Jānis Preiss Portugāles piekrastes ūdeņos.

Preisam pirmā vieta pasaules čempionātā "Formula" klasē

BIRKAS:
Jānis Preiss , vindsērfings

Vindsērfinga burātājs Jānis Preiss šonedēļ Portugālē guvis pirmo vietu pasaules čempionātā "Formula" klasē, ziņo Latvijas Zēģelētāju savienība, informē aģentūra LETA.

Preiss izcīna bronzu pasaules čempionātā "Formula" klasē

BIRKAS:

Jānis Preiss ceturtdien Portugālē izcīnīja bronzas medaļu pasaules čempionātā vindsērfingā "Formula" klasē. Dalībnieki vēja trūkuma dēļ veica vien trīs no ieplānotajiem sešiem braucieniem.

Eiropas čempionātā uzvar polis Poļanovskis, Preisam sudrabs

BIRKAS:
vindsērfings , Jānis Preiss , Rietumkrasts

Nedēļas nogalē Liepājā notikušajā Eiropas čempionāta posmā vindsērfingā uzvarēja poļu sportists Mihals Poļanovskis, savukārt mājinieks Jānis Preiss izcīnīja uz 2. vietu.

Pēc pirmās dienas Eiropas čempionātā Preiss 3. vietā

BIRKAS:
vindsērfings , Jānis Preiss

Eiropas čempionāta posmā vindsērfingā pēc sacensību pirmās dienas vadībā izvirzījies poļu sportists Alberts Mokrickis, savukārt mājinieks Jānis Preiss atrodas 3. vietā.

Burātājs Preiss savās mājās izcīna "NeilPryde" Baltijas kausu (1)

BIRKAS:
vindsērfings , Rietumkrasts , Jānis Preiss

Liepājā aizvadīts "NeilPryde" Baltijas kausa izcīņas vindsērfingā noslēdzošais posms, un uzvaru savās mājās kā arī kopvērtējumā "Formula" klasē izcīnīja liepājnieks Jānis Preiss.

Preiss atkal kļūst par pasaules čempionu veterāniem (1)

BIRKAS:

Liepājnieks, vindsērfinga braucējs Jānis Preiss aizvadītajā nedēļas nogalē Itālijā kārtējo reizi kļuvis par pasaules veterānu čempionu vindsērfingā "Formula" klasē.

Jānis Preiss Gotlandē.

Krimas dēļ Preisam liedz prēmiju par sasniegumiem sportā (7)

BIRKAS:

Nacionālā sporta padome šodien pieņēma lēmumu naudas balvu par augstiem sasniegumiem sportā nepiešķirt Latvijas Zēģelētāju savienības sportistam Jānim Preisam.

Jānis Preiss (priekšplānā) Grieķijas ūdeņos.

Jānis Preiss kļuvis par pasaules čempionu veterāniem (1)

BIRKAS:

Jānis Preiss aizvadītajā nedēļas nogalē Grieķijā kļuvis par pasaules veterānu čempionu vindsērfingā "Formula" klasē, vēsta Latvijas Vindsērfinga asociācija, raksta LETA.

Preiss izcīna trešo vietu Eiropas čempionātā "Formul" klasē

BIRKAS:

Jānis Preiss ieņēma trešo vietu Liepājā notikušajā Eiropas čempionātā vindsērfingā "Formula" klasē. Preiss 14 braucienu summā bija trešais, bet meistaru grupā viņš ieņēma otro vietu.

Preiss pārliecinoši gūst uzvaru Baltijas kausa posmā Lietuvā

BIRKAS:
vindsērfings , Jānis Preiss , Baltijas kauss

Svētdien, 31.maijā Svencelē, Lietuvā, notikušajā Baltijas kausa posmā vindsērfingā, kurš iekļauts Eiropas kausa posma “Formula” klasē, pasaules vicečempionāts Formulas klasē Preiss Latvijai izcīnīja 1.vietu.

Preiss kļuvis par pasaules vicečempionu vindsērfingā (2)

BIRKAS:

Liepājnieks Jānis Preiss svētdien izcīnīja otro vietu Portugālē notikušajā pasaules vindsērfinga čempionātā "Formula" klasē vecumā virs 35 gadiem, vēsta Latvijas Vindsērfinga asociācija.

Jānis Preiss Austrālijas ūdeņos.

Jānis Preiss sezonu sāk ar otro vietu Austrālijā

BIRKAS:

Mūsu sportists Jānis Preiss aizvadītajā nedēļā izcīnījis otro vietu Austrālijā notikušajā Okeānijas un Austrālijas čempionātā vindsērfingā "Formulas" klasē.

Jānis Preiss Grieķijā uzvar Eiropas kausa izcīņā vindsērfingā (1)

BIRKAS:

Lieliskos laika apstākļos Grieķijā norisinājās Eiropas kausa  izcīņas vindsērfingā  "Formula windsurfing" klasē pēdējais posms, kurā uzvarēja Jānis Preiss.

Jānis Preiss kļūst par 2014.gada Baltijas čempionu

BIRKAS:
vindsērfings , Jānis Preiss , pludmale

Svētdien, 10.augustā, ar Jāņa Preisa uzvaru  Liepājā noslēdzās Baltijas Kausa noslēdzošais posms, kurš ir arī Eiropas Kausa posms "Formula" vindsērfinga klasē.

Preiss – pasaules čempions „Formula” vindsērfinga klasē

BIRKAS:

No 30.jūnija līdz 5.jūlijam Gallipoli pludmalē Itālijā pasaules čempionāta “Youth and Master” divīzijā „Formula” vindsērfings klasē veiksmīgi startē arī latvieši.

Jānis Preiss izcīna 1.vietu Eiropas un Baltijas Kausa posmā

BIRKAS:
vindsērfings , Jānis Preiss , Aleksandra Kaupa

Svētdien Piritā (Igaunijā) ar labiem latviešu panākumiem noslēdzies 2. Baltijas Kausa posms, kurš arī ir Eiropas Kausa posms "Formula" vindsērfinga klasē.

Preiss izcīna 3.vietu Vācijā un pārsteidz ar spēcīgu sniegumu

BIRKAS:
Jānis Preiss , vindsērfings , čempionāts

Svētdien, 1.jūnijā, noslēdzās funboard čempionāts "Rollei Summer Opening" Vācijas pilsētā Siltā. Liepājnieks Jānis Preiss absolūtajā kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu un 1.vietu Master grupā.

Jānis Preiss izcīna 1.vietu Eiropas Kausa posmā Lietuvā

BIRKAS:

Svētdien Svencelē (Lietuva) par 1. Baltijas Kausa posma un arī Eiropas Kausa posma „Formula” vindsērfinga klasē uzvarētāju kļuva Jānis Preiss.

Jānis Preiss izcīna 6.vietu pasaules čempionātā "Formula" klasē (1)

BIRKAS:

Azoru salās aizvadīts pasaules čempionāts "Formula" vindsērfinga klasē. Latvijas  un Baltijas čempions Jānis Preiss divpadsmit braucienu summā izcīnīja augsto 6.vietu.

Jānis Preiss

Preisam dubultuzvara Eiropas čempionātā ziemas vindsērfingā

BIRKAS:

Liepājnieks Jānis Preiss sestdien izcīnījis dubultuzvaru Rīgā uz Ķīšezera ledus notikušajā Eiropas čempionāta ziemas vindsērfingā, vēsta organizatori.

Jānis Preiss gandarīts par paveikto Slites ostā.

Preiss ar trešo mēģinājumu sasniedzis Gotlandi (2)

BIRKAS:
Jānis Preiss , vindsērfings , jūra , burāšana

Latvijas burātājs Jānis Preiss, kurš pirmdienas rītā no Liepājas ar vējdēli devās uz Gotlandes salu Zviedrijā, ir sasniedzis galamērķi, aģentūrai LETA apstiprināja Preisa pārstāve Aija Ansone.

Jānis Preiss promenādē paceļ buru pirms došanās ceļā.

Jānis Preiss devies iekarot Baltijas jūru (galerija) (4)

BIRKAS:
Jānis Preiss , jūra , vindsērfings , jahtu centrs

Papildināts. Šorīt pulksten 7.22 no Liepājas jahtu centra savā trešajā mēģinājumā no Liepājas ar vējdēli aizbraukt līdz Gotlandei devās pazīstamais burātājs Jānis Preiss.

Jānis Preiss uz Zviedriju dosies pirmdienas rītā (1)

BIRKAS:
Jānis Preiss , jūra , promenāde , jahtu centrs

Jānis Preiss, kurš nolēmis ar vējdēli šķērsot Baltijas jūru, pirmdien, 9.septembrī, pulksten 7 startēs no Liepājas promenādes jahtu piestātnes.

Jānis Preiss atkal centīsies šķērsot Baltijas jūru ar vējdēli (3)

BIRKAS:
vindsērfings , jūra , Jānis Preiss , akcija

Jānis Preiss septembrī ar vējdēli centīsies veikt distanci no Liepājas līdz Gotlandei. Šis būs jau trešais Jāņa mēģinājums pieveikt bargo Baltijas jūru, informē pasākuma organizatori.

Jānis Preiss – slaloma čempions vindsērfingā (1)

BIRKAS:
vindsērfings , čempionāts , Jānis Preiss

Divas dienas no 20. līdz 21. jūlijam Liepājas pludmalē tika noskaidrots 2013.gada Latvijas čempions slalomā – vindsērfingā. Uzvarētājs – Jānis Preiss.

Liepājnieks Preiss devītais pasaules čempionātā

BIRKAS:
Jānis Preiss , vindsērfings , burāšana , čempionāts

Latvijas burātājs, liepājnieks Jānis Preiss Horvātijā notikušajā "Formula Windsurfing" pasaules čempionātā (PČ) ieņēma 9. vietu, BNS informējusi Latvijas Vindsērfinga asociācija (LVA).

Preisam 18.vieta pasaules čempionātā vindsērfingā

BIRKAS:

Latvijas sportists Jānis Preiss pasaules čempionātu vindsērfingā "Formula", kas sestdien noslēdzās Liepājā, izcīnīja 18.vietu, raksta aģentūra LETA.

Stiprā vēja dēļ atceļ čempionāta braucienus

BIRKAS:
vindsērfings , čempionāts , Jānis Preiss , pludmale

Pārāk stiprā vēja dēļ ceturtdien Liepājā pasaules čempionātā vindsērfingā "Formula" klasē atcelti paredzētie braucieni, informē BNS.

Jānis Preiss Eiropas čemionātu noslēdz 14. vietā

BIRKAS:

Labākais no Latvijas burātājiem liepājnieks Jānis Preiss 14. vietā noslēdza Eiropas čempionātu vindsērfingā ''Formula'' klasē, kas sešas dienas risinājās Liepājas pludmalē, informēja rīkotāji.

Jānis Preiss: Šīs sacensības pat pārspēj pasaules čempionātu (video) (1)

BIRKAS:
vindsērfings , Jānis Preiss , video

Viens no Latvijas vindsērfinga līderiem Jānis Preiss slavē Liepājā notiekošo Eiropas čempionātu un akcentē Latvijas pludmales piemērotību šāda veida turnīriem.