Notiek "Rito" gadskartējā labdarības kampaņa (1)

BIRKAS:
labdarība , Rito , Graudu 36/38

Trauku un virtuves piederumu veikalu tīkls "Rito" sadarbībā ar labdarības organizāciju "Palīdzēsim.lv" atkal organizē labdarības projektu "Maini veco pret jauno".

Ģitāra, velosipēds, "Wiktorija" un dubultais "W"

BIRKAS:
Wiktorija , Graudu 36/38 , Uldis Meļķis

31.decembrī kultūras namā "Wiktorija" tika sagaidīts Jaunais gads. Ar Rudaku, Gobziņu un arī kādu rīkotāju sagādātu pārsteigumu. Bet kas ir "Wiktorija" un tie, kuri uz turieni aicina?

Vienīgā pašlaik pieejamā Nikolaja Bredža-Brieža fotogrāfija. Tā uzņemta 1927.gadā, absolvējot 1. Liepājas Valsts vidusskolu (reālskolu).

Bredžu-Briežu dzimta: uzņēmējs Teodors un inženieris Nikolajs (2)

BIRKAS:
kino Viktorija , cirks , Graudu 36/38 , vecā ostmala , Lāsma Gaitniece , Nikolajs Bredžs-Briedis , Liepājas metalurgs , vēsture , Vecā ostmala 22 , Teodors Bredžs-Briedis , Wiktorija

14.oktobrī senākā universitātes tipa augstskola Latvijā – Rīgas Tehniskā universitāte – vērienīgi atzīmēja 155.gadskārtu. Konferencē izskanēja arī liepājnieku Bredžu-Briežu vārds.

Kultūras nams "Wiktorija" piedāvā "Balkānu brīvdienas" (5)

BIRKAS:
koncerts , Graudu 36/38 , Wiktorija

Sestdienas, 29.jūlija, vakarā pulksten 22 ar īpaši piemeklētu balkāniešu muzīku uzstāsies Roberts Gobziņš un viņam uzticamie pūšaminstrumentu pavēlnieki.

Labdarības kampaņā aicina ziedot traukus maznodrošinātajiem

BIRKAS:
labdarība , Rito , Graudu 36/38

Trauku veikalu tīkls "Rito" sadarbībā ar labdarības organizāciju "Palīdzēsim.lv" aicina iedzīvotājus ziedot traukus, virtuves piederumus un citas noderīgas lietas virtuvei un mājai.

Spēle – liepājnieki turpinās ar vētīšanu un sijāšanu (39)

BIRKAS:
Jānis Vilnītis , Linda Matisone , Ģirts Kronbergs , Atis Deksnis , Laila Atiķe , vēlēšanas , Graudu 36/38 , spēle liepājnieki

Daļa spēles "Liepājnieki" 111 dalībnieku un tie, kuri pamanīja Liepājas portālos ievietoto reklāmu, trešdien, 7.decembrī, atkal bija pulcējušies vietā, ko tagad dēvē par "Wiktoriju".

Ģirts Kronbergs iejutās arī bārmeņa lomā, bet dažs viesis izvēlējās palikt maskā.

Izspēlē spēli, kurā uz spēles – Liepāja (61)

BIRKAS:
Jānis Vilnītis , diskusija , vēlēšanas , Graudu 36/38 , Ģirts Kronbergs , Linda Matisone , Atis Deksnis , spēle liepājnieki

Četri deputāti, neraugoties uz bezmaksas koncertu "Lielajā dzintarā", BBL basketbola spēli un citiem 16.novembra vakara notikumiem bija spējuši sapulcēt ap simts ieinteresēto.

Jānis Vilnītis: Gribam dzirdēt un sajust liepājniekus (86)

BIRKAS:
Jānis Vilnītis , vēlēšanas , Graudu 36/38 , spēle liepājnieki

Pilsētā redzami aicinājumi 16.novembrī pulksten 19 bijušajā kinoteātrī Graudu ielā 36/38 uz sarunu "par liepājniekiem un Liepāju bez politikas". Aicinātāji – Jānis Vilnītis ar četriem kolēģiem.

Kultūras centrā "Wiktorija" būs danču vakars ar Valdi Putniņu

BIRKAS:
meistarklase , dejas , Graudu 36/38

Piektdien, 28.oktobrī, pulksten 17 kultūras centrā "Wiktorija" (Graudu iela 36/38, ieeja cauri arkai, no pagalma puses) notiks danču meistarklase "Garais dancis".

Sākas kārtējā trauku ziedošanas labdarības kampaņu

BIRKAS:
Rito , labdarība , Graudu 36/38

Veikalu tīkls "Rito" sadarbībā ar labdarības organizāciju "Palīdzēsim.lv" arī šogad turpina labdarības kampaņu, aicinot iedzīvotājus ziedot traukus un virtuves piederumus.