Birka: Kino Balle

28.februārī Liepājā būs speciāls filmas "Blakus" seanss (2)

BIRKAS:
Kino Balle , kino

Latvijas kinoteātros 1.martā sāks izrādīt režisores Alises Zariņas pilnmetrāžas filmu "Blakus". Dienu iepriekš, 28.februārī, pulksten 20, kinoteārtrī "Cinamon Balle" gaidāms speciāls seanss.

Filmas radošā grupa aicina uz tikšanos un īpašu seansu

BIRKAS:
Kino Balle , kino

Otrdien, 5.februārī, pulksten 17.30 Liepājā, kinoteātrī "Cinamon Balle" notiks Latvijas simtgades animācijas filmas "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi" īpašais seanss.

Arī Liepājā bez maksas varēs redzēt filmu "Homo Novus" (1)

BIRKAS:
kino , Kino Balle , Latvijai 100

Sveicot Latviju simtgadē, uzņēmums "Knauf" svētku priekšvakaru atzīmē ar īpašu iniciatīvu, sniedzot iespēju ikvienam apmeklēt filmu "Homo Novus" bez maksas.

Liepājā notiks Korejas filmu festivāls

BIRKAS:
kino , Kino Balle

22. un 23. novembrī Liepājā pirmo reizi notiks Korejas filmu festivāls, kura laikā tiks izrādītas trīs filmas, lai iepazīstinātu ar korejiešu kino, kā arī izceltu Korejas kultūras dziļumu un daudzveidību.

Atkal rādīs Manhetenas īsfilmu festivāla filmas

BIRKAS:
Kino Balle , Manhattan Short

No 1. līdz 7 oktobrim Latvijā pilsētās jau tradicionāli notiks Manhetenas īsfilmu kinofestivāls. Liepājā festivāla programmu varēs skatīt kinoteātrī "Kino Balle" trīs dienas – 4., 5 un 6. oktobrī.

Liepājnieki "Blēžus" un viņu radītājus uzņem labvēlīgi

BIRKAS:
kino , Kino Balle , pirmizrāde , Rasa Bugavičute , Sandis Pēcis

Komēdijas "Blēži" ceturtdienas, 7.jūnija, vakara seansa skatītājiem bija iespēja ne tikai redzēt jaunuzņemto kinodarbu, bet satikt arī režisoru un aktierus.

Liepājā notiks jaunās komēdijas "Blēži" īpašais seanss

BIRKAS:
kino , Kino Balle

Ceturtdien, 7.jūnijā, pulksten 19.45 Liepājā, kinoteātrī "Cinamon Balle" notiks īpašais atklātākās latviešu komēdijas "Blēži" seanss. Tā laikā skatītāji varēs satikt filmas radošo komandu un aktierus.

Simtgades filmu demonstrēs 100 novados, arī Liepājā (1)

BIRKAS:
kino , Atmoda , Kino Balle

Ceturtdien, 22.februārī, pirmizrādi piedzīvos pašmāju piedzīvojumu filma visu laiku bērniem "Paradīze 89". Šo simtgades filmu demonstrēs 100 Latvijas novados, arī Liepājā.

25.februārī Liepājā būs pirmizrāde filmai "Paradīze 89"

BIRKAS:
kino , Kino Balle , Kaspars Gods

Svētdien, 25.februārī, pulksten 18 "Kino Balle" notiks pirmizrāde pašmāju piedzīvojumu filmai visu laiku bērniem "Paradīze 89", informē komunikācijas konsultante Aleksa Spriņģe.

Vērienīgi svin komponista Ērika Ešenvalda jubileju Liepājā

BIRKAS:
koncerts , Lielais Dzintars , Ēriks Ešenvalds , kino , Kino Balle

1.decembrī pulksten 19 "Lielajā dzintarā" būs Valsts Akadēmiskā kora "Latvija" 75 gadu un komponista Ērika Ešenvalda 40 gadu jubilejas koncerts kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri.

Kadrs no īsfilmas

"Ballē" gaidāms festivāla filmas seanss un tikšanās ar režisoru

BIRKAS:
kino , Manhattan Short , Kino Balle

No 28.septembra līdz 8.oktobrim Latvijā notiks Manhetenas starptautiskais īsfilmu festivāls. Liepājā senss paredzēts piektdien, 29.septembrī, pulksten 19 kinoteātrī "Balle".

Kino "Balle" aicina uz vienīgo seansu filmai par Igiju Popu

BIRKAS:
Kino Balle , kino

Ceturtdien, 13.jūlijā, kinoteātris "Balle" aicina visus mūzikas cienītājus uz koncertfimu "American Valhalla" par leģendāros mūziķi Igiju Popu. Seansa sākums pulksten 19.

Ģimenes ar bērniem aicina uz Lieldienu kino seansiem

BIRKAS:
maznodrošinātie , Kino Balle , sociālais dienests

Sociālais dienests arī šogad uz Lieldienām sarūpējis svētku dāvanu bērniem – saldumu paciņas un ielūgumu uz filmu kino "Balle" ģimenēm, kurās aug četri un vairāk nepilngadīgi bērni.

"Kino Ballē" var noskatīties Latvijā uzņemtu filmu

BIRKAS:
Kino Balle , kino

Kinoteātrī "Kino Balle" tiek izrādīta Latvijā uzņemta filma par mīlestību, uzticēšanos un attiecībām "Tas, ko viņi neredz" ar Andri Keišu vienā no galvenajām lomām.

Aicina uz Lieldienu pasākumu ģimenes ar bērniem

BIRKAS:
sociālais dienests , Lieldienas , Kino Balle

Sociālais dienests arī šogad uz Lieldienām sarūpējis svētku dāvanu bērniem – saldumu paciņas un ielūgumu uz filmu kino "Balle” ģimenēm, kurās aug četri un vairāk nepilngadīgi bērni.

"Svingeri" Liepājā izpelnās publikas aplausus (video) (11)

BIRKAS:
kino , Kino Balle , Rasa Bugavičute

Piektdien, 9.decembrī, kinoteātra "Balle" pārpildītajā zālē pirmizrādi Liepājā piedzīvoja režisora Andreja Ēka komēdija "Svingeri". Pēc filmas skatītāji tikās ar radošo grupu.

Režisors Ēķis un "Svingeru" komanda aicina uz pirmizrādi

BIRKAS:
kino , Kino Balle , Rasa Bugavičute , pirmizrāde

Piektdien, 9. decembrī, pulksten 19.30 kinoteātrī "Balle" būs pirmizrāde latviešu spēlfilmai "Svingeri", kā arī tikšanās ar filmas režisoru Andreju Ēķi un radošo komandu.

Rādīs dokumentālu filmu par leģendāro Niku Keivu

BIRKAS:
Kino Balle

Ceturtdien, 1.decembrī, pulksten 19 kinoteātris "Cinamon" Rīgā un kino "Balle" Liepājā piedāvā īpašu piedzīvojumu – Endrjū Dominika dokumentālo filmu "One More Time With Feeling" seansu.

Būs dokumentālās filmas seanss par Niku Keivu

BIRKAS:
Kino Balle

Ceturtdien, 1.decembrī, pulksten 19 kinoteātris "Cinamon" Rīgā un kino "Balle" Liepājā piedāvā īpašu piedzīvojumu – Endrjū Dominika dokumentālo filmu "One More Time With Feeling" seansu.

Skolu jaunatne apmeklē filmu "Melānijas hronika" (5)

BIRKAS:
kino , Kino Balle , represētie , Izglītības pārvalde , vēsture

Līdz 23. novembrim skolu jaunatnei no 9. līdz 12. klasei kinoteātrī "Balle" ar pašvaldības finansiālu atbalstu ir iespēja noskatīties Viestura Kairiša jauno spēlfilmu "Melānijas hronika".

"Cinamon Holdings" kino "Balle" sola investēt ap 100 000 eiro (6)

BIRKAS:
Cinamon Holding , Kino Balle , investīcijas

Igaunijas kompānija "Cinamon Holding", kas parakstījusi līgumu par Liepājas kinoteātra "Balle" iegādi, šī kinoteātra attīstībā plāno investēt ap 100 000 eiro, ziņo aģentūru LETA.

"Cinamon Holding" iegādājas kinoteātri "Balle" (7)

BIRKAS:
Kino Balle , Cinamon Holding

"Cinamon Holding" parakstījis līgumu par Liepājas kinoteātra "Balle" iegādi. Darījums ir daļa no "Cinamon Holding" izaugsmes stratēģijas, kas paredz paplašināt kinoteātru tīklu Baltijas valstīs.

Muzeju vērtē augstāk kā "Lielo dzintaru", kino apmeklē biežāk kā muzeju (9)

BIRKAS:
Dome , aptauja , pilsētvide , Kultūras pārvalde , muzejs , teātris , Lielais Dzintars , Latviešu biedrības nams , Kino Balle , LOC , Leļļu teātris , pētījums

Novērtējot dažādu dienestu un iestāžu darbu, aptaujātie liepājnieki vispozitīvāk vērtē ar kultūru un izklaidi saistītu iestāžu darbību, teikts "Latvijas faktu" veiktās aptaujas apkopojumā.

Notiks diskusija par Sventājas latviešu likteņiem

BIRKAS:
Daiga Straupeniece , Baltu vienības diena , Kino Balle , diskusija

Liepājā Baltu vienotības dienas laikā notiks diskusija par Sventājas latviešu likteņiem filmā "Vēju zeme", "Rietumu Radio" pastāstīja filoloģijas doktore Daiga Straupeniece.

Kino "Balle" ceturtdien atkal trakās dienas! (1)

BIRKAS:
Kino Balle

Ceturtdien, 22. septembrī, kinoteātris "Balle" aicina uz "Trakajām dienām", piedāvājot skatītājiem iespēju noskatīties filmas, sākot no 1,49 eiro.

Arī Liepājā būs redzamas īsfilmu festivāla filmas (1)

BIRKAS:
Manhattan Short , Kino Balle , kino

 2016.gada Manhetenas īsfilmu festivāla filmu skate Latvijā un pasaulē notiks no 23.septembra līdz 2. oktobrim. Liepājā vienīgais seanss būs "Kino Balle" 28.septembrī pulksten 20.30.

Var saņemt ieejas kartes uz Baltu vienības dienas aktivitātēm

BIRKAS:
Baltu vienības diena , kino , Kino Balle , koncerts

Atzīmējot Baltu vienības dienu Liepājā, Liepājas Kultūras pārvalde liepājniekiem un Liepājas viesiem piedāvā bez maksas apmeklēt divus kino seansus un noslēguma koncertu.

Petrs Geņušs un Ļuds Mockūns.

"Čurļoņa bērni" un kino seanss festivālā "Via Baltica" (1)

BIRKAS:
Via Baltica , Via Cultura , festivāls , koncerts , kino , Lielais Dzintars , Kino Balle

23. augustā, pulksten 16 kinoteātrī “Balle" uz bezmaksas seansu P.Krilova filmai "Uz spēles Latvija!", bet pulksten 19 "Lielā dzintara" kamerzālē uz koncertu "Jūra mežā" aicina festivāls "Via Baltica".

Kinoteātrī pirmo reizi notiks trakie nakts seansi (1)

BIRKAS:
Muzeju nakts , Kino Balle

Solidarizējoties ar starptautisko Muzeju nakti, sestdienas, 21.maija, vakarā kinoteātrī "Balle", Rožu laukumā 5/6, notiks akcija "Trakie nakts seansi" ar biļešu cenu 2,49 eiro.

Sestdien aicina uz bērnu rītu un dažādām aktivitātēm

BIRKAS:
Bērnu rīts , Kino Balle

Sestdien, 14.maijā, kinoteātris "Balle" aicina uz animācijas filmiņu "Dusmīgie putni" un piedalīšanos dažādās aktivitātēs kopā ar diviem ne tik dusmīgiem putniem.