Viesosies multimediju mākslinieks Deivids Kleisers

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts

Maijā ar koncertiem Ventspilī, Liepājā un Rīgā pasākumu sērijas "Zemlika nāk…" ietvaros viesosies kanādiešu mūziķis un multimediju mākslinieks Deivids Kleisers jeb "Crying High".

Patmalnieces rokmuzikanta mistiskais ceļojums (8)

BIRKAS:
muzejs , izstāde , Elita Patmalniece , Kursas putni , Gints Purgailis , pop/rok skola , galerija Romas dārzs

Dīvainā un nesaprotamā veidā līdz Rīgas galerijai "Jēkabs" nonācis mākslinieces Elitas Patmalnieces gleznojums, ko Liepājas pop/rok skolai dāvināja Liepājas muzejs.

"Kursas Putnos" uzstāsies improvizācijas teātris (1)

BIRKAS:
Improvizācijas teātris , Kursas putni

Sestdien, 12.janvārī, pulksten 20, kulturvietā "Kursas Putni" (Juliannas pagalms, Kuģinieku 5) ar izrādi "Harolds" uzstāsies improvizācijas teātris "Tea Tree".

"Kursas Putnos" būs izglītojoša filma un drēbju apmaiņa

BIRKAS:
Kursas putni , kino , Radi Vidi Pats , ekoloģija , piesārņojums

Kultūrvietā "Kursas Putni", Kuģinieku ielā 5, trešdien, 28. novembrī, pulksten 18 tiks demonstrēta dokumentālā filma "Patiesā cena" (The True Cost). Paredzēta arī drēbju apmaiņa.

Literārā akadēmija atsāk darbu un aicina uz pasākumu

BIRKAS:
Kursas putni , literārā akadēmija , Linda Zulmane , jūra , Via Cultura

Sestdien, 22.septembrī, kultūrvietā "Kursas Putni", Kuģinieku ielā 5 atsāksies Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) nodarbības, informē akadēmijas pārstāve Kristīne Timermane.

Juliannas pagalma saimnieki investē un nenožēlo (27)

BIRKAS:
Līga Eglīte , Juliannas pagalms , MO Liepāja , Miezis un kompānija , Kursas putni , Radi Vidi Pats , TestDevLaB

2016.gada decembrī Juliannas pagalmā durvis vēra pirmais tā iemītnieks – restorāns "MO Liepāja", paralēli turpinājās ēku atjaunošana, un tikai nupat šim procesam nojaušams gals.

Rīko diskusiju par mākslu kā rīku izmaiņu rosināšanai

BIRKAS:
E-LAB , Kursas putni , diskusija , LiepU

25.jūlijā pulksten 19 kultūrvietā "Kursas putni" elektroniskās mākslas un mediju centrs "E-LAB" aicina uz diskusiju "Māksla kā rīks izmaiņu rosināšanai (irl vs url)".

Mūziķis Ivars Štubis

"Kursas putnos" – koncerts un stāsti Austrālijas noskaņās

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts , Artūrs Butāns

Piektdien, 13.jūlijā, pulksten 21, kultūrvietā "Kursas putni" notiks pasākums "Liepāja - Austrālija - Liepāja", kurā būs dzirdams Austrālijas ģitārista koncerts un ceļojumu stāsti. Ieeja brīva.

Sāksies erudīcijas turnīrs "Liepājas Prāta spēles" (1)

BIRKAS:
Kursas putni

Šo ceturtdien, 12.jūlijā, pulksten 19.30 kultūrvietā "Kursas putnos" tiks uzsākts jauns izaicinājums prāta spēļu mīļotājiem – "Liepājas Prāta spēles".

"Kursas Putnos" būs Argentīnas tango un grupa "Sigma"

BIRKAS:
Kursas putni , dejas , koncerts

Šajā nedēļas nogalē, 18. un 19.maijā, kultūrvietā "Kursas Putni" notiks tango milonga, kā arī grupas "Sigma" albuma "Mitoloģijas" prezentācija, informē organizatori.

Svētdien "Kursas putnos" varēs attīstīt iztēli un rakstītprasmi

BIRKAS:
Kursas putni , Linda Skranda , meistarklase , Latvijai 100

Šajā nedēļas nogalē ikviens interesents neatkarīgi no savas pieredzes un prasmēm rakstīšanā var piedalīties bezmaksas radošās rakstniecības meistarklasē "Tavā ādā".

Anita Intaite

"Kursas Putnos" uzstāsies grupa "JŪK" un Anita Intaite

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts

Šajā nedēļas nogalē, 27. un 28.aprīlī, kultūrvietā "Kursas Putni" uzstāsies Edgara Šubrovska un Sniedzes Prauliņas pārstāvētā grupa "JŪK", kā arī dziedātāja Anita Intaite.

"Kursas putnos" uzstāsies Tīna Šipkēvica un "Riga Reggae"

BIRKAS:
koncerts , Kursas putni

Šajā nedēļas nogalē, 20. un 21.aprīlī, kultūrvietā "Kursas putni" gaidāmi Tīnas Šipkēvicas un regeja apvienības "Riga Reggae" koncerti, informē organizatori.

"Kursas Putnos" notiks Čaplina nakts ar klavierēm

BIRKAS:
kino , Kursas putni

Piektdien, 13.aprīlī, pulksten 22 kultūrvietā "Kursas Putni" notiks Čārlijam Čaplinam veltīts tematiskais nakts pasākums ar pianistu Gunti Veilandu.

Ar koncertu "Kursas Putnos" viesosies Anneli Arro (4)

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts , Aleksandrs Krasavins

Šajā nedēļas nogalē, 6. un 7.aprīlī, kultūrvietā "Kursas Putni" gaidāmi divi koncerti. Vienā no tiem koncertu sniegs grupas "Sus Dungo" dalībniece Anneli Arro.

Grupa

"Kursas Putnos" uzstāsies Kristaps Pujāts un grupa "Avots" (1)

BIRKAS:
Kursas putni , Kristaps Pujāts , koncerts

Šajā nedēļas nogalē, 30. un 31.martā, kultūrvietā "Kursas Putni" gaidāmi dziedātāja Kristapa Pujāta un grupas "Avots" koncerti, informē organizatori.

Reinis Jaunais

"Kursas Putnos" uzstāsies Ēriks Loks un Reinis Jaunais

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts

Šajā nedēļas nogalē, 23. un 24.martā, kultūrvietā "Kursas Putni" gaidāmi divi koncerti, kuros uzstāsies ģitāras virtuozs Reinis Jaunais un dziesminieks Ēriks Loks.

Gaidāms Kleina koncerts un Treiberga dzejas performance

BIRKAS:
Kursas putni , dzeja , koncerts

Šajā nedēļas nogalē kultūrvietā "Kursas Putni" gaidāms Tomasa Kleina koncerts, kā arī Toma Treiberga dzejas vakars, ko ar muzikālu performanci papildinās grupa "Kaktiņš un Stūrītis".

"Kursas putnos" būs radošo darbnīcu-diskusiju cikls (1)

BIRKAS:
Kursas putni , LiepU , mākslas pētījumu laboratorija

"Kursas putnos" ceturtdienās no pulksten 18 līdz 20 Elektroniskās mākslas un mediju centrs E-Lab sadarbībā ar LiepU Mākslas pētījumu centru MPLab aicina uz radošo darbnīcu - diskusiju ciklu.

Mikus Frišfelds.

"Kursas Putnos” uzstāsies Mikus Frišfelds un Dinārs Gulbis (2)

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts

Šajā nedēļas nogalē, 8.un 9.martā, kultūrvietā "Kursas Putni” gaidāmi dziesminieku Mikus Frišfelda un Dināra Gulbja koncerti, informē organizatori.

Dzimšanas dienā varēs nobaudīt īpašus desertus

BIRKAS:
Liepāja izAICINA , koncerts , LOC , Lielais Dzintars , Kursas putni

Ar daudzveidīgiem pasākumiem no 16. – 18.martam Liepājā tiks atzīmēta pilsētas 393. dzimšanas diena. Par svētku sajūtas radīšanu rūpēsies arī vietējās kafejnīcas un restorāni.

"Putnos" uzstāsies improvizācijas teātris un grupa "Audru" (1)

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts , Brīvais Stils

Šajā nedēļas nogalē, 2. un 3.martā, kultūrvietā "Kursas Putni" notiks improvizācijas teātra "Brīvais Stils" izrāde, kā arī gaidāms grupas "Audru" koncerts.

Regeja apvienība

"Kursas Putnos" notiks regeja koncerts un kokteiļvakars

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts

Šajā nedēļas nogalē kultūrvietā "Kursas Putni", Kuģinieku ielā 5, gaidāms kokteiļvakars un regeja apvienības "2tie" koncerts, informē organizatori.

Aicina uz "Ar pasaules pieredzi Latvijā" sarunu vakaru (2)

BIRKAS:
Kursas putni , Gatis Ginters , Līga Eglīte , Juliannas pagalms

Piektdien, 23.februārī, pulksten 18.30 "Kursas Putnos" notiks jau otrais stāstu un sarunu pasākums, kur ar saviem stāstiem dalīsies tie, kas atgriezušies Liepājā pēc darba vai mācībām ārzemēs.

"Kursas Putnos" būs Simtgades stāsti un dziesmas

BIRKAS:
koncerts , dzeja , Kursas putni , Arturs Nīmanis , biedrība Liepājnieki

Piektdien, 9.martā, pulksten 18 kultūrvietā "Kursas Putni" notiks Simtgades stāstu un dziesmu vakars kopā ar Daci Judinu un Arturu Nīmani, uz ko aicina biedrība "liepājnieki".

"Putnos" uzstāsies Kārlis Kazāks un notiks "Dzejas slams" (6)

BIRKAS:
Kursas putni , dzeja , koncerts

Šajā nedēļas nogalē, 16. un 17.februārī, kultūrvietā "Kursas Putni" notiks dziesminieka Kārļa Kazāka koncerts un jauno dzejnieku konkurss "Dzejas slams".

Vecajai "Kursas putnu" ligzdai jauns īpašnieks (6)

BIRKAS:
nekustamais īpašums , Attīstības komiteja , Brīvzemnieka 28 , Ķempes 34 , Slapjā 10 , Lauku 17A , Jaunliepājas namsaimnieks , Tējas istaba , Guntis Otaņķis , Kursas putni

Ar Pilsētas attīstības komitejas lēmumu pašvaldība atteikusies no pirmpirkuma tiesībām uz vairākiem nekustamajiem īpašumiem, tostarp ēku Friča Brīvzemnieka iela 28.

"Dzintara trio" piedāvā koncertu "Kursas putnos" (2)

BIRKAS:
koncerts , Kursas putni , Dzintars Beitāns

Sestdien, 10.februārī, pulksten 21 "Kursas putnos" būs salonmūzikas trio uzstāšanās ar vijolnieka Dzintara Beitāna, kontrabasista Gunta Kolerta un ģitārista Māra Kupča dalību.

"Kursas putnos" uzstāsies Toms Bokums un grupa "Cits kvartāls" (3)

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts , Movember Latvija , Aivars Grasis

Nedēļas nogalē, 2. un 3.februārī,  kultūrvietā "Kursas putni" uzstāsies mūziķis Toms Bokums un grupa "Cits Kvartāls", kā arī notiks "Movember Latvija" labdarības pasākums.

"Kursas Putnos" notiks kokteiļvakars ar Eduardu Švānu (1)

BIRKAS:
Kursas putni

Šonedēļ, 26. un 27.janvārī, kultūrvietā "Kursas Putni" gaidāms kokteiļvakars ar diskžokeju un TV seju Eduardu Švānu, kā arī Maira Brieža boksa cīņas translācija.