdz 13. oktobrim notiks ikgadējās Brīvprātīgā darba dienas. Aicināts iesaistīties ikviens atbilstoši savām prasmēm un iespējām.

Aicina uz bezmaksas semināru par medijpratības nozīmi

BIRKAS:
Europe Direct , LTRK , seminārs , medijpratība , Latviešu biedrības nams

"Europe Direct" informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Liepājas nodaļu, 13.septembrī pulksten 10 piedāvā  bezmaksas semināru.

Brīvprātīgos palīgus gaida arī Piejūras slimnīcā.

Aicina iesaistīties Brīvprātīgā darba dienās

BIRKAS:
brīvprātīgie , Brigita Dreiže , Piejūras slimnīca , bērnudārzs Mazulītis , bērnudārzs Pienenīte , bērnudārzs Zīļuks , Europe Direct , VSAC Kurzeme

No 10. līdz 12. maijam Liepājā jau devīto reizi norisināsies Brīvprātīgā darba dienas, irliepaja.lv informēja Liepājas dome.

Aicina piedalīties Brīvprātīgā darba dienās

BIRKAS:
brīvprātīgie , Europe Direct , Dome

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija līdz 16. aprīlim aicina pieteikties valsts un pašvaldības iestādes, kā arī biedrības.

Skolēni var piedalīties konkursā "Ko tu zini par drošību?"

BIRKAS:
konkurss , Europe Direct , drošība , VUGD , Latviešu biedrības nams

Līdz piektdienai, 9.martam, Liepājas pilsētas un tās apkārtnes piekto klašu skolēnu komandas aicinātas piedalīties konkursā "Ko tu zini par drošību?".

Būs seminārs par informāciju tehnoloģiju sistēmām

BIRKAS:
Europe Direct , Latviešu biedrības nams , seminārs

"Europe Direct" informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameru 13.februārī pulksten 11 Liepājas Latviešu biedrības namā piedāvā bezmaksas semināru.

Būs seminārs par uzņēmuma digitālā zīmola veidošana (1)

BIRKAS:
Europe Direct , seminārs , Latviešu biedrības nams , IT

"Europe Direct" informācijas centrs trešdien, 1.novembrī, pulksten 11, Latviešu biedrības namā piedāvā bezmaksas semināru par uzņēmuma digitālā zīmola veidošanu un aizsargāšanu.

Liepājā norisināsies Brīvprātīgā darba dienas

BIRKAS:
NVO , Europe Direct , brīvprātīgie

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā no 12. līdz 14.oktobrim norisināsies Brīvprātīgā darba dienas. Iedzīvotāji brīvprātīgajam darbam var pieteikties līdz 9.oktobrim.

Aicina uz dabasgāzes tirgus atvēršanas semināru

BIRKAS:
Latviešu biedrības nams , gāze , seminārs , Europe Direct , PIAA

Mājsaimniecībām līdz 2019. gadam ir nodrošināta iespēja dabasgāzi pirkt no publiskā tirgotāja par regulētu cenu, tomēr pēc tam situācija mainīsies.

Biedrības namā būs seminārs "Ugunsdrošība mājoklī"

BIRKAS:
seminārs , Latviešu biedrības nams , Europe Direct , ugunsdrošība , Agnese Sprūde , VUGD

Otrdien, 15.augustā, pulksten 11 Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē notiks bezmaksas seminārs par ugunsdrošības prasībām "Ugunsdrošība mājoklī".

Sestdien pie Gulbju dīķa notiks Eiropas diena

BIRKAS:
LTRK , Gulbju dīķis , Europe Direct , ES , koncerts

"Europe direct" informācijas centrs Liepājā aicina apmeklēt "Eiropas dienu", kas notiks sestdien, 10.jūnijā, no pulksten 12 līdz 15 pie Gulbju dīķa, informē organizatori.

Seminārā stāstīs, kā atrast un attīstīt biznesa ideju (3)

BIRKAS:
seminārs , LTRK , Europe Direct , Latviešu biedrības nams

"Europe Direct" sadarbībā ar LTRK Liepājas nodaļu 16.maijā pulksten 11 Latviešu biedrības nama kamerzālē piedāvā bezmaksas semināru “Kā atrast un attīstīt biznesa ideju”.

Notiks bezmaksas seminārs par datu aizsardzību

BIRKAS:
seminārs , datu aizsardzība , Europe Direct , LTRK , Latviešu biedrības nams

"Europe Direct" informācijas centrs aicina apmeklēt semināru "Kopīgais un atšķirīgais: Fizisko personu datu aizsardzības likums vs. Vispārīgā datu aizsardzības regula Nr 2016/679".

Var pieteikties semināram par Civilās aizsardzības likumu

BIRKAS:
seminārs , Europe Direct , Amber hall

"Europe Direct" informācijas centrs Liepājā aicina apmeklēt bezmaksas semināru "Jaunā Civilās aizsardzības likuma prasības. Riski un izaicinājumi civilajā aizsardzībā".

Būs seminārs "Parādu piedziņas praktiskie aspekti"

BIRKAS:
seminārs , LTRK , Europe Direct

Ceturtdien, 3.novembrī, pulksten 11 konferenču zālē "Amber hall" (Lielā ielā 11) notiks bezmaksas seminārs "Parādu piedziņas praktiskie aspekti".

Otrdien notiks seminārs "Sargi savu mājokli" (1)

BIRKAS:
seminārs , ugunsdrošība , VUGD , LTRK , Europe Direct

Otrdien, 1.novembrī, pulksten 11 zālē "Amber hall" (Lielā 11) notiks bezmaksas seminārs, ar tēmām "Ugunsdrošība mājokļos" un "Īpašuma apdrošināšana un raksturīgākie atlīdzību gadījumi".

Notiks seminārs par dzīvojamās mājas pārvaldīšanu

BIRKAS:
seminārs , apsaimniekošana , Europe Direct , LTRK

Ceturtdien, 13.oktobrī, pulksten 11, konferenču zālē "Amber hall" (Lielā 11) notiks bezmaksas seminārs "Dzīvojamās mājas pārvaldīšana, regulējums un aktuālās problēmas".

Oktobrī atkal norisināsies brīvprātīgā darba dienas

BIRKAS:
brīvprātīgie , Artis Daugins , NVO , Europe Direct

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā laikā no 6. līdz 8. oktobrim norisināsies brīvprātīgā darba dienas. Šajās dienās ikviens varēs iepazīt brīvprātīgo darbu dažādās nozarēs.

Būs seminārs par aktualitātēm publiskajos iepirkumos

BIRKAS:
seminārs , Europe Direct , iepirkumi

"Europe Direct" informācijas centrs 29.septembrī pulksten 11 konferenču zālē "Amber hall" (Lielā 11) piedāvā bezmaksas semināru "Padomi un aktualitātes publiskajos iepirkumos".

Var pieteikties semināram "Realitāte virtuālajā vidē"

BIRKAS:
seminārs , viesnīca Līva , Europe Direct , drošība , LTRK

"Europe Direct" informācijas centrs Liepājā 22.septembrī pulksten 14 konferenču zālē “Amber hall" piedāvā bezmaksas semināru "Realitāte virtuālajā vidē".

Pie Gulbju dīķa notiek pasākums "Eiropas diena"

BIRKAS:
LTRK , Gulbju dīķis , ES , Europe Direct , Eiropas diena

Sestdien, 4.jūnijā, no pulksten 12 līdz 15 Jūrmalas parkā pie Gulbju dīķa notiek pasākums "Eiropas diena". Tā ietvaros paredzēti dažādi informatīvi un kultūras pasākumi.

Sestdien pie Gulbju dīķa notiks pasākums "Eiropas diena" (1)

BIRKAS:
LTRK , Gulbju dīķis , ES , Europe Direct , Eiropas diena

Sestdien, 4.jūnijā, no pulksten 12 līdz 15 Jūrmalas parkā pie Gulbju dīķa norisināsies pasākums "Eiropas diena". Tā ietvaros paredzēti dažādi informatīvi un kultūras pasākumi.

Notiks seminārs par labas komunikācijas veidošanu (1)

BIRKAS:
seminārs , Dome , Europe Direct , brīvprātīgie

10.maijā domē notiks seminārs "Komunikācija sadarbības veidošanai", kurā kompetenču trenere Ligita Landzmane izskaidros labas komunikācijas veidošanas likumsakarības.

Būs bezmaksas seminārs "Realitāte virtuālajā vidē"

BIRKAS:
seminārs , Europe Direct , IT , viesnīca Līva

Otrdien, 8.decembrī, pulksten 13 konferenču zālē "Amber hall" (Lielā iela 11) "Europe Direct" informācijas centrs Liepājā piedāvā bezmaksas semināru "Realitāte virtuālajā vidē"

Mērojas zināšanām par Liepāju un Latviju Eiropas Savienībā

BIRKAS:
Jauniešu māja , Europe Direct

2.decembrī "Jauniešu mājā" notika centra "Europe Direct" un Bērnu un jaunatnes centra rīkotais  tradicionālais konkurss vidusskolēniem “Liepāja. Latvija. Eiropas Savienība".

Liepājā ceturtdien sākušās Brīvprātīgo dienas

BIRKAS:
brīvprātīgie , frizētava , bērnudārzs Zīļuks , Europe Direct

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā no 8. līdz 10. oktobrim norisinās Brīvprātīgo dienas, kuras organizē dome sadarbībā ar Liepājas "Europe Direct" informācijas centru.

No 8.līdz 10.oktobrim Liepājā norisināsies Brīvprātīgo dienas

BIRKAS:
brīvprātīgie , Artis Daugins , Europe Direct

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā no 8.līdz 10.oktobrim norisināsies Brīvprātīgo dienas. Šajās dienās ikviens liepājnieks varēs iepazīt brīvprātīgo darbu dažādās nozarēs.