"Kafijā ar politiķi" tiksies ar EP deputātu kandidātiem

BIRKAS:
diskusija , vēlēšanas , Eiropas parlaments , Jauniešu māja , LIAA

"Europe Direct" informācijas centrs Liepājā 16.maijā pulksten 16 LIAA Liepājas Biznesa inkubatorā (Dārza ielā 4/8) aicina uz tikšanos ar Eiropas Parlamenta deputātu kandidātiem.

Jaunieši aicināti diskutēt par dzimumu līdztiesību (4)

BIRKAS:
Jauniešu māja , diskusija , centrs Marta , Juris Dilba

Biedrība "Centrs Marta" sadarbībā ar Kanādas vēstniecību 15.maijā pulksten 14.15 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, organizē tikšanos ar jauniešiem, lai diskutētu par dzimumu līdztiesību.

Būs darbnīca "Jauniešu iespējas Brīvprātīgā darba veikšanā"

BIRKAS:
Jauniešu māja , ES , Europe Direct , brīvprātīgie

"Europe Direct" informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar Liepājas Jauniešu māju 11. maijā pulksten 14 piedāvā darbnīcu "Jauniešu iespējas Brīvprātīgā darba veikšanā".

Aicina uz semināru "Esi atbildīgs – veido savu nākotni jau tagad"

BIRKAS:
seminārs , Nauris Vilde , Jauniešu māja , Līva Vilde

Trešdien, 15. maijā pulksten 18 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, norisināsies seminārs "Esi atbildīgs – veido savu nākotni jau tagad".

Jauniešiem stāstīs par policista profesiju

BIRKAS:
nodarbinātība , Jauniešu māja , Policija

Ceturtdien, 25.aprīlī, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas tiksies ar jauniešiem Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24.

Jauniešu mājā varēs ieelpot kopā ar Kristapu Ditki

BIRKAS:
joga , Jauniešu māja

Sestdien, 27.aprīlī, no pulksten 12 līdz 14 Liepājas Jauniešu māja, Kungu ielā 24, aicina uz nodarbību "Ieelpo kopā ar Kristapu Ditki", informē projektu vadītāja Ance Medne-Strazda.

Jauniešu māja piedāvā franču kultūras dienu Liepājā (1)

BIRKAS:
Frankofonija , Jauniešu māja

Jauniešu māja sadarbībā ar Liepājas Universitāti un Francijas institūtu Latvijā piedāvā franču kultūras dienu Liepājā, informē Jauniešu mājas projektu vadītāja Ance Medne-Strazda.

Izsludināts konkurss "Jauniešu mājas" vadītāja vietai (4)

BIRKAS:
Jauniešu māja , Inga Laugale

Liepājas Bērnu un jauniešu centrs izsludina konkursu uz struktūrvienības "Jauniešu māja" vadītāja vietu, informē Liepājas  Izglītības pārvalde.

Jauniešu māja sestdien aicina uz jaunu lomu spēli

BIRKAS:
Jauniešu māja , Edmons Grudulis

Sestdien, 16.martā, pulksten 16 liepājnieki aicināti  uz Jauniešu māju, Kungu ielā 24, lai spēlētu vēl nebijušu spēli "King's Town", ko izveidojis liepājnieks Edmons Grudulis.

Hoijeras nama pārbūves izmaksas kā Nacionālajam mākslas muzejam. Vai būs tā vērts? (10)

BIRKAS:
Jauniešu māja , Kungu 24 , Hoijeres viesnīca , muzejs , renovācija , būvniecība

3269 eiro (ar PVN)  par kvadrātmetru – tādas pēc domes Attīstības pārvaldes sniegtajiem datiem ir Hoijeres kundzes nama atjaunošanas izmaksas.

Jauniešu māja aicina uz radošās rakstniecības pasākumu

BIRKAS:
Jauniešu māja , Linda Skranda

Trešdien, 27.februārī, no pulksten 16 līdz 18 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, Linda Skranda aicina interesentus uz radošās rakstniecības pasākumu "Rakstīt rakstīt".

Liepājas pašvaldības dienas kārtībā – jaunatnes joma (2)

BIRKAS:
Jauniešu māja , Erasmus , Inga Laugale , JSPA

Liepājas pilsētas pašvaldība 2018. gadā iesaistījās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) īstenotā stratēģiskās partnerības projektā.

Toms Grēviņš

Radio "Pieci.lv" raidīs no izbraukuma studijas Liepājā

BIRKAS:
radio , radio pieci.lv , Jauniešu māja , LiepU

Piektdien, 25. janvārī, jauniešu radio stacija Latvijas Radio 5 – "Pieci.lv" īpašā izbraukumu studijā raidīs no Liepājas, viesojoties Liepājas Universitātes telpās.

Jauniešu māja aicina uz radošās rakstniecības pasākumu

BIRKAS:
Linda Skranda , Jauniešu māja

Trešdien, 16.janvārī, no pulksten 16 līdz 17.30 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, Linda Skranda aicina interesentus uz radošās rakstniecības pasākumu "Rakstīt rakstīt".

Būs radošās rakstniecības pasākums "Rakstīt rakstīt"

BIRKAS:
Jauniešu māja , Linda Skranda

Otrdien, 11.decembrī, no pulksten 18 līdz 20 Jauniešu mājā Linda Skranda aicina interesentus uz radošās rakstniecības pasākumu "Rakstīt rakstīt", tēmu turpinot veltīt skaņu pasaulei.

Jauniešu mājā notiks pirmais debašu turnīrs

BIRKAS:
Jauniešu māja , debates , Europe Direct

Sestdien, 8.decembrī, no pulksten 15 Jauniešu mājā (Kungu 24) jaunieši un interesenti aicināti uz pirmo debašu turnīru starp Liepājas skolām un citām komandām.

Aicina uz pieredzes vakaru par dzīvnieku aizsardzību (1)

BIRKAS:
dzīvnieku aizsardzība , Jauniešu māja

Sestdien, 8.decembrī no pulksten 18 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, jaunieši un citi interesenti aicināti uz pieredzes vakaru par dzīvnieku aizsardzību, ko vadīs viesi no Rīgas.

Jaunieši aicināti diskutēt par AIDS un smēķēšanu

BIRKAS:
Jauniešu māja , diskusija , AIDS , smēķēšana

Lai rosinātu jauniešus aizdomāties par savu veselību un stiprināt atbildību par savu labsajūtu, decembra sākumā Jauniešu mājā norisināsies divas diskusijas.

Sestdien jau 30. reizi atzīmēs pasaules AIDS dienu

BIRKAS:
Atkarību centrs , AIDS , Jauniešu māja

Sestdien, 1.decembrī ,visā pasaulē atzīmēs pasaules AIDS dienu, šogad – ar saukli "Uzzini savu HIV statusu”, informē Liepājas Atkarību profilakse centra vadītāja Madara Lapsa.

Aicina uz meistarklasi darbam ar jauniešiem "Drosme runāt" (1)

BIRKAS:
Jauniešu māja , meistarklase , centrs Marta

Pirmdien, 26.novembrī, no pulksten 10 līdz 15 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, resursu centra "Marta" speciālisti aicina uz meistarklasi darbam ar jauniešiem "Drosme runāt".

Jauniešu mājā mācīsies gatavot veselīgos kokteiļus (1)

BIRKAS:
Dzīvības koks , Jauniešu māja , meistardarbnīca , Ilze Vainovska , veselīga pārtika

23.novembrī pulksten 15 Jauniešu mājā onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa aicina ikvienu  uz veselīgo smūtiju un sulu kokteiļu pagatavošanas darbnīcu.

Jauniešu māja aicina uz radošās rakstniecības pasākumu

BIRKAS:
Jauniešu māja , Linda Skranda

Otrdien, 20.novembrī, no pulksten 18 līdz 20 Liepājas Jauniešu mājas Mūzikas telpā Linda Skranda aicina interesentus uz radošās rakstniecības pasākumu "Rakstīt rakstīt".

"Proti un Dari" aicina uz neformālo spēļu vakaru

BIRKAS:
Jauniešu māja , Kristīne Jonova

Trešdien, 14.novembrī, no pulksten 16 līdz 18 Liepājas Jauniešu mājā projekta "Proti un Dari" mentore Kristīne Jonova Latvijas simtgades priekšvakarā aicina jauniešus uz neformālo spēļu vakaru.

Jauniešu mājā notiks "Brain Games" spēļu testēšanu

BIRKAS:
Jauniešu māja , galda spēles , studentu padome

Sestdien, 27.oktobrī, Liepājas Jauniešu māja, Kungu ielā 24 sadarbībā ar spēļu veikalu "Brain Games" un LiepU Studentu padomi aicina jauniešus uz galda spēļu pēcpusdienu.

Jauniešu mājā notiks radošās rakstniecības pasākums

BIRKAS:
Linda Skranda , dzeja , literatūra , Jauniešu māja

Ceturtdien, 25.oktobrī, no pulksten 14 līdz 16 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, literāte Linda Skranda aicina interesentus uz radošās rakstniecības pasākumu "Rakstīt rakstīt".

Jauniešu mājā stāstīs par brīvprātīgā pieredzi Krievijā

BIRKAS:
Jauniešu māja , brīvprātīgie , Erasmus , Alise Akmentiņa , Krievija

Sestdien, 20.oktobrī, pulksten 17 Bērnu un jaunatnes centra Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, visi interesenti aicināti uz Alises Akmentiņas pieredzes stāsta vakaru "Чаю будешь?" ("Tēju dzersi?").

Jauniešu māja aicina uz kaligrāfijas nodarbībām

BIRKAS:
Jauniešu māja , kaligrāfija

Liepājas Jauniešu māja, Kungu ielā 24, aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem pievienoties Kaligrāfijas nodarbībām, kas notiek divas reizes nedēļā.

Jauniešu mājā uzsāks debašu un publiskās runas nodarbības

BIRKAS:
Jauniešu māja , debates , Viktors Musijenko

Ar 5.oktobri Liepājas Bērnu un jaunatnes centra Jauniešu mājā tiks uzsāktas debašu un publiskās runas nodarbības jauniešiem pasniedzēja Viktora Musijenko vadībā.

Jauniešu mājā notiks saruna par realitāti attiecībās

BIRKAS:
Jauniešu māja , diskusija

11. septembrī pulksten 18 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā "Jauniešu māja" jaunieši vecumā no 16 līdz 20 gadiem aicināti uz "Real Talk: Relationship Realities".

Apmaiņas projektā jaunieši mācās darot

BIRKAS:
Erasmus , Jauniešu māja , Monta Norkuse

No 24. līdz 30.jūlijam Liepājā, viesu mājā "Ērgļi" pulcējās ap 30 jauniešu no piecām valstīm, lai īstenotu jauniešu apmaiņas projektu "Your Health, Your Wealth".