Aiztur vīrieti, par kura darbošanos brīdināja soctīklu lietotāji (2)

BIRKAS:
krāpšana , zādzība , Grīzūpes iela , Aisteres iela

28.februārī ap pulksten 10.20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no Aisteres ielā esošo daudzdzīvokļu māju kāpņu telpām atrodoties svešs vīrietis.

Projekta ietvaros paredzēts rekonstruēt Grīzupes ielu posmā no Kapsēdes ielas līdz pilsētas robežai un Kapsēdes ielu no Grīzupes ielas līdz Cukura ielas aplim.

Divu ielu posmu pārbūvei aizņemsies 2,1 miljonus eiro (3)

BIRKAS:
Grīzūpes iela , ielu remonts , aizņēmums , Dome , projekts , ES

Aizņēmumi vajadzīgi, lai īstenotu ERAF projektu "Uzņēmējdarbības vides attīstība Liepājā, 2.kārta" un Kohēzijas fonda projektu par Grīzupes ielas pārbūvi no pilsētas robežas līdz Cukura ielas aplim.

Līdz 31.decembrim slēdz satiksmi Grīzupes ielas posmos

BIRKAS:
Grīzūpes iela , satiksme , ielu remonts

No 18.oktobra slēgta satiksme Grīzupes ielā, posmā no Kuldīgas ielas līdz īpašumam Grīzupes ielā 6, savukārt no 24. oktobra Grīzupes ielā, posmā no 14. novembra bulvāra līdz Kārklu ielai.

Rekonstrukcijas dēļ Grīzupes ielā būs satiksmes ierobežojumi (1)

BIRKAS:
Grīzūpes iela , rekonstrukcija , ielu remonts , satiksme

Papildināts. 24. augustā sākusies Grīzupes ielas rekonstrukcija. Darbu veicēji un pasūtītājs – pašvaldība – aicina visus satiksmes dalībniekus ievērot ceļu satiksmes ierobežojumus.

Grīzupes ielu par 4,4 miljoniem rekonstruēs "Ceļu, tiltu būvnieks"

BIRKAS:
Grīzūpes iela , ielu remonts , rekonstrukcija , CTB

Projektu "Grīzupes ielas pārbūve posmā no Liepājas pilsētas robežas līdz Cukura ielas aplim" par 4 399 664,20 (plus PVN) realizēs pašmāju uzņēmums SIA "Ceļu, tiltu būvnieks".

Grīzupes iela

Kas īstenos vērienīgo Grīzupes ielas pārbūvi? (1)

BIRKAS:
Grīzūpes iela , ielu remonts , iepirkums , Firma L4 , VCI

Uzņēmumi aicināti pieteikties iepirkuma konkursam par Grīzupes ielas pārbūves veikšanu posmā no pilsētas robežas līdz Cukura ielas aplim.

Apstiprina Grīzupes ielas pārbūves projekta iesniegšanu (2)

BIRKAS:
domes sēde , Grīzūpes iela , rekonstrukcija , ES , ielu remonts

Domes sēdē deputāti atbalstīja projekta "Grīzupes ielas pārbūve posmā no Liepājas pilsētas robežas līdz Cukura ielas aplim” iesniegšanu finansējuma saņemšanai no Kohēzijas fonda.

Grīzupes iela

Apstiprina projektu, Grīzupes ielai piesaistot 4,4 miljonus eiro (7)

BIRKAS:
ES , Ministru kabinets , Grīzūpes iela , ielu remonts

Valdība apstiprinājusi projektu, paredzot nacionālās nozīmes attīstības centru sasaistei ar TEN–T tīklu atvēlēt Kohēzijas fonda finansējumu vairāk nekā 37 miljonu eiro apmērā.

Par Eiropas miljoniem veiks Grīzupes ielas pārbūvi

BIRKAS:
Grīzūpes iela , ES , ielu remonts , rekonstrukcija

Par Eiropas Savienības Kohēzijas fonda jaunu maģistrālo ielu un pašreizējo maršrutu attīstībai Liepājai piešķirtajiem 4,43 miljoniem veiks Grīzupes ielas pārbūvi, informē pašvaldība.

Grīzupes ielā ļauj izcirst 91 koku, 65 no tiem vērtīgi (4)

BIRKAS:
koki , Grīzūpes iela , Apstādījumu uzraudzības komisija , Firma L4 , sabiedriskā apspriešana

Lai gan inventarizācijā atzīts, ka Grīzupes ielas pārbūves posmā aug 65 koki ar "ļoti labu, labu un gandrīz labu bioloģisko un ainavisko vērtību", komisija atļauj tos nozāģēt.

Koku nozāģēšana Klaipēdas ielā.

Pagalmu labiekārtotājiem ļauj bez atlīdzības izcirst kokus

BIRKAS:
Elkoņu iela , Vītolu iela , koki , Apstādījumu uzraudzības komisija , Grīzūpes iela , tramvajs , Komunālā pārvalde , Brīvības iela , Aspazijas birzs , Ventas 2 , Elkoņu 3 , Vītolu 22/26

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes Apstādījumu uzraudzības komisijas 14.septembra sēdes lēmumiem. Protokola izrakstu sagatavoja Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Sākas publiskā apspriešana par koku ciršanu (2)

BIRKAS:
sabiedriskā apspriešana , koki , Grīzūpes iela

No 28.augusta līdz 10.septembrim iedzīvotāji aicināti izteikt savu viedokli publiskajā apspriešanā par koku ciršanas ieceri Grīzupes ielā, posmā no Cukura ielas līdz 14. novembra bulvārim.

Ugunsgrēkā deviņstāvu mājā cietis vīrietis

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Grīzūpes iela

Vakar Liepājā ugunsgrēkā deviņstāvu ēkā Grīzupes ielā cietis vīrietis, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Automašīnai ietriecoties kokā, cietis 5 gadus vecs zēns

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca , Grīzūpes iela

Vakar Liepājā, automašīnai ietriecoties kokā, cietis šī transportlīdzekļa pasažieris – piecus gadus vecs zēns, Valsts policija informēja aģentūru LETA.

Grīzupes ielā izņem šķaidītu spirtu un cigaretes (2)

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , Grīzūpes iela

Liepājas pilsētas Pašvaldības policija informē, ka tās darbiniekiem Grīzupes ielā izdevies uziet un izņemt nelegālo alkohols un nemarķētus tabakas izstrādājumi.

Līdz 10.oktobrim slēgta satiksme Grīzupes ielas posmā

BIRKAS:
ielu remonts , apgaismojums , Grīzūpes iela

Sakarā ar darbiem, kas jāveic, lai rekonstruētu ielas apgaismojuma sistēmu, līdz 10. oktobrim ir slēgta satiksme Grīzupes ielā, posmā no Cukura ielas līdz Nākotnes ielai.