Ieradies jaunais patruļkuģis "Cēsis" (2)

BIRKAS:
Jūras spēki , flote , kuģis Cēsis

10.martā Liepājā no Vācijas ieradies un pie "Virsaiša" sāniem pietauvojies jaunuzbūvētais Latvijas Jūras spēku patruļkuģis "Cēsis".

Atkārtoti izsolīs kuģi "Pērkons"

BIRKAS:
Jūras spēki , izsole

 "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) atkārtoti izsolīs kuģi "A-18" ("Pērkons"), kas atrodas Liepājā, liecina sludinājums laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Militārie ūdenslīdēji turpina pienākumu pildīšanu arī bargās ziemās (galerija,video) (2)

BIRKAS:
Karosta , Ūdenslīdēju skola , Jūras spēki , video

14. februārī Karostā bija iespējams novērot, kā pie Jūras spēku ūdenslīdēju centra notiek militāro ūdenslīdēju nodarbības, neskatoties, ka jūras krastā bija spēcīgs un dzestrs vējš.

Izsolīs vēl vienu Jūras spēku kuģi (1)

BIRKAS:
izsole , Bulta , Jūras spēki , Roņu 2

Aizsardzības ministrs Artis Pabriks ar pavēli uzdevis atsavināt trīs vecos patruļkuģus, kuri ir nolietoti. Viens no tiem atrodas Liepājā.

Izsolē pārdots patruļkuģis "Bulta"

BIRKAS:
Bulta , flote , Jūras spēki , izsole

Izsolē par 18 600 latiem pārdots viens no diviem piedāvātajiem Latvijas Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku kuģiem - "Bulta".

Jūras spēki atbrīvojas no veciem kara kuģiem

BIRKAS:
Jūras spēki

"Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) 19.janvārī rīkos kuģa "Pērkons" izsoli, liecina sludinājums "Latvijas Vēstnesī". Kuģa "A-18" ("Pērkons") izsoles sākuma cena ir 28,6 tūkstoši latu, tostarp pievienotās vērtības nodoklis.

"Virsaitis" jau astoto gadu Latvijas ūdeņu sardzē

BIRKAS:
Jūras spēki , Virsaitis , video

2003. gadā Latvija no Norvēģijas ieguva 65 metrus garo "Vidar" klases mīnu licēju "Vale" N- 53, ko pārsauca par A- 53 "Virsaitis", turpinot tradīcijas, kad kara kuģu vārdu manto, jo līdz 1940. gada okupācijai "Virsaiša" vārdu arī nesa Kara flotes flagmanis.

Šodien var apskatīt militāros kuģus

BIRKAS:
Virsaitis , Jūras spēki

Piektdien Nacionālie bruņotie spēki (NBS) aicina ikvienu interesentu Liepājā un Rīgā aplūkot militāros kuģus – A-53 "Virsaitis" un P-05 "Skrunda", kā arī tikties ar kuģu komandieriem un apkalpi, informē NBS.

Svin Mācību centra un Ūdenslīdēju skolas gadadienas (galerija, video) (5)

BIRKAS:
Jūras spēki , Ūdenslīdēju skola , jubileja , video

Piektdien, 7.oktobrī, Liepājā svinīgi atzīmēja Jūras spēku mācību centra 20.gadadienu un Ūdenslīdēju skolas desmito gadadienu.