Jūrniecības koledža pirmo reizi piedalās Eiropas Valodu dienā

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , ES , Eiropas valodu diena , Irina Pahomova , Olga Šumiļina

Liepājas Jūrniecības koledžā pirmo reizi notiek Eiropas Valodu dienai veltīts pasākums – valodām veltīta plakātu izstāde, kurā ar saviem darbiem varēja piedalīties visu kursu pārstāvji.

Jūrniecības koledžā atklātas jaunās mācību laboratorijas (3)

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , modernizācija , ES

Liepājas Jūrniecības koledžā svinīgi atklāta jaunā Navigācijas, manevrēšanas un mašīntelpas vadības laboratorija un dīzeļdzinēja mašīntelpas simulatora četras darba vietas.

Sācies tradicionālais plenērs "Liepājas marīna"

BIRKAS:
plenērs , Vecā ostmala 53 , Jūras svētki , Jūrniecības koledža

Pirmdien 9. jūlijā darbu sāka 23. starptautikais gleznotāju un zīmētāju plenērs "Liepājas marīna 18". Plenērā piedalīsies 33 mākslinieki no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Lietuvas.

Absolventi Liepājā priekšroku dod LU, RTU un LiepU (1)

BIRKAS:
LiepU , izglītība , Izglītības pārvalde , Jūrniecības koledža , tehnikums

Šobrīd Liepājas vidusskolu absolventi ir savas lielās izvēles priekšā, jo turpinās dokumentu iesniegšana augstskolās, informē Liepājas Izglītības pārvalde.

Turpinās sadarbību ar Šanhajas Jūrniecības Universitāti

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , Vladimirs Dreimanis , Erasmus , projekts , Ķīna

Liepājas Jūrniecības koledžas direktors Vladimirs Dreimanis un vadošā projektu speciāliste Jekaterina Zalomova atgreizušies no Ķīnas, kur viesojās Šanhajas Jūrniecības Universitātē.

Muzejs saņēmis dāvinājumu par Liepājas jūrskolas vēsturi (2)

BIRKAS:
muzejs , Jūrniecības koledža , Staņislavs Geršovičs , Ludmila Geršoviča , Ņina Adolfi , Olga Skorobogatova , dāvinājums

Liepājas muzejs saņēmis vairākas vērtīgas liecības par Liepājas jūrniecības koledžas vēsturi, kas atspoguļo padomju periodu, kad šī mācību iestāde bija pazīstama kā Liepājas jūrskola.

Liepājas Jūrniecības koledža aicina uz Atvērto durvju dienu

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , atvērto durvju diena , Erasmus

20.aprīlī pulksten 12 interesenti aicināti apmeklēt Liepājas Jūrniecības koledžu, lai Atvērto durvju dienā iepazītu skolu un saņemtu atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Jūrniecības koledžai piegādātas jaunas mācību iekārtas

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , ES

Īstenojot projektu par mācību vides uzlabošana, koledžā iegādātas mūsdienīgas iekārtas un to aprīkojums, kas paredzēts topošo mehāniķu apmācībām.

Topošās loģistikas speciālistes Jana Makarova (no kreisās), Oļesja Baumane, Karīna Kokovihina, Baiba Strazdiņa un Alise Zube ir apmierinātas ar praksē iegūtām zināšanām un pieredzi.

Topošie loģistikas speciālisti atgriezušies no prakses Maltā (2)

BIRKAS:
prakse , Jūrniecības koledža , Erasmus

Izmantojot "Erasmus+" projekta "Studentu un LJK darbinieku mobilitāte” sniegtās iespējas, vairāki Liepājas Jūrniecības koledžas studenti praktizējās Maltā.

Profesori no Ķīnas apmāca topošos jūrniekus

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , vizīte

Liepājas Jūrniecības koledžā pagājušā gada nogalē viesojās Ķīnas Šanhajas Jūrniecības Universitātes, Navigācijas un Inženiertehniskas fakultātes profesori.

Benita Laumane

Piešķir Atzinības krusta IV šķiru un ieceļ par ordeņa virsniekiem (1)

BIRKAS:
LiepU , Jūrniecības koledža , apbalvojumi , Eduards Raits , Benita Laumane

Ordeņu kapituls 20.oktobrī nolēma par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā piešķirt Viestura ordeni un Atzinības krustu vairākām militārpersonām un izglītības darbiniekiem.

Ezermalas ielā plānotais Baltijas pētniecības un pieredzes apmaiņas centrs

Izstrādās lokālplānojumu Ezermalas ielas uzlabošanai (8)

BIRKAS:
detālplānojums , Zirgu sala , Jūrniecības koledža , Būvvalde , Ezermalas 2a

Ar pašvaldības lēmumu tiks izstrādāts lokālplānojums, lai uzlabotu un attīstītu Ezermalas ielu starp Jauno ostmalu un Zirgu salu.

Koledža nesteidz atmaksāt Rīgas brīvostas ziedojumus (4)

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , remonts , tiesa , ziedojums

Iekams nav stājies spēkā tiesas spriedums par nelikumīgu ziedojumus un prēmiju izmaksu, Liepājas Jūrniecības koledža nav pieņēmusi nekādus lēmumus par saņemto ziedojumu atmaksu.

Jūrniecības koledža gatavojas uzsākt jauno mācību gadu

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , Vladimirs Dreimanis

Liepājas Jūrniecības koledžā drīz sāksies mācību gads. Šogad mācību iestādes lielajā zālē gan koledžas, gan Jūrskolas pirmo kursu audzēkņi uz svinīgo pasākumu pulcēsies 4.septembrī.

Jūrniecības koledžas otro stāvu atjaunos "Ekovalis Latvija"

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , iepirkums , remonts , Ekovalis Latvija

Noslēdzoties iepirkumam, zināms, ka līguma slēgšanas tiesības par Jūrniecības koledžas vecā mācību korpusa ēkas 2.stāva vienkāršotu atjaunošanu ieguvis "Ekovalis Latvija".

Jūrniecības koledžas telpas kops par 117 146 eiro (1)

BIRKAS:
iepirkums , Jūrniecības koledža , SOL Baltics OU Latvijas filiāle , Impel Serviks , Sorbus serviss , PURITAS , uzkopšana

Noslēdzoties iepirkuma konkursam zināms, ka Jūrniecības koledžas telpu un pieguļošās teritorijas uzkopšanas pakalpojumus sniegs SIA "Puritas" par 117 146,10 eiro.

Atjaunos Jūrniecības koledžas vecā korpusa otro stāvu (1)

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , iepirkums , rekonstrukcija , ES

Jūrniecības koledža izsludinājusi iepirkuma konkursu par vecā korpusa otrā stāva vienkāršotu atjaunošanu un pretendenti tiek aicināti iesniegt savu piedāvājumus.

Koledžā rekonstruēs topošo mehāniķu darbnīcas

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , ES , Jekaterina Zalomova

Jūrniecības koledža sākusi tā dēvētās STEM jeb zinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātnes, matemātikas izglītības programmu modernizācijas un attīstības projektu.

Liepājas Jūrniecības koledžā izlaidumu laiks (1)

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , izlaidums

Vakar un šodien Jūrniecības koledžā valda svētku noskaņa. 29. jūnijā diplomus par 1.līmeņa augstāko profesionālo izglītību un profesionālo kvalifikāciju saņēma 61 absolvents.

Aivars Kleins plenērista darbā.

Ielās atkal būs sastopami mākslinieki pie molbertiem (11)

BIRKAS:
Aivars Kleins , plenērs , Jūrniecības koledža , Cietokšņa 2a , mākslas pasāža RADI , DG Termināls , SEZ , Kultūras pārvalde , Rietumkrasts

Jūlija sākumā Liepājā jau tradicionāli sarodas mākslinieki no tuvām un tālām vietām, lai piedalītos Aivara Kleina rīkotajā starptautiskajā plenērā "Liepājas marīna'17".

Apvienojas, lai uzlabotu mācību programmas

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , Jekaterina Zalomova

Liepājas Jūrniecības koledža noslēgusi vienošanos ar četrām mācību iestādēm no Lietuvas un Latvijas par Eiropas Reģionālās attīstības fonda sadarbības programmas īstenošanu.

Jūrniecības koledžā tiks izveidotas jaunas laboratorijas (2)

BIRKAS:
iepirkums , ES , Jūrniecības koledža , Liepājas celtnieks

Ir noslēdzies iepirkuma konkurss par navigācijas, manevrēšanas un dzinēja vadības laboratorijas telpu izbūvi Jūrniecības koledžas mācību ēkā.

Piektdien Liepājā viesosies izglītības ministrs Šadurskis

BIRKAS:
Kārlis Šadurskis , vizīte , konference , Jūrniecības koledža , Lielais Dzintars

Piektdien, 7.aprīlī, izglītības un zinātnes ministrs, profesors Kārlis Šadurskis dosies vizītē uz Liepāju, kur piedalīsies gadskārtējās izglītībai veltītās konferences "E-klase 2017" atklāšanā.

Kokus nozāģēt vēlas arī Jūrniecības koledža.

Kokus grib likvidēt gan zivrūpnieki, gan Jūrniecības koledža

BIRKAS:
koki , Apstādījumu uzraudzības komisija , Komunālā pārvalde , stadions Daugava , OC Liepāja , Turaidas 3 , Aisbergs V , Bāriņu 11 , Imantas 3 , Graudu 43 , Dzintaru 72 , Vaiņodes 43 , Vaiņodes 41 , Vaiņodes 39 , Vaiņodes 37 , Pērkones 1 , vecā ostmala , Fēniksa iela , Vītolu 4 , Uliha 5 , Jūrniecības koledža , Muitas 6/8 , E-Team , Brīvības 180

Piedāvājam iepazīties ar Apstādījumu uzraudzības komisijas 24.februāra sēdes lēmumiem. Protokola izrakstu sagatavoja domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Iecerētā pētniecības un pieredzes apmaiņas centra

Jūrniecības koledža Ezermalas 2a vēlas veidot mācību centru (7)

BIRKAS:
teritorijas plānojums , Ezermalas 2a , Jūrniecības koledža , Vladimirs Dreimanis , Attīstības komiteja , drošība , ezers

Deputāti 9.februārī Pilsētas attīstības komitejā vienbalsīgi atbalstīja Jūrniecības koledžas ideju veidot Baltijas pētniecības un pieredzes apmaiņas centru “Drošība uz ūdens”.

Topošiem jūrniekiem būs iespēja praktizēties Šanhajā

BIRKAS:
Erasmus , Jūrniecības koledža , Vladimirs Dreimanis , Jekaterina Zalomova

Liepājas Jūrniecības koledžas (LJK) direktors Vladimirs Dreimanis un projektu speciāliste Jekaterina Zalomova atgriezušies no Ķīnas, informē LJK preses pārstāve Indra Grase.

Koledžā "Erasmus" apmaiņa īstenota visos mācību virzienos

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , Erasmus

Liepājas Jūrniecības koledža (LJK) 2015./2016. mācību gadā aktīvi iesaistījusies "Erasmus+" programmā, informē LJK sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Izdots zinātnisks almanahs par kara kuģu attīstību

BIRKAS:
Andris Kūla , Vecliepājas rūķis , Jūrniecības koledža , vēsture , grāmata

Sestdien, 22.oktobrī, pulksten 12 bērnu bibliotēkā "Vecliepājas rūķis" notiks atvēršanas svētki zinātniskajam almanaham par kara kuģu attīstību antīkajā periodā un viduslaikos.

Pirms 140 gadiem dzimis kapteinis Jānis Smiltnieks

BIRKAS:
osta , grāmata liepājnieki , Jānis Smiltnieks , Jūrniecības koledža

Kā vēsta Liepājnieku biogrāfiskā vārdnīca, pirms 140 gadiem dzimis tālbraucējs kapteinis Jānis Smiltnieks. 1918.gadā dibinājis un līdz 1937.gadam vadījis Liepājas ostas valdi.

Jūrniecības koledža sāk atzīmēt savu 140 gadu jubileju

BIRKAS:
jubileja , Jūrniecības koledža

No 27. līdz 30.septembrim Liepājas Jūrniecības koledža (LJK) atzīmēs savas pastāvēšanas 140 gadadienu. Tā ir viena no vecākajām šāda veida mācību iestādēm Latvijā.