Jauniešu māja piedāvā franču kultūras dienu Liepājā (1)

BIRKAS:
Frankofonija , Jauniešu māja

Jauniešu māja sadarbībā ar Liepājas Universitāti un Francijas institūtu Latvijā piedāvā franču kultūras dienu Liepājā, informē Jauniešu mājas projektu vadītāja Ance Medne-Strazda.

Izstāde par Bordo reģiona vīna dārziem un īpaša ēdienkarte

BIRKAS:
izstāde , Promenade Hotel , restorāns Piano , foto , vīndari , Frankofonija

No 5. aprīļa līdz 19. maijam "Promenade Hotel" 2. stāvā, Hika zāles terasē, būs skatāma fotogrāfiju izstāde "Bordo vīna dārzi", bet restorāns "Piano" piedāvās franču  ēdienkarti.

Diskutē par franču valodas apguvi un klausās muzikālu pasaku (1)

BIRKAS:
LiepU , Frankofonija

Trešdien, 28.martā, Frankofonijas dienu ietvaros Liepājas Universitātē notika mākslinieku Širinas el Ansarī  un Jasira Rami muzikālās pasakas franču valodā stāstījums.

Ēģiptiešu stāstniece izstāstīs 1001 nakts pasakas

BIRKAS:
LiepU , Frankofonija

Marts ir Frankofonijas pasākumu mēnesis, kas pulcē tos, kuri mīl franču valodu un frankofono kultūru, informē Liepājas Universitātes lektore Inese Veisbuka.

Liepājā tradicionāli atzīmēs Frankofonijas dienu

BIRKAS:
Frankofonija , Līga Meiruška , mākslas vidusskola , mūzikas vidusskola

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola ceturtdien, 8.martā, organizēs Frankofonijas dienu, lai popularizētu franču valodu un veicinātu skolēnu interesi par valodu un kultūru.

Liepājā tradicionāli atzīmēs Frankofonijas dienu

BIRKAS:
mākslas vidusskola , mūzikas vidusskola , Frankofonija

Ceturtdien, 6.aprīlī, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā (Alejas ielā 18) notiks Frankofonijas svētku pasākums Liepājas skolu audzēkņiem.

Liepājā notiks Frankofonijas dienas svinības

BIRKAS:
Frankofonija , mākslas vidusskola , Izglītības pārvalde

Piektdien no pulksten 12.30 Dizaina un mākslas vidusskolā (LDMV) zālē notiks Frankofonijas dienas, lai popularizētu franču valodu un veicinātu skolēnu interesi par valodu un kultūru.