Garnadži Liepājā pastrādā Lāčplēša un Turaidas ielās

BIRKAS:
Lāčplēša iela , Turaidas iela , zādzība

Pirmdien, 16.aprīlī, pulksten 16.50 Lāčplēša ielā iesniedzējs konstatēja, ka viņa īpašuma pagalma vārtiem pārkniebta ķēde un iekļūts teritorijā,  no kuras pazudušas dažādas mantas.

Pirmdien Liepājā nācās dzēst kūlu un atkritumus

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla , Lāčplēša iela , 14.novembra bulvāris

Aizvadītajā diennakt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Sadur kaimiņu, kuram nepatika smēkēšana kāpņu telpā

BIRKAS:
miesas bojājumi , Lāčplēša iela

Otrdien, 13.martā, ap pulksten 23 Valsts policijā saņemta informācija par kādu incidentu Lāčplēša ielā, kura laikā ir sadurts vīrietis.

Ugunsgrēkā Lāčplēša ielā izglābts viens cilvēks

BIRKAS:
ugunsgrēks , glābšana , Lāčplēša iela

Trešdien pulksten 12.55 ugunsdzēsēji steidzās uz Lāčplēša ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

No degošas ēkas Lāčplēša ielā naktī evakuēti 18 cilvēki (4)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Lāčplēša iela , Lāčplēša 25

Ceturtdien pulksten 22.17 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Lāčplēša ielu kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu koka dzīvojamā mājā.

Zagļi Celtnieku ielā spēj "paķert" arī ledusskapi

BIRKAS:
zādzība , Celtnieku iela , Lāčplēša iela

1.jūnijā pulksten 12.20 Celtnieku ielā konstatēts, ka garnadžiem izdevies iekļūt kādas iestādes telpās. No turienes aiznestas dažādas elektroierīces, arī dators un ledusskapis.

No Lāčplēša ielas slimnīcā nogādā sadurtu vīrieti

BIRKAS:
Slimnīca , miesas bojājumi , Lāčplēša iela

Sestdien, 14.novembrī, pulksten 20 kādā dzīvoklī Lāčplēša ielā 1943.gadā dzimis vīrietis iedūris ar nazi krūšu rajonā 1970.gadā dzimušam vīrietim, informē Valsts policija.