Pirmo reizi Liepājā koncertēs grupa "Hipstokrātija"

BIRKAS:
koncerts , Fontaine palace

Ceturtdien, 4 februārī, pulksten 22 uz kluba "Fontaine Palace" skatuves kāps indie elektro grupa "Hipstokrātija", kas Liepājā uzstāsies pirmo reizi. Ieeja – bez maksas.

Grupa

"Fontaine Palace" skanēs somu rokmūzika un latviešu kantrī

BIRKAS:
Fontaine palace , koncerts

Piektdien, 22.janvārī, uz kluba "Fontaine palace" skatuves kāps rokgrupa "Black Sleep" no Somijas, savukārt sestdien, 23.janvārī kantrīmūzikas vakarā uzstāsies pašmāju "Tālbraucēji".

Koncertēs Ieva Akurātere un "Laimas muzykanti"

BIRKAS:
Fontaine palace , koncerts

Sestdien, 16.janvārī, folkroka grupa "Laimas muzykanti " kopā ar Ievu Akurāteri kāps uz "Fontaine palace" skatuves. Latgaļu grupas Liepājā nav pārāk bieža parādība, informē organizatori.

Sestdien klubā "Fontaine Palace" uzstāsies "Linga" (1)

BIRKAS:
Fontaine palace , koncerts

Klubā "Fontaine Palace" sestdien, 9.janvārī, paredzēts klasisks latviešu rokmūzikas vakars ar grupu "Linga". Pirms un pēc koncerta izklaidēs DJ Armands Sausiņš.

Piektdien atzīmēs Elvisa Preslija dzimšanas dienu (1)

BIRKAS:
Fontaine palace , koncerts

Piektdien, 8.janvārī, par godu  rokenrola karaļa dzimšanas dienai uz kluba "Fontaine Palace" skatuves kāps  grupa "The Sixties". Koncerta sākums pulksten 23.

Latvijas valsts svētkus Liepājā var atzīmēt plaši

BIRKAS:
18.novembris , Latviešu biedrības nams , koncerts , Zāles laukums , Kursas putni , Fontaine palace , muzejs

Liepājā valsts svētki tiks atzīmēti ar īpaši patriotisku noskaņu, kas caurvīsies gan svētku koncertā un uguņošanā, gan kopīgajās latviešu dziesmās, vakarēšanā un pat izstādēs.

Nedēļas nogales izklaides un atpūtas iespējas Liepājā (2)

BIRKAS:
Ideju bode , LOC , Lielais Dzintars , Fontaine palace , izstāde , hokejs , muzejs

Šajā novembra nedēļas nogalē Liepājas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs iespēja baudīt izstādes un koncertus patriotiskās noskaņās par godu valsts svētkiem.

Klubā "Fontaine Palace" spēlēs blūza grupa "The Twins Peek"

BIRKAS:
Fontaine palace , koncerts

Piektdien, 13.novembrī, Liepāja kļūs par "dvīņu" rezidenci. Tieši klubā "Fontaine Palace" roka – blūza grupa „The Twins Peek” un Andžela Serkeviča sniegs neaizmirstamu solokoncertu.

21.novembrī "Fontaine Palace" koncertēs grupa "Ryga"

BIRKAS:
Fontaine palace , koncerts

21.novembrī "Fontaine Palace" koncertēs grupa "Ryga", kas nesen saņēma priecīgu ziņu par savas dziesmas "Give Me Your Love" iekļūšanu balvas "Grammy" balsošanas pirmajā kārtā.

Ivo Fominam jauns solo albums "Nekas jau nebeidzas"

BIRKAS:
Ivo Fomins , Kurzeme , Fontaine palace

Ceļu pie klausītājiem sāk jaunais Ivo Fomina solo albums "Nekas jau nebeidzas". Piektdien, 6.novembrī, pulksten 17 "Kurzemes" 1.stāvā sāksies prezentēšanas pasākumu tūre.

Halovīnu svinēs gan Bufetē, gan pie Fonteina (1)

BIRKAS:
Halovīns , Fontaine palace , Red Sun Buffet

Sestdien, 31.oktobrī klubā "Fontaine Palace" un bārā "Red Sun Buffet" tiks svinēta Visu svēto diena jeb Halovīns.

Rokgrupa

"Fontaine Palace" uzstāsies divas rokmūzikas grupas no Somijas

BIRKAS:
koncerts , Fontaine palace

Piektdien, 16.oktobrī uz kluba "Fontaine Palace" skatuves kāps somu rokgrupas "Manzana" un "Luxury Toys". "Manzana" jau var uzskatīt par biežiem Liepājas viesiem.

Nedēļas nogales izklaides un atpūtas iespējas Liepājā

BIRKAS:
ģitāristu svētki , koncerts , Guntars Račs , Fontaine palace , Ideju bode , Red Sun Buffet , Totaldobže , muzejs , izstāde

Liepāja jau izsenis tiek dēvēta par Latvijas mūzikas galvaspilsētu. To, ka šāds tituls pilsētai piedēvēts ne bez iemesla, šajā nedēļas nogalē apliecinās dažādi muzikālie pasākumi.

Nedēļās nogales atpūtas un izklaides iespējas Liepājā

BIRKAS:
koncerts , Promenade Hotel , Ideju bode , Red Sun Buffet , Fontaine palace , teātris , Gypsy camp , muzejs

Ikvienam, kurš dosies uz Liepāju un nepaliks mājās, nedēļas nogalē būs iespēja izbaudīt visdažādāko stilu koncertus, aktīvo atpūtu, kā arī trakulīgas ballītes.

Grupa

"Fontaine Festival" būs arī "Hobos" un "Līvu" koncerti (4)

BIRKAS:
Fontaine festival , Gypsy camp , Fontaine palace

14. un 15.augustā Liepājā notiekošajā festivālā "Fontaine Festival" gaidāmi vairāki īpaši koncerti un mūzikas grupu apvienošanās – koncertus sniegs grupas "The Hobos" un "Līvi".

Notiks Austrijā dzīvojošās Baibas Dēķenas koncerti

BIRKAS:
Baiba Dēķena , koncerts , Red Sun Buffet , Fontaine palace

Jūlija nogalē ar sešiem koncertiem Rīgā un Liepājā viesosies Austrijā dzīvojošā dziesminiece Baiba Dēķena ar savu grupu "Bai Bye" un perkusīvais ģitārists Mario Parizeks

Sestdien Liepājā notiks pirmā vinila diena

BIRKAS:
Fontaine palace , Vinila diena

27.jūnijā no pulksten 11 "Fontaine Palace" norisināsies pasākums "Pirmā vinila diena Liepājā", kurā būs iespēja iepazīties ar jaunākajām tendencēm vinila plašu klausīšanās kultūrā.

Liepājā uzstāsies kantrī mūziķis Stīvs Grands no ASV (1)

BIRKAS:
koncerts , Fontaine palace

Ceturtdien, 18. jūnijā klubā "Fontaine Palace" koncertu sniegs viens no jaunākajiem populārākajiem ASV kantrī mūzikas izpildītājiem Stīvs Grands. Ieeja bez maksas

Fonteina bārā sakaujas, izsauc pašvaldības policiju

BIRKAS:
Fontaine palace , huligānisms , Stūrmaņu iela

Naktī no sestdienas uz svētdienu bārā Stūrmaņu ielā izcēlies konflikts apmeklētāju vidū, uz notikuma vietu izsaukti pašvaldības policijas darbinieki.

Jūnija beigās Liepājā notiks pirmā vinila diena

BIRKAS:
Fontaine palace , Vinila diena

27.jūnijā klubā "Fontaine Palace" norisināsies pasākums "Pirmā vinila diena Liepājā", kurā būs iespēja iepazīties ar jaunākajām tendencēm vinila plašu klausīšanās kultūrā.

Jau šonedēļ Liepājā uzstāsies "Ewert and the Two Dragons"

BIRKAS:
koncerts , Fontaine palace

Jau piektdien, 8.maijā klubā "Fontaine Palace" uzstāsies viena no populārākajām igauņu grupām "Ewert and the Two Dragons". Koncerts būs daļa no Baltijas valstu koncerttūres.

Nedēļas nogales atpūtas un izklaides iespējas Liepājā

BIRKAS:
izstāde , koncerts , LOC , Red Sun Buffet , Liepājas pēdas Latvijā , Pastnieka māja , Ideju bode , Fontaine palace

Šīs maija brīvdienas Liepājā ikviena vecuma liepājnieku vai pilsētas viesi ieraus brīnišķīgā piedzīvojumā ar mākslu, kultūru, ierastiem un eksotiem sporta veidiem, kā arī citām aktivitātēm.

Starptautiskā Džeza diena ieskandinās arī Liepāju

BIRKAS:
Kursas putni , Fontaine palace , Džeza diena , džezs , koncerts

30.aprīlī kafejnīcā "Kursas Putni" un klubā "Fontaine Palace" norisināsies džeza mūzikas koncerti par godu Starptautiskajai Džeza dienai, informē apvienība "Wise Music Society".

"Fontaine Palace" uzstāsies dūdu un bungu grupa "Auļi"

BIRKAS:
Fontaine palace , koncerts , folklora

Sestdien, 25.aprīlī, klubā "Fontaine Palace" uzstāsies apvienība "Auļi", tādējādi turpinot kluba tradīciju klausītājiem piedāvāt pašmāju un ārvalstu folkmūziķu priekšnesumus.

Septembrī pirmo reizi Latvijā uzstāsies grupa "Machine Head"

BIRKAS:
Fontaine palace , koncerts

10.septembrī klubā "Fontaine Palace" savu pirmo koncertu Latvijā sniegs leģendārā smagās mūzikas apvienība "Machine Head", piedāvājot divas ar pusi stundas ilgu uzstāšanos.

Baltijas tūres ietvaros uzstāsies "Ewert and the Two Dragons"

BIRKAS:
Fontaine palace , festivāls

Piektdien, 8.maijā, klubā "Fontaine Palace" uzstāsies viena no zināmākajām igauņu grupām "Ewert and the Two Dragons". Koncerts būs daļa no Baltijas valstu koncerttūres.

Klubā "Fontaine Palace" notiks "Astro’n’out" koncerts (1)

BIRKAS:
Fontaine palace , koncerts

Sestdien, 11.aprīlī Liepājas klubā "Fontaine Palace" notiks grupas "Astro’n’out" koncerts "Astro’Electro Acoustic", piedaloties DJ Rudd.  Ieeja pasākumā no pulksten 22.

Uzstāsies "Pete Anderson & The Swamp Shakers" (2)

BIRKAS:
Fontaine palace , koncerts

Lieldienu piektdienā, 3.aprīlī, rokklubā "Fontaine Palace" uzstāsies leģendārais rokenrole mūziķis Pits Andersons ar savu grupu "Pete Anderson & The Swamp Shakers".

Liepājā uzstāsies bijušais "Iron Maiden" solists

BIRKAS:
Fontaine palace , koncerts

5.jūnijā klubā "Fontaine Palace" uzstāsies bijušais leģendāro grupu "Iron Maiden" un "Wolfsbane" solists Blaizs Bailijs, kurš vairākus gadus pievērsies solokarjerai.

"Fontaine Palace" uzstāsies "Latvian Blues Band"

BIRKAS:
Fontaine palace , blūzs , koncerts

Piektdien, 27.martā Liepājas rokklubā "Fontaine Palace" uzstāsies viena no populārākajām pašmāju blūza grupām "Latvian Blues Band". Koncerta sākums – pēc pulksten 23.