Dalībnieki var pieteikties laivu un kuģu parādei Jūras svētkos

BIRKAS:
Jūras svētki

Jūras un ezera transporta līdzekļu īpašnieki aicināti sapost savus kuģīšus un laivas un Jūras svētku ietvaros doties "Laivu un kuģu parādē", kas noritēs tirdzniecības kanālā 13.jūlijā pulksten 17.

Atklāta pieteikšanās tirdzniecībai "Kurzemes gadatirgū"

BIRKAS:
Jūras svētki , gadatirgus , promenāde , Kultūras pārvalde

Sestdien, 13.jūlijā, Liepājā notiks tradicionālie Jūras svētki, kuru ietvaros promenādē plānots "Kurzemes gadatirgus". Tirgotāji aicināti pieteikties dalībai 17.jūnija pulksten 10.

Jūras svētku galvenais vadmotīvs būs "Pūt, vējiņi!" (2)

BIRKAS:
Jūras svētki , Kultūras pārvalde , promenāde

Sestdien, 13.jūlijā, plānoto Jūras svētku galvenais vadmotīvs būs latviešu tautasdziesma "Pūt, vējiņi!" pasākuma koncepcija tiks balstīta uz trīs atslēgas vārdiem – vējš, jūra un Kurzeme.

Godinās bojāgājušos zvejniekus un jūrniekus (1)

BIRKAS:
Jūras svētki

Jūras svētkos Liepājas promenādē sestdien, 14.jūlijā, pulksten 11, godinot bojāgājušos zvejniekus un jūrniekus, līdz ar kuģa tifonu skaņām sāksies piemiņas brīdis.

Aicina iedzīvotājus apskatīt Jūras spēku kuģus

BIRKAS:
flote , Jūras svētki , Virsaitis , Visvaldis

Sestdien, 14.jūlijā, Jūras svētku laikā iedzīvotājiem apskatei būs pieejami Jūras spēku kuģi Liepājā, Ventspilī, Rojā un Mērsragā, informē Aizsardzības ministrija.

Jūras svētku laikā būs satiksmes ierobežojumi

BIRKAS:
satiksme , Jūras svētki

Sestdien, 14. jūlijā Liepājas promenādē, pie koncertzāles "Lielais dzintars", Juliannas pagalmā, Vecā Ostmala 54 laukumā pie Muitas mājas norisināsies Jūras svētki.

Jūras svētkos būs arī netradicionālās spēles

BIRKAS:
Jūras svētki

Jūras svētki Liepājā tuvojas un 14. jūlijā Kapteinis Banga būs sagatavojis apmeklētājiem dažādus uzdevumus, kuros ikviens varēs pārbaudīt savus spēkus un izturību.

Jūras svētkos darbosies Veselības izziņas telts (1)

BIRKAS:
Jūras svētki , veselības aprūpe , veselības telts , Muitas māja

Lai sniegtu iespēju bez maksas veikt sirds veselības riska faktoru mērījumus, Liepājas pašvaldība 14. jūlijā, Jūras svētkos piedāvās iespēju izmantot Veselības izziņas telts pakalpojumus.

Jūras svētkos bērnu programma ar īpašiem pārsteigumiem

BIRKAS:
Jūras svētki , Beztemata , promenāde

Jūras svētkos Liepājā, kuri norisināsies 14. jūlijā, ģimenēm un bērniem šogad sagatavota plaša un daudzveidīga aktivitāšu programma, informē Kultūras pārvalde.

Sācies tradicionālais plenērs "Liepājas marīna"

BIRKAS:
plenērs , Vecā ostmala 53 , Jūras svētki , Jūrniecības koledža

Pirmdien 9. jūlijā darbu sāka 23. starptautikais gleznotāju un zīmētāju plenērs "Liepājas marīna 18". Plenērā piedalīsies 33 mākslinieki no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Lietuvas.

Jūras svētkos Juliannas pagalmā būs ielu teātra mākslinieki

BIRKAS:
Jūras svētki , ielu teātris , Juliannas pagalms , promenāde

Sestdien, 14.jūlijā, no pulksten 12.30 Juliannas pagalmā ikviens interesents aicināts baudīt krāšņus priekšnesumus uz Jūras svētku "Kumēdiņu skatuves".

Jūras svētkos notiks seno koka laivu meistardarbnīca

BIRKAS:
Jūras svētki , meistardarbnīca , koncerts

14.jūlijā Liepājā notiks Jūras svētki ar zināmiem mūziķiem, plašu bērnu programmu, Rīgas improvizācijas teātri un apvienību "Spiediens", netradicionālām sporta spēlēm, svētku tirgu u.c. 

Apmeklētājus priecēs pašmāju poproka apvienība

Jūras svētkos Liepājā būs plaša mūziķu daudzveidība

BIRKAS:
Jūras svētki , koncerts , promenāde

Sestdien, 14.jūlijā, no pulksten 11 promenādē norisināsies Jūras svētki, kuri šogad priecēs apmeklētājus ar plašu mūziķu klāstu, informē Liepājas Kultūras pārvalde.

Jūras svētki šovasar ar plašu un daudzveidīgu programmu

BIRKAS:
Jūras svētki

Šogad Jūras svētki notiks 14.jūlijā no pulksten 11 līdz 19 ar daudzveidīgu un plašu programmu, kur visas dienas garumā būs pieejamas vairākas skatuves un aktivitātes.

Jūras svētkos notiks kuršu vikingu liellaivu sacensības

BIRKAS:
Jūras svētki , Kultūras pārvalde , kanāls , Grobiņa , jahtu centrs

Jūras svētku laikā trešo reizi norisināsies pasākums "Jūrasbraucēju kuršu vikingu liellaivu sacensības", aģentūru LETA informēja Liepājas Kultūras pārvaldes pārstāve Dita Dzene.

Tirgotāji var jau pieteikties gaidāmajiem Jūras svētkiem (5)

BIRKAS:
Jūras svētki , gadatirgus

14.jūlijā Liepājā notiks jau par tradīciju kļuvušie Jūras svētki, kā ietvaros Liepājas Kultūras pārvalde organizē svētku tirgu. Vietējie tirgotāji un amatnieki aicināti pieteikt dalību līdz 15. jūnijam.

Jūras svētki nosvinēti krāšņi un daudzveidīgi (6)

BIRKAS:
Jūras svētki , promenāde , plenērs

Neskatoties uz lietainajiem laika apstākļiem, sestdien promenādē un tās apkārtnē krāšņi un daudzveidīgi tika nosvinēti tradicionālie Jūras svētki, kas pulcēja apmēklētāju tūkstošus.

Klāt Jūras svētki. Noteikti satiksmes ierobežojumi

BIRKAS:
Jūras svētki , satiksme

Sestdien, 8.jūlijā, no pulksten 11 promenādē notiek Jūras svētki. Rūpējoties par  drošu norisi, ir noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi promenādē un tai pietuvinātā teritorijā.

Svētkos būs iespēja apskatīt militāros kuģus

BIRKAS:
flote , Jūras svētki , kuģis Visvaldis , kuģis Viesturs

Sestdien, 8.jūlijā, visā Latvijā tiek atzīmēti Jūras un Zvejnieku svētki. Šajā laikā Jūras spēku flotiles Mīnu kuģu un Patruļkuģu eskadras kuģi būs atvērti apskatei.

Aicina godināt bojā gājušos zvejniekus un jūrniekus

BIRKAS:
Jūras svētki

Jūras svētkos Liepājas promenādē 8.jūlijā pulksten 11, godinot bojā gājušos zvejniekus un jūrniekus, līdz ar kuģa tifonu skaņām sāksies piemiņas brīdis.

Jūras svētkos būs ko darīt arī bērniem un aktīvajiem

BIRKAS:
Jūras svētki , sacensības , Carnival Youth

8.jūlijā, Jūras svētku organizatori pasākuma apmeklētājiem sagatavojuši plašu izklaides programmu arī bērniem un aktīvās dzīves piekritējiem.

Jūras svētku laikā varēs laimēt lidojumu 2 personām (1)

BIRKAS:
airBaltic , Jūras svētki

8.jūlijā Liepājas promenādē norisināsies Jūras svētki, kuri šogad Liepājā izskalos gan muzikālus pārsteigumus, gan sportiskas aktivitātes, gan īpašus atbalstītāju sagatavotus dārgumus.

Jūras svētkos visus pārsteigs ielu teātru mākslinieki

BIRKAS:
Jūras svētki , ielu teātris , promenāde

Sestdien, 8.jūlijā, no pulksten 12.30 promenādē paralēli Jūras svētku programmai ikviens aicināts baudīt ielu teātru mākslinieku priekšnesumus uz Jūras svētku "Promenādes skatuves".

Aicina pieteikties kuršu vikingu liellaivu sacensībām

BIRKAS:
kuršu vikingi , Jūras svētki , kanāls , jahtu centrs

Lai godātu Liepājas kā jūras un ostas pilsētas vēsturi un tradīcijas, 8.jūlijā Jūras svētku laikā jau otro gadu rīkos "Jūrasbraucēju Kuršu Vikingu liellaivu sacensības".

Šovasar liepājnieki aicināti uz vairākiem lieliem pasākumiem (1)

BIRKAS:
festivāls , Jūras svētki , Summer Sound , Mākslas forums , Liepājas vasara , Rockin'Liepāja

2017.gada vasaras sezonā plānoti vairāki vērienīgi un nozīmīgi pasākumi, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Aicina tirgotājus pieteikties Jūras svētkiem

BIRKAS:
Jūras svētki , gadatirgus , Kultūras pārvalde

8. jūlijā Liepājā norisināsies Jūras svētki, to ietvaros Liepājas Kultūras pārvalde organizē svētku tirgu. Tirgotāji un amatnieki aicināti pieteiktie līdz šī gada 9.jūnijam.

Svētku noslēguma koncertā uzstājās arī Aminata.

Jūras svētki pulcēja vairāk nekā 20 000 apmeklētāju (2)

BIRKAS:
Jūras svētki , Kultūras pārvalde , promenāde

Sestdien Liepājas promenādē norisinājās Jūras svētki, kas šogad pulcināja ievērojamu apmeklētāju skaitu no visas Latvijas. Pēc aptuvenām aplēsēm tie bija vairāk kā 20 tūkstoši cilvēki.

Liepājā viesojas Neptūns ar svītu, sākušies Jūras svētki (1)

BIRKAS:
Jūras svētki , promenāde , izstāde , koncerts , plenērs

9.jūlijā Vecās ostmalas promenādē norisinās Jūras svētki, kas šogad piedāvā deviņus spēcīgus, aizraujošus un krāšņus viļņus, deviņas aktivitātes.

Jūras svētkos noslēdzas plenērs "Liepājas marīna 16"

BIRKAS:
plenērs , Jūras svētki , izstāde , Aivars Kleins , galerija Klints

Sestdien, 9. jūlijā no pulksten 12 līdz 17 Vecās ostmalas promenādes sākumā pie Tramvaja tilta Aivars Kleins aicina uz plenēra "Liepājas marīna 16" noslēguma izstādi.

Jūras svētku laikā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi (1)

BIRKAS:
Jūras svētki , promenāde , satiksme

Šo sestdien, 9.jūlijā no pulksten 11 Liepājas promenādē norisināsies Jūras svētki. Rūpējoties par  pasākuma drošu norisi, ir noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi.