"Kursas Putnos" būs Simtgades stāsti un dziesmas

BIRKAS:
koncerts , dzeja , Kursas putni , Arturs Nīmanis , biedrība Liepājnieki

Piektdien, 9.martā, pulksten 18 kultūrvietā "Kursas Putni" notiks Simtgades stāstu un dziesmu vakars kopā ar Daci Judinu un Arturu Nīmani, uz ko aicina biedrība "liepājnieki".

"Putnos" uzstāsies Kārlis Kazāks un notiks "Dzejas slams" (6)

BIRKAS:
Kursas putni , dzeja , koncerts

Šajā nedēļas nogalē, 16. un 17.februārī, kultūrvietā "Kursas Putni" notiks dziesminieka Kārļa Kazāka koncerts un jauno dzejnieku konkurss "Dzejas slams".

Vecajai "Kursas putnu" ligzdai jauns īpašnieks (4)

BIRKAS:
nekustamais īpašums , Attīstības komiteja , Brīvzemnieka 28 , Ķempes 34 , Slapjā 10 , Lauku 17A , Jaunliepājas namsaimnieks , Tējas istaba , Guntis Otaņķis , Kursas putni

Ar Pilsētas attīstības komitejas lēmumu pašvaldība atteikusies no pirmpirkuma tiesībām uz vairākiem nekustamajiem īpašumiem, tostarp ēku Friča Brīvzemnieka iela 28.

"Dzintara trio" piedāvā koncertu "Kursas putnos" (2)

BIRKAS:
koncerts , Kursas putni , Dzintars Beitāns

Sestdien, 10.februārī, pulksten 21 "Kursas putnos" būs salonmūzikas trio uzstāšanās ar vijolnieka Dzintara Beitāna, kontrabasista Gunta Kolerta un ģitārista Māra Kupča dalību.

"Kursas putnos" uzstāsies Toms Bokums un grupa "Cits kvartāls" (3)

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts , Movember Latvija , Aivars Grasis

Nedēļas nogalē, 2. un 3.februārī,  kultūrvietā "Kursas putni" uzstāsies mūziķis Toms Bokums un grupa "Cits Kvartāls", kā arī notiks "Movember Latvija" labdarības pasākums.

"Kursas Putnos" notiks kokteiļvakars ar Eduardu Švānu (1)

BIRKAS:
Kursas putni

Šonedēļ, 26. un 27.janvārī, kultūrvietā "Kursas Putni" gaidāms kokteiļvakars ar diskžokeju un TV seju Eduardu Švānu, kā arī Maira Brieža boksa cīņas translācija.

"Kursas putnos" Kākuļa koncerts un improvizācijas izrāde

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts , izrāde

Šajā nedēļas nogalē, 19. un 20.janvārī,  kultūrvietā "Kursas putni" gaidāms dziesminieka Ulda Kākuļa koncerts un improvizācijas teātra "Brīvais stils" izrāde "Pārpalikums".

Uldis Ozols

Atcerēsies barikādes ar Uldi Ozolu un Fēliksu Ķiģeli

BIRKAS:
Kursas putni , barikādes , koncerts , Fēlikss Ķiģelis , Uldis Ozols

Šajā nedēļas nogalē, 12. un 13.janvārī, kultūrvietā "Kursas Putni" notiks barikāžu atcerei veltīti koncerti, kā arī izskanēs barikāžu dalībnieku atmiņu stāsti un dzeja.

Dziesminieks Imants Daksis.

"Kursas putnos" koncertēs Imants Daksis un Kintija Alpe (1)

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts

Šajā nedēļas nogalē, 5.un 6.decembrī, kultūrvietā "Kursas putni" gaidāmi divi koncerti. Piektdien uzstāsies dziedātāja Kintija Alpe, bet sestdien dziesminieks Imants Daksis.

Dziesminiece Helēna Kozlova.

"Kursas putnos" kokteiļvakars, koncerts un svinības

BIRKAS:
koncerts , Kursas putni , Jaunais gads

Sestdien, 30.decembrī, pulksten 21, kultūrvietā "Kursas putni" uzstāsies pazīstamā dziesminiece Helēna Kozlova. Nedēļas nogalē "Kursas putnos" paredzēti arī citi pasākumi.

Uzstāsies Jorans Šteinhauers un "Ziemassvētnieki" (1)

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts , Jorans Šteinhauers , Guntis Veilands , Ziemassvētki

Šajā nedēļas nogalē kultūrvietā "Kursas Putni" paredzēti divi koncerti. Piektdien, plkst.21:00 uzstāsies Jorans Šteinhauers un apvienība "Ziemassvētnieki".

"Kursas Putnos" būs izrāde "Neizdevušies Ziemassvētki"

BIRKAS:
Kursas putni , Ziemassvētki , izrāde , Katrīna Pauliņa

Svētdien, 17.decembrī, pulksten 17 kultūrvietā "Kursas Putni" savu pirmizrādi piedzīvos režisores Katrīnas Pauliņas muzikālā izrāde "Neizdevušies Ziemassvētki".

Regeja apvienība

"Kursas putnos" būs Veita un Džārmuša vakars

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts

Nedēļas nogalē "Kursas putnos" gaidāmi divi pasākumi. Piektdien pulksten 22 notiks Toma Veita un Džima Džārmuša vakars, bet sestdien, pulksten 23 uzstāsies Horens Stalbe un "Riga Reggae".

Būs Austrasbērnu sadziedāšanās kultūrvietā "Kursas Putni"

BIRKAS:
koncerts , Kursas putni , Austra Pumpure , Austras biedrība

Gaiši pieminot un atzīmējot dziesminieces Austras Pumpures dzimšanas dienu 26. novembrī, Austrasbērni aicina uz sirsnīgu sadziedāšanos.

"Kursas Putnos" šonedēļ Evija Vēbere un "Transcendentālē"

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts

Piektdien, 24.novembrī, pulksten 22 kultūrvietā "Kursas Putni" uzstāsies dziedātāja Evija Vēbere, bet sestdien pulksten 22 paredzēts ritma grupas "Transcendentālē" koncerts.

18.novembrī "Kursas Putnos" uzstāsies Biruta Ozoliņa (1)

BIRKAS:
koncerts , folklora , Kursas putni , 18.novembris

Sestdien, 18.novembrī, kultūrvietā "Kursas Putni" ar svētku koncertu uzstāsies etnodziedātāja Biruta Ozoliņa un folklorists Ernests Medenis. Koncerta sākums pulksten 21.

Foto no koncerta

Nedēļas nogalē "Kursas Putnos" notiks divi koncerti (1)

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts , Willow Farm , Lāčplēša diena

Nedēļas nogalē kultūrvietā "Kursas Putni" gaidāmi divi koncerti. Piektdien pulksten 22 uzstāsies grupa "Willow Farm", bet sestdien pulksten 21 notiks svētku koncerts "Latvju strēlniekiem".

Skatāma Rudzīšu ģimenes izstāde "99 smaidi Latvijai!" (2)

BIRKAS:
izstāde , Kursas putni , Jānis Rudzītis , Agnese Rudzīte

Kultūrvietas "Kursas putni" telpās patriotu mēneša ietvaros skatāma izstāde "99 smaidi Latvijai", kurā apskatāmas Terēzes Marijas, Agneses un Jāņa Rudzīšu gleznas, punktojumi un taktilās grafikas.

Grupa ''Willow Farm'' prezentējusi jaunu dziesmu

BIRKAS:
Willow Farm , Emīls Dreiblats , Jānis Dreiblats , koncerts , Kursas putni

Grupa ''Willow Farm'' piedāvā pirmo dziesmu no topošā grupas albuma. Skaņdarbs ''Viss skaistais vēl tikai nāks'' ierakstīts studijā ''BrasaJam'' Mārtiņa Burkevica vadībā.

Ar koncertu sāksies "Ūsu mēneša" aktivitātes Liepājā (2)

BIRKAS:
Ūsu mēnesis , koncerts , akcija , Kursas putni

Kustība "Movember Latvija" aicina sekot pasaules piemēram un novembri dēvēt par ūsu mēnesi, kā arī rīkot vairākus labdarības pasākumus.

Liepājā pirmo reizi notiks čili piparu ēšanas sacensības (6)

BIRKAS:
Kursas putni , piparu ēšana

Sestdien, 4.novembrī, pirmo reizi Liepāja notiks čilli piparu ēšanas turnīrs "Čilī ekstāze Liepāja". Tas būs pirmais šāda veida pasākums ārpus Rīgas.

"Kursas Putnos" džeza vakars ar Loretes Mendes trio

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts

Piektdien, 27.oktobrī, kultūrvietā "Kursas Putni" uzstāsies Loretes Mednes džeza apvienība. Koncerta sākums pulksten 22, informē pasākuma organizatori.

Alise Joste

"Kursas Putnos" būs dziesmu vakars un Alise Joste

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts

Piektdien, 20.oktobrī, kultūrvietā "Kursas Putni" paredzēts atvērtais dziesmu vakars, kam pulksten 21 sekos dziedātājas Alises Jostes solokoncerts.

"Kursas Putnos" viesosies Riharda Lībieša trio

BIRKAS:
koncerts , Kursas putni

Piektdien, 13.oktobrī, kultūrvietā "Kursas Putni" uzstāsies talantīgais Rihards Lībietis ar savu trio. Koncerta sākums paredzēts pulksten 22, informē organizatori.

"Kursas putnos" šonedēļ "Pacific K" solists un leģendārs blūzmenis

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts

Šajā nedēļas nogalē, 6. un 7. oktobrī, kultūrvietā "Kursas putni" uzstāsies grupas "Pacific K" līderis Kristaps Bedrītis un blūzmenis Jānis Vanadziņš ar blūza apvienību "Mozambika".

"Repair Cafe" jeb mantu labotava iegriežas arī Liepājā

BIRKAS:
Radi Vidi Pats , Repair Cafe , Kursas putni , Juliannas pagalms

Šajā sestdienā, 7.oktobrī, pulksten 11 biedrība "Radi Vidi Pats" sadarbībā ar biedrību "Homo Ecos" kultūrvietas "Kursas Putni" mājās rīko "Repair Cafe" jeb mantu labotavu.

"Kursas putnos" šonedēļ "Riga Reggae" un "pBlues"

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts

Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30.septembrī, kultūrvietā "Kursas putni" notiks regeja koncerts ar apvienību "Riga Reggae" un blūza vakars ar "pBlues" uzstāšanos.

Alīna Amberlanda.

Tie, kuri "nečīkst, bet strādā, lai Latvijā ietu labāk" (26)

BIRKAS:
Juliannas pagalms , Džefrijs Česters , OVI Watch , Novus Novuss , Pasaules pieredze Latvijā , Kursas putni , Alīna Amberlanda , Vējš , Dāvis Paipa

Kultūrvietai "Kursas putni" durvis verot, pirmoreiz notika arī kustības "Ar pasaules pieredzi Latvijā" ārpus Rīgas tikšanās un neformāla saruna starp liepājniekiem un kustības pārstāvjiem.

Artūrs Butāns (aiz letes) gaidot

"Kursas putni" enerģijas pilni jaunā vietā (1)

BIRKAS:
Juliannas pagalms , Kursas putni , Artūrs Butāns

Kultūrvieta "Kursas putni" – tā sevi piesaka kā fēnikss atdzimusī neformālā liepājnieku pulcēšanas vieta, ne vairs Brīvzemnieka, bet netālajā Kuģinieku ielā.

Edgars Mākens.

"Kursas Putni" atsāks ar Mākena un Šubrovska koncertu (3)

BIRKAS:
Kuģinieku 5 , Juliannas pagalms , koncerts , Kursas putni

Sestdien, 23.septembrī, pulksten 21.21, ar Edgara Mākena un Edgara Šubrovska koncertu tiks atklātas kultūrvietas "Kursas Putni" jaunās telpas Kuģinieku ielā 5, Juliannas pagalmā.