Jauniešu māja aicina uz radošās rakstniecības pasākumu

BIRKAS:
Jauniešu māja , Linda Skranda

Otrdien, 20.novembrī, no pulksten 18 līdz 20 Liepājas Jauniešu mājas Mūzikas telpā Linda Skranda aicina interesentus uz radošās rakstniecības pasākumu "Rakstīt rakstīt".

"Proti un Dari" aicina uz neformālo spēļu vakaru

BIRKAS:
Jauniešu māja , Kristīne Jonova

Trešdien, 14.novembrī, no pulksten 16 līdz 18 Liepājas Jauniešu mājā projekta "Proti un Dari" mentore Kristīne Jonova Latvijas simtgades priekšvakarā aicina jauniešus uz neformālo spēļu vakaru.

Jauniešu mājā notiks "Brain Games" spēļu testēšanu

BIRKAS:
Jauniešu māja , galda spēles , studentu padome

Sestdien, 27.oktobrī, Liepājas Jauniešu māja, Kungu ielā 24 sadarbībā ar spēļu veikalu "Brain Games" un LiepU Studentu padomi aicina jauniešus uz galda spēļu pēcpusdienu.

Jauniešu mājā notiks radošās rakstniecības pasākums

BIRKAS:
Linda Skranda , dzeja , literatūra , Jauniešu māja

Ceturtdien, 25.oktobrī, no pulksten 14 līdz 16 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, literāte Linda Skranda aicina interesentus uz radošās rakstniecības pasākumu "Rakstīt rakstīt".

Jauniešu mājā stāstīs par brīvprātīgā pieredzi Krievijā

BIRKAS:
Jauniešu māja , brīvprātīgie , Erasmus , Alise Akmentiņa , Krievija

Sestdien, 20.oktobrī, pulksten 17 Bērnu un jaunatnes centra Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, visi interesenti aicināti uz Alises Akmentiņas pieredzes stāsta vakaru "Чаю будешь?" ("Tēju dzersi?").

Jauniešu māja aicina uz kaligrāfijas nodarbībām

BIRKAS:
Jauniešu māja , kaligrāfija

Liepājas Jauniešu māja, Kungu ielā 24, aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem pievienoties Kaligrāfijas nodarbībām, kas notiek divas reizes nedēļā.

Jauniešu mājā uzsāks debašu un publiskās runas nodarbības

BIRKAS:
Jauniešu māja , debates , Viktors Musijenko

Ar 5.oktobri Liepājas Bērnu un jaunatnes centra Jauniešu mājā tiks uzsāktas debašu un publiskās runas nodarbības jauniešiem pasniedzēja Viktora Musijenko vadībā.

Jauniešu mājā notiks saruna par realitāti attiecībās

BIRKAS:
Jauniešu māja , diskusija

11. septembrī pulksten 18 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā "Jauniešu māja" jaunieši vecumā no 16 līdz 20 gadiem aicināti uz "Real Talk: Relationship Realities".

Apmaiņas projektā jaunieši mācās darot

BIRKAS:
Erasmus , Jauniešu māja , Monta Norkuse

No 24. līdz 30.jūlijam Liepājā, viesu mājā "Ērgļi" pulcējās ap 30 jauniešu no piecām valstīm, lai īstenotu jauniešu apmaiņas projektu "Your Health, Your Wealth".

Notiks veģetāro burgeru pagatavošanas meistarklase (1)

BIRKAS:
Jauniešu māja , meistarklase

Sestdien, 14.jūlijā, no pulksten 16 līdz 18 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24 (ieeja no Bāriņu ielas), interesenti varēs apgūt veģetāro burgeru pagatavošanas noslēpumus.

Liepājā aizvadīta jauno mediķu nometne (2)

BIRKAS:
Jauniešu māja , veselības aprūpe , RSU , māsu skola

15.jūnijā ar ziediem, sirsnīgiem vārdiem un gandarījumu par labi padarītu darbu noslēdzās "Jauno mediķu nometne" Liepājas un citu pilsētu  10.–12.klašu skolēniem.

Jau šo sestdien notiks jauniešu festivāls

BIRKAS:
Jauniešu māja , festivāls

Sestdien, 26.maijā, no pulksten 19 līdz 22.30 Kūrmājas prospekta galā notiks jauniešu festivāls, kas norisināsies ģimenes svētku "Mēs esam Liepāja" ietvaros.  Ieeja pasākumā bez maksas.

Iespēja apmeklēt Mērnas Kleitonas meistarklasi

BIRKAS:
Jauniešu māja , meistarklase , koncerts , LOC

Jauniešu māja sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā 16.maijā pulksten 16 piedāvā muzikālu meistarklasi ar Mērnas Kleitonas džeza kvintetu ("Myrna Clayton Experience") no Atlantas, ASV.

Jauniešu māja aicina sestdien atzīmēt Eiropas dienu

BIRKAS:
Jauniešu māja

Sestdien, 12.maijā, no pulksten 14 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, programmas "Erasmus+" brīvprātīgā no Vācijas Emma aicina jauniešus atzīmēt Eiropas dienu.

Aicina piedalīties "Jauno mediķu nometnē"

BIRKAS:
Jauniešu māja , nometne , RSU

No 11. līdz 15.jūnijam Jauniešu māja sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāli 10.-12.klašu skolēniem organizē slēgtu dienas nometni "Jauno mediķu nometne".

Var piedalīties jauniešu apmaiņas projektā

BIRKAS:
Jauniešu māja , Erasmus

No 23. līdz 31.jūlijam viesu namā "Ērgļi" norisināsies starptautisks jauniešu apmaiņas projekts "Your Health, Your Wealth" ("Tava veselība, Tava labklājība"), ko organizē Jauniešu māja.

Liepājas jaunieši iedvesmo lēmumu pieņēmējus

BIRKAS:
Jauniešu māja , diskusija , Dome

Liepājas domē aizvadīts Jauniešu mājas organizēts diskusiju pasākums "Kafija ar politiķiem", kur pie viena galda satikās jaunieši un deputāti, lēmumu pieņēmēji un pašvaldības iestāžu vadītāji.

Trešdien domē notiks pasākums "Kafija ar politiķiem" (4)

BIRKAS:
Dome , Jauniešu māja , diskusija , Kafija ar politiķiem

Trešdien, 25.aprīlī, no pulksten 13 līdz 17 Liepājas domes Lielajā zālē, Rožu ielā 6,  notiks Jauniešu mājas organizētais diskusiju pasākums "Kafija ar politiķiem".

Jauniešu mājā notiks spēļu vakars "English Game Night"

BIRKAS:
Jauniešu māja , Erasmus

Piektdien, 20.aprīlī, no pulksten 17 Jauniešu mājā interesenti vecumā no 13 līdz 25 gadiem aicināti uz spēļu vakaru "English Game Night", kurā izspēlēs dažādas spēles angļu valodā.

Jauniešu mājā uzsāk kaligrāfijas nodarbības

BIRKAS:
Jauniešu māja , kaligrāfija , Madara Medne

Ar 13.aprīli Jauniešu māja, Kungu ielā 24, aicina jauniešus no 13 līdz 25 gadiem uz kaligrāfijas nodarbībām, pie pasniedzējas Madaras Mednes apgūt rūpību un pacietību, izkopjot savu rokrakstu.

Aicina pieteikties brīvprātīgos Baltijas kājāmgājēju pārgājienā

BIRKAS:
pārgājiens , brīvprātīgie , Jauniešu māja

Pārgājienu organizācija "Trenk Turas" sadarbībā ar Liepājas Jauniešu māja izziņo brīvprātīgo komandas atlasi lielākajā Baltijas kājāmgājēju pārgājienā Coastline Trek, kas notiks 12.maijā.

Jauniešu mājā notiks pasākums par burāšanu (1)

BIRKAS:
Jauniešu māja , ceļojums , jahta

Trešdien, 11.aprīlī, pulksten 17 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja”, Kungu ielā 24 visi interesenti aicināti uz stāstu vakaru un radošo darbnīcu.

Sestdien Jauniešu mājā būs atvērto durvju diena

BIRKAS:
Jauniešu māja , atvērto durvju diena

Sestdien, 24.martā, no pulksten 14 līdz 19 Liepājas Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā "Jauniešu māja" tiek atvērtas durvis ik vienam jaunietim un vecākam.

Aicina piedalīties projektu konkursā "Iesaisties Kurzemē!"

BIRKAS:
NVO , projekti , Jauniešu māja

Kurzemes NVO atbalsta centrs līdz 30.martam no Kurzemes biedrībām un nodibinājumiem pieņem projektu pieteikumus konkursā "Iesaisties Kurzemē!".

Aicina pieteikties brīvprātīgā darba projektam Portugālē

BIRKAS:
Erasmus , brīvprātīgie , Jauniešu māja

Nevalstiskā organizācija "GAIAC" Portugālē sadarbībā ar Liepājas Jauniešu māju aicina pieteikties jauniešus laika posmā no aprīļa līdz oktobrim veikt brīvprātīgo darbu Portugālē.

Jauniešu mājā taps vēl nebijušas pasta aploksnes

BIRKAS:
Jauniešu māja , radošās darbnīcas

Piektdien, 9.februārī, no pulksten 16 līdz 18 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā "Jauniešu māja", Kungu ielā 24, brīvprātīgā Emma no Vācijas aicina visus uz pārstrādes darbnīcu.

Jauniešu mājā notiks pasākums par "Erasmus+" iespējām

BIRKAS:
seminārs , Jauniešu māja , Erasmus

Otrdien, 6.februārī, no pulksten 16.30 līdz 18 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24 sadarbībā ar biedrību "Radi Vidi Pats" notiks informatīvs pasākums "Kas tas ir – Erasmus+?".

Jauniešu māja aicina uz meistarklasi "Drosme runāt" (1)

BIRKAS:
Jauniešu māja , centrs Marta , meistarklase

Otrdien, 23.janvārī, no pulksten 11 līdz 17 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, sadarbībā ar resursu centru "Marta" norisināsies meistarklase "Drosme runāt".

Varēs diskutēt par tehnoloģiju mijiedarbību ar mākslu

BIRKAS:
muzejs , diskusija , Jauniešu māja , Madars Markus-Narvils

Sestdien, 13.janvārī, pulksten 14 Liepājas muzejā notiks interaktīvās izstādes "Mans pilsētas portrets" noslēguma diskusija par mūsdienu tehnoloģiju mijiedarbību ar mākslu.

Jauniešu māja aicina uz filmu "Mask You Live In"

BIRKAS:
kino , Jauniešu māja , centrs Marta , BJC

19.decembrī pulksten 18 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24 jaunieši un citi interesenti aicināti uz dokumentālo filmu "Mask You Live In" ("Maska, kurā tu dzīvo").