Birka: LOC

Olimpiskajā centrā būs Ziemassvētku tirdziņš

BIRKAS:
LOC , Ziemassvētki , tirdziņš

16.decembrī Liepājas Olimpiskais centrs kļūs par Ziemassvētku pilsētu zem jumta. Apmeklētājus priecēs vairāk nekā 200 ražotāju, tirgotāju, lauksaimnieku, dizaineru un radītāju vienuviet.

Noslēdzies Liepājas individuālais čempionāts novusā

BIRKAS:
novuss , Aleksandrs Subačs , Daina Vicinska , Lauma Fabrics , LOC

29.novembra vakarā noslēdzās Liepājas pilsētas 2018.gada individuālais čempionāts novusā. Šogad dalībai čempionātā bija pieteikušies 66 šīs spēles entuziasti.

Sācies Lejaskurzemes novadu čempionāts volejbolā

BIRKAS:
volejbols , Sporta spēļu skola , LOC

26.novembrī sācies Lejaskurzemes novada čempionāts volejbolā sievietēm un vīriešiem, kuras vada un organizē “Lejakurzemes sports” sadarbībā ar novadu sporta koordinatoriem.

Basketbolisti savā laukumā zaudē "Betsafe"/"Jūrmala"

BIRKAS:
basketbols , LOC , Liepājas lauvas

Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas regulārā čempionāta mačā "Betsafe"/"Jūrmala" viesos ar rezultātu 87:81 (11:22, 28:23, 22:19, 26:17) pārspēja "Liepāju", ziņo LETA..

Līgas pirmais posms noslēdzas ar "Liepāja"/LSSS panākumu

BIRKAS:
sieviešu basketbols , LOC

Baltijas sieviešu basketbola līgs pirmā posma noslēdzošajā spēlē uzvaru guva "Liepāja"/LSSS. Liepājnieces savā laukumā ar 79:76 (25:21, 23:13, 18:18, 13:24) pārspēja "TTT Rīga – Kadetes".

Noslēdzies individuālais novusa turnīrs "Cerību kauss 2018"

BIRKAS:
novuss , LOC , Ivo Lākutis

Ceturtdien, 1.novembrī, noslēdzās individuālais novusa turnīrs "Cerību kauss 2018", no 11.oktobra četrus ceturtdienas vakarus kas norisinājās Liepājas Olimpiskajā centrā.

Par godu Latvijas simtgadei koncertēs Elza Rozentāle

BIRKAS:
koncerts , LOC , Latvijai 100

Sestdien, 3.novembrī, pulksten 19 Liepājas Olimpiskā centrā Rožu zālē ar svētku programmu "Spēka dziesma" kopā ar grupu "Bur mani" uzstāsies dziedātāja Elza Rozentāle.

Veselīga uztura lekcijās novembrī apgūs uzturvielu nozīmi

BIRKAS:
veselīga pārtika , LOC , ES

Liepājas pašvaldība novembrī piedāvā vairākas veselīga uztura lekcijas un ēst gatavošanas meistarklasi. Nodarbības notiks LOC Saules zālē, un tās vadīs uztura speciāliste Līga Jaunzema.

Duboka koncertā – jaunas un zināmas "A-Europas" dziesmas (2)

BIRKAS:
koncerts , LOC

27. oktobrī pulksten 19 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē ar visu laiku populārākajām "A-Europa" dziesmām jaunos aranžējumos, kā arī jaunām dziesmām viesosies Artūrs Duboks.

Programmā "Atrodi savu sporta veidu" uzņem jaunus dalībniekus

BIRKAS:
Atrodi savu sporta veidu , Izglītības pārvalde , LOC

Pagājušajā mācību gadā programmu "Atrodi savu sporta veidu"pabeidza vairāk nekā 100 audzēkņu, no kuriem daļa šogad jau uzsākuši nodarbības sevis izvēlētajā sporta veidā.

Svaru stieņa spiešanā guļus triumfē pašmāju komanda

BIRKAS:
LOC , spēkavīri , pauerliftings , Libava Powerlifting

Sestdien ar Liepājas komandas "Libava Powerlifiting" uzvaru Olimpiskajā Centrā noslēdzās Latvijas Pauerliftinga federācijas Latvijas kausa 18. posms svaru stieņa spiešanā guļus.

Zēns gūst traumas baseinā un nokļūst slimnīcā (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , Slimnīca , LOC , dzērājšoferi

Papildināts. 18.oktobrī pulksten 14.50 policijā saņemta informācija no Liepājas Reģionālās slimnīcas, ka pulksten 12.26 peldbaseinā Brīvības ielā esot kritis un guvis traumas 2010.gadā dzimis zēns.

Sestdien Liepājā pulcēsies Latvijas spēcīgākie pauerlifteri

BIRKAS:
LOC , spēkavīri , pauerliftings , Libava Powerlifting

Sestdien, 20.oktobrī, LOC volejbola zālē pulcēsies sportisti no Latvijas un Lietuvas, lai saņemtu pēdējos punktus šī gada Latvijas kausa vērtējumā Latvijas Pauerliftinga federācijas sacensībās.

Karjeras nedēļā piedalījušies vairāk nekā 4000 jauniešu

BIRKAS:
karjeras nedēļa , Izglītības pārvalde , valodu vēstniecība , iCotton , Lauma Fabrics , Lauma Lingerie , lidosta , LOC , VID , teātris , Lielais Dzintars

Šogad vairāk nekā 4000 jauniešu Liepājā piedalījās ikgadējās Karjeras nedēļas pasākumos, kuri bija veltīti karjeras vadības prasmēm un to lomai savas karjeras plānošanā.

Atgriežas pilsētas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus

BIRKAS:
LOC , spēkavīri , Libava Powerlifting

Pēc 12 gadu pauzes atgriežas Liepājas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma IPF. Sacensības notiks 20.oktobrī Liepājas Olimpiskajā Centra, volejbola zālē.

Bibliotēkā "Varavīksne" atklās izstādi "Pūces un pūčulēni"

BIRKAS:
izstāde , mākslas pasāža RADI , Varavīksne , LOC

Bibliotēkā "Varavīksne" 11.oktobrī pulksten 17 atklās izstādi "Pūces un pūčulēni". Pūcītes darinājuši un radošās pilnveides studijas "Mākslas Pasāža RADI" bērni vecumā no 3,5 līdz 14 gadiem.

Svin Skolotāju dienu un pasniedz izglītības Kvalitātes balvas

BIRKAS:
Skolotāju diena , Kvalitātes balva , 1.ģimnāzija , 7.vidusskola , 12.vidusskola , LOC

4. oktobrī Olimpiskā centra Tango zālē bija pulcējušies vairāk nekā 400 izglītības iestāžu pedagogi un izglītības darbinieki, lai svinētu savus gada skaistākos svētkus – Skolotāju dienu.

Aicina uz veselīga uztura lekcijām un gatavošanas meistarklasi

BIRKAS:
veselīga pārtika , ES , meistarklase , LOC

Lai veicinātu veselīga uztura paradumu ieviešanu ikdienā, Liepājas pašvaldība sadarbībā ar uztura speciālisti Līgu Jaunzemu oktobrī organizēs lekcijas un meistarklasi par veselīgu uzturu.

Treneri: Uzdrīksties pamēģināt, atrodi savu sporta nodarbību!

BIRKAS:
veselības diena , LOC , Rihards Nejs , Ilze Jēče

Sestdien, 29.septembrī, Liepājā norisināsies Ģimenes veselības diena. Lai uzzinātu, kas notiks sestdien, aicinājām uz sarunu trenerus Ilzi Jēči un Rihardu Neju.

Ar daudzveidīgām aktivitātēm notiks Ģimenes veselības diena

BIRKAS:
veselības diena , LOC , ES

Liepājas pašvaldība aicina ģimenes apmeklēt Ģimenes veselības dienu sestdien, 29.septembrī, no pulksten 11 Liepājas Olimpiskajā centrā.

Daudzi elpceļu slimību pacienti nemaz nav diagnosticēti

BIRKAS:
veselības aprūpe , LOC , Jaunliepājas PVAC , veselības diena

Vesels organisms nav iedomājams bez veselām plaušām un elpceļiem. Nespējot pilnvērtīgi elpot, mēs zaudējam spēju uzņemt skābekli pietiekamā daudzumā, un līdz ar to arī spēku, enerģiju un dzīvesprieku.

Bez maksas var pārbaudīt plaušu veselību un dzimumzīmes (1)

BIRKAS:
veselības diena , LOC , Mārcis Kristons , Nataļja Jociene

29.septembrī Ģimenes veselības dienā Liepājas Olimpiskajā centrā iedzīvotājiem bez maksas tiks dota iespēja pārbaudīt dzimumzīmes un plaušu veselības stāvokli ar spirogrāfu.

Liepājas dome aicina uz ģimenes veselības dienu!

BIRKAS:
LOC , veselības diena

Veltiet laiku sev un savas veselības uzlabošanai! Dariet to kopā ar visu ģimeni! Tiekamies sestdien, 29.septembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā!

Mācās mūsdienu tendences sportistu fiziskajā sagatavošanā

BIRKAS:
LOC , Sporta spēļu skola , seminārs

LOC aizvadīts Liepājas Sporta spēļu skolas organizēts seminārs "Mūsdienu tendences sportistu fiziskā sagatavošanā", kuru vadīja fiziskās sagatavotības treneris un fizioterapeits Ēriks Visockis.

Būs apskatāma fotogrāfiju izstāde "Izaugt ģimenē"

BIRKAS:
foto , izstāde , LOC , sociālais dienests

No šodienas, 17. septembra līdz 1. oktobrim Liepājas Olimpiskā centra 1. stāva vestibilā būs aplūkojama fotomākslinieka Valtera Poļakova fotogrāfiju izstāde "Izaugt ģimenē".

Pašvaldība aicina uz Ģimenes veselības dienu

BIRKAS:
veselības diena , LOC

Lai aktualizētu kopābūšanu un veselības veicināšanu, dome aicina visas Liepājas ģimenes apmeklēt Ģimenes veselības dienu sestdien, 29.septembrī, no pulksten 11 Olimpiskajā centrā.

Aicina uz Māra Čaklā un Knuta Skujenieka dzejai veltītu koncertu

BIRKAS:
Dzejas dienas , Austras biedrība , Karīna Tatarinova , Jānis Rūcis , Simona Tomase , Māris Čaklais , LOC

Piektdien, 21. septembrī, pulksten 13 LBJC “Spārni” Spoguļu zālē (Liepājas Olimpiskā centra 3.stāvā) notiks koncerts "Dzeja – dziedama".

Lielais rudens reitings pulcēs labākos sporta dejotājus (1)

BIRKAS:
sporta dejas , LOC , Estētika

15. un 16. septembrī Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies sporta deju studijas "Estētika" organizētās sporta deju sacensības "Lielais rudens reitings".

Dzejas dienās viesosies jaunā dzejniece Krista Anna Belševica

BIRKAS:
Dzejas dienas , Varavīksne , LOC

Dzejas dienās 12. septembrī pulksten 13 bibliotēkā "Varavīksne" viesosies jaunā dzejniece Krista Anna Belševica.